Foruma Davet Önerisi

Heretik

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Instagram ve Twitter kullanan arkadaşlar, oralardaki sorgulayan sayfalara forumu önerse, belki buraya gelir adminleri. Hatta forumumuzu önerirler belki de.

Macit

☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Evet çok iyi olur. Onların yanında birde facebook çok etkili bence. Onunda hesap kapatma sorunu var şimdilerde. Facebookta hesap aç hemen kapatıyorlar. Nasıl iş anlamadım. Neyse... Sosyal medya desteği çok önemli. Bu site soayal medyasız bu durumda. Bir de sosyal medya desteği olsa çok iyi olurdu dediğin gibi. Arkadaşlar bu nedenle sosyal medyada paylaşım yapalım lütfen diyorum.

Heretik

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Yani bence hepsi olmasa da bazıları gelebilir ya da takipçilerini yönlendirebilir.

Yuşa

☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Instagram ve Twitter kullanan arkadaşlar, oralardaki sorgulayan sayfalara forumu önerse, belki buraya gelir adminleri. Hatta forumumuzu önerirler belki de.
Bu arada ben genellikle takip ediyorum ama ciddiyet içeren bir sayfa bulamadım.Hep alaycı bir tarzla tartışıyorlar.Ciddiyeti olan bir sayfa önerebilirsen yönelebilirim.

Heretik

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bu arada ben genellikle takip ediyorum ama ciddiyet içeren bir sayfa bulamadım.Hep alaycı bir tarzla tartışıyorlar.Ciddiyeti olan bir sayfa önerebilirsen yönelebilirim.
Yani böyle 70 80bin 100binleri değil daha küçükleri incele bence

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Sosyal medyayı kullananlar tabii ki forumun tanıtımını yapmalı. Benim öyle kötü bağımlılıklarım yok çok şükür! :p

Heretik

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Sosyal medyadan faydalanabiliyorsan kötü bağımlılık olmaz