Forumdaki Mezhep Dalgası

Lafimur

Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Deist
@Rütbesiz Dostum seni severim ama içimiz dışımız mezhepler oldu. Hepsini bir yerde toplasana yada denetmenlerle görüş bence.

PUSAT

Deneyimli
Düşünce
Sünni
Rütbesiz foruma gece operasyonu çekiyor. :D

@Rütbesiz Kanka keşke farklı zaman dilimlerine yayarak açsaydın. c/p ye eyvallahta, üst üste açtığın için konular silinecek.

Web yakalama_3-3-2021_4817_antidogmatik.com.jpeg
Web yakalama_3-3-2021_42046_antidogmatik.com.jpeg

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Bir konuyu 5'e bölüp açmış, onları birleştirdim.
Bir baktım bir sürü mezhep konusu var.
@Rütbesiz Kanka keşke farklı zaman dilimlerine yayarak açsaydın. c/p ye eyvallahta, üst üste açtığın için konular silinecek.
Öyle bir şey yapmayız. Ama bir konuyu 5'e bölüp açarsa hepsini toparlarım tabii ki.

Knightwalker

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci
Reis, meydan çakallara(@Knightwalker) kalınca böyle bir operasyon gerekebiliyor.
Bu forumda en az 4 farklı hesap açıp sahtekarlık yapan, düşüncesini bile yazmaktan aciz olan, çocuklar için yapılan zeka testini bile geçemeyen, sıkışınca benden yardım isteyen, kimsenin zerre kadar saygı göstermediği, Hz. Muhammedin cinsel hayatını okuyan, beynini kiraya vermiş zavallı bir yobazsın. Senin gibi zigottan ileri gidemeyen bir organizma olmaktansa çakal olmayı tercih ederim.

Ekler

• 2.jpg
    2.jpg
    46.2 KB · Görüntüleme: 24
  • 5.jpg
    5.jpg
    40.5 KB · Görüntüleme: 24
  • 7.jpg
    7.jpg
    47.2 KB · Görüntüleme: 24
  • 8 (2).jpg
    8 (2).jpg
    84.2 KB · Görüntüleme: 23
  • 8.jpg
    8.jpg
    76.3 KB · Görüntüleme: 23
  • 9.jpg
    9.jpg
    22.1 KB · Görüntüleme: 21
  • 11.jpg
    11.jpg
    49.8 KB · Görüntüleme: 19
  • Adsız.png
    Adsız.png
    96.7 KB · Görüntüleme: 20
  • g.jpg
    g.jpg
    50.6 KB · Görüntüleme: 22

Rütbesiz

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Sünni
Bu forumda en az 4 farklı hesap açıp sahtekarlık yapan, düşüncesini bile yazmaktan aciz olan, çocuklar için yapılan zeka testini bile geçemeyen, sıkışınca benden yardım isteyen, kimsenin zerre kadar saygı göstermediği, Hz. Muhammedin cinsel hayatını okuyan, beynini kiraya vermiş zavallı bir yobazsın. Senin gibi zigottan ileri gidemeyen bir organizma olmaktansa çakal olmayı tercih ederim.
Ben sahtekarlık yapmadım, aciz kaldığım yerleri alıntılar mısınız? Çocuklar için yapılan testi geçemediğimin kanıtını atar mısınız? Velev ki geçemedim ne olmuş anlamadım... Yardım istedim be adamın sorduğu soru hakkında araştırman var diye. Ben aciz bir kulum sende ve tüm kullar senden yardım istedim lakin senin de gideceğin maksimum yeri söylüyorum(kulların) "vesile" olmaktan öteye geçemez. Bunu böyle çarpıtmanı anlayamadım.

Bana saygı göstermeyenler genelini biliyoruz tahmini zaten, dert değil. Hz. Muhammed(sav) örnek alacağım tek insan ve kul. Beynimi kiraya verdiğim bir yobaz olduğumu kanıtlar mısınız? Ben 1400-1500 yıllık yolda ilerlemeye çalışan bir aciz kulum(tüm kullar aciz)

Zigottan ileri gidemese idim bunları yazabileceğimi düşünmüyorum, tahmin.

Bu kadar hakaretten sonra okuyuculara bırakıyorum senin mesajında ki çelişkileri.. Yobaz ne demek bak bence.

Knightwalker

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci
Ben sahtekarlık yapmadım,
4 profil değiştirdiğin için sahtekarsın.
aciz kaldığım yerleri alıntılar mısınız? Çocuklar için yapılan testi geçemediğimin kanıtını atar mısınız? Velev ki geçemedim ne olmuş anlamadım...
Zeka, eğitim ve bilgi seviyen seviyen tartışmaya elverişli değil.

Yobaz ne demek bak bence.
Aynaya bak görürüsün.

Son konular