Forumda En Çok Neye Gülüyorsunuz?

Retrospective

lll ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Forumun gülünü sürekli taciz ve tarumar eden @Efe'ye. :)
tADx6A9.png

🤣 🤣 Ne zaman karşılaşsam gülmekten ölüyorum.

vld_ackrmn

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Konu: "Kuran nasıl okunmalı?"

Konu ile ilgili 3 mesaj atıldıktan sonra:

A few moments later:

Cevap:
K1: Hayır o ayeti komple oku cahil herif.
K2: Bunlar senin uydurman.
K3: Bree cahil beğenmiyorsan cevap verme.
.
.
.
Kn: Forumdan ayrıldı

O sırada ben: Ah shit, here we go again

Yazan tarafından düzenlendi:

Retrospective

lll ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Konu: "Kuran nasıl okunmalı?"

Konu ile ilgili 3 mesaj atıldıktan sonra:

A few moments later:

Cevap:
K1: Hayır o ayeti komple oku cahil herif.
K2: Bunlar senin uydurman.
K3: Bree cahil beğenmiyorsan cevap verme.
.
.
.
Kn: Forumdan ayrıldı

O sırada ben: Ah shit, here we go again

Bu ayrılıp geri gelenler yüzünden foruma gelen Müslolara nefret arttı, kafirlere de "La bu kripto Müslo olabilir mi?" gözüyle bakılıyor. Tak çıkar tak çıkar yapınca her şey Artema gibi olmuyormuş demek ki. :(

vld_ackrmn

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Bu ayrılıp geri gelenler yüzünden foruma gelen Müslolara nefret arttı, kafirlere de "La bu kripto Müslo olabilir mi?" gözüyle bakılıyor. Tak çıkar tak çıkar yapınca her şey Artema gibi olmuyormuş demek ki. :(
Canımı sıkıyor bu durum. Yahu konu dağılıyor. Konu ilgili bir şey yazsan bile tınlayan yok arkadaş.

Retrospective

lll ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Canımı sıkıyor bu durum. Yahu konu dağılıyor. Konu ilgili bir şey yazsan bile tınlayan yok arkadaş.
Bilirsin ki ben bu forumda senin gibi tartışmaktan ziyade, daha çok geyik yapan ve saçma sapan davranışlarda bulunan Müslümanlara fırça atan bir kullanıcıyım. Ama inan ki foruma geldiğimde yazdığım ilk iletilere bakarsan, epey ciddiydim ve emoji bile kullanmazdım. Şimdi hâlimiz belli. 🤣

Bazen bir heves geliyor, diyorum şuna oturup yazayım ama sonra diyorum ne işe yarayacak, bu bana gene mucize edebiyatı yapmayacak mı, gene oradan buradan arakladığı argümanlarla Mevlana rolü kesmeyecek mi, salla anasını satayım salla diyorum.

kavak

V ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Aslında ben senin yazdıklarını önemsiyorum ve ben de istemem herhangi bir konunun dağılmasını ancak sağ gösterip sol vurmaya yeltenen dindarlardan gına geldi. Eğer mevzu üslup ise, ben buranın en kibar insanı olurum yeter ki herkes düşüncesi ne ise onu gizlemeye veyahut kamufle etmeye kalkışmasın.

unacceptable

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Senin yazıları toplayıp ayrı başlık yapmak lazım bence. Aslında @DemoKratos 'un yazdıkları için de ayrı başlık gerekiyor ama neyse... Genelde Kuran tartışmalarına katılmıyorum ben. Özellikle dini şeylere girmiyorum ama diğer konulardaki yazıların çok iyi. Helal olsun.

vld_ackrmn

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Bilirsin ki ben bu forumda senin gibi tartışmaktan ziyade, daha çok geyik yapan ve saçma sapan davranışlarda bulunan Müslümanlara fırça atan bir kullanıcıyım. Ama inan ki foruma geldiğimde yazdığım ilk iletilere bakarsan, epey ciddiydim ve emoji bile kullanmazdım. Şimdi hâlimiz belli. 🤣

Bazen bir heves geliyor, diyorum şuna oturup yazayım ama sonra diyorum ne işe yarayacak, bu bana gene mucize edebiyatı yapmayacak mı, gene oradan buradan arakladığı argümanlarla Mevlana rolü kesmeyecek mi, salla anasını satayım salla diyorum.
Aslında ben senin yazdıklarını önemsiyorum ve ben de istemem herhangi bir konunun dağılmasını ancak sağ gösterip sol vurmaya yeltenen dindarlardan gına geldi. Eğer mevzu üslup ise, ben buranın en kibar insanı olurum yeter ki herkes düşüncesi ne ise onu gizlemeye veyahut kamufle etmeye kalkışmasın.
İkinizi aynı anda etiketlediğim için pardon. Hocam benim anlatmak istediğim şey konunun gereğinden fazla sapması. Benim de bazen ağır konuştuğum zamanlar oldu ve başkalarının açtığı başlığı resmen terör mekanı haline getirdim. Bunun ne kadar gereksiz olduğunu gördüm ve yapmamak kararını aldım. Sizi de anlıyorum cidden. İnsan sinirleniyor, ne yapacağını bilmiyor adam ve o yüzden sinirleri bozuluyor. Ama biz birine "hadi be ordan sen komple safsata yapıyorsun" dersek, bakın sadece bir cümle bile tüm konunun sapmasına neden oluyor. Benim derdim bu. Bir çok başlık açıldı ve çoğuna bakıyorum 3-4 mesaj yazıldıktan sonra ohoooo Roma-Sasani savaşlarına dönüyor ortam. Kişisel cevaplar yazılıyor ve hiç kimse laf altında kalmak istemiyor. Yahu boş verin medeni şekilde tartışalım.

Yazan tarafından düzenlendi:

vld_ackrmn

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Senin yazıları toplayıp ayrı başlık yapmak lazım bence. Aslında @DemoKratos 'un yazdıkları için de ayrı başlık gerekiyor ama neyse... Genelde Kuran tartışmalarına katılmıyorum ben. Özellikle dini şeylere girmiyorum ama diğer konulardaki yazıların çok iyi. Helal olsun.
Hocam sözlerin için teşekkür ederim. Ben burada bilgili insanların olduğunu biliyorum ve bir çok yeni şey öğrendim. Din konularını bir kenara koyarsak, aga matematik ile ilgili açılan başlıkta bile "müslüman vs ateist" tartışması var. Yahu din ile ilgili olsa bir şey demem. Abicim bu matematik, matematik! İnan bana ben bunları burada söylüyorum ama yine öyle şeyler olacak. Çünkü dinleyen yok.

kavak

V ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Hocam sözlerin için teşekkür ederim. Ben burada bilgili insanların olduğunu biliyorum ve bir çok yeni şey öğrendim. Din konularını bir kenara koyarsak, aga matematik ile ilgili açılan başlıkta bile "müslüman vs ateist" tartışması var. Yahu din ile ilgili olsa bir şey demem. Abicim bu matematik, matematik! İnan bana ben bunları burada söylüyorum ama yine öyle şeyler olacak. Çünkü dinleyen yok.
Doğru söze ne denir?
Ancaaak gördüğün üzere konu neydi, nereye geldik?😁

Son konular