Forumdaşların İtirafları - Eğlence İçin Açılmıştır -

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Bir de akademisyen olacan.
Olmaz ki.
Tamam çocuklarla çocuk ol ancak onlara da güzel bir abla profi sergilesen fena olmaz yani.
pek örnek almıyorlar beni :D gerek de yok görebilecekleri en kötü abla olurum ::D

merak etme bozulmaz türkçem

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
vaaaayyyy 👏👏 evet o yüzden kurallar sıkı bir şekilde uygulanana kadar böyle olacak.evrim konum hariç orada bilimsel şeylerden bahsediyorum. ayrıca zaten artık çok yazamıycam :) çok da sıkıntı olmaz diye düünüyorum.

-10 dk içinde 1255456565653 yazı yazdı - ::D

artık resmi olarak yarından itibaren öğrenciyim.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Sırf "dedemiz @kavak " için normal yazmaya geri dönüyorum. Protesto amaçlı istediğim gibi yazıyordum ama tepki aldık beyefendiden. Neyse onun benim için yaptığının karşılığı olsun bu da.

Hoşuna gitti mi @kavak bey? 😜

bilgelikyolunda

lll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
evrim konusunda onca şey dememe rağmen hala aynı şeyleri tekrar etmen ve cevabını özellikle sölekantla ilgili aldığın halde lafı kendince çevirmeye çalışman. din konusuna girmiyorum bile ::D
İddianıza kanıt diye başka iddia gösteriyorsunuz :)

İddia değil yazışmadan alıntı yapmanız lazım ama öyle bir şey olmadığı için bunu yapamıyorsunuz, her şey açık :)

kavak

Vlll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist

İddia değil yazışmadan alıntı yapmanız lazım ama öyle bir şey olmadığı için bunu yapamıyorsunuz, her şey açık :)
Sen de imlă kurallarına uyacacaksın. Cümle nokta ile kapanır.
Hălă mı öğrenemedin?😎

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist

E napalım? Senin gibi sürekli aynı şeyleri mi yazalım? Cevabını çeşitli yerlerde veriyorum.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Cevabını çeşitli yerlerde verdiğiniz iddiası da doğru değil; çünkü herhangi bir yazışmadan alıntı yaparak bu iddianızı ispat edemiyorsunuz.
Ee senin gibi her yerde 10 kere aynı alıntıyı paylaşmak gereksiz bir uğraş benim için çünkü. Zaten okuyanlar çatır çatır görüyor kimin ne olduğunu merak etme sen.

bilgelikyolunda

lll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Ee senin gibi her yerde 10 kere aynı alıntıyı paylaşmak gereksiz bir uğraş benim için çünkü. Zaten okuyanlar çatır çatır görüyor kimin ne olduğunu merak etme sen.
Cevap verdiğiniz iddiasını 10 kere paylaşıyorsunuz, bu sorun olmuyor da sıra cevap verdiğiniz iddiasını ispata gelince mi sorun oluyor :)

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Cevap verdiğiniz iddiasını 10 kere paylaşıyorsunuz, bu sorun olmuyor da sıra cevap verdiğiniz iddiasını ispata gelince mi sorun oluyor :)

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Cevap verdiğiniz iddiasını 10 kere paylaşmak gerekli ama cevap verdiğiniz iddiasını ispat gereksiz bir uğraş, öyle mi? :)
İspatımı zaten ispatladım. Daha önceki konuşmalara bakarsan görürsün. Gerçi senin görüp görmemen çok önemli değil. İnsanlar görüyor yetiyor bana.

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Küçükken 50 kuruşu, yol parası diye bilirdim. Çünkü üstünde köprü resmi vardı. Teyzem falan bana 1 lira, 5 lira verirdi. "Ben bunları istemem, bana yol parası verin!" diye tuttururdum. Ulan alsana 5 lirayı! :akay:

Küçükken de hiç ticari zekam yokmuş. Şimdiki aklım olsaydı 5 lirayı kapardım.

Düşünce
Ateist
Küçükken 50 kuruşu, yol parası diye bilirdim. Çünkü üstünde köprü resmi vardı. Teyzem falan bana 1 lira, 5 lira verirdi. "Ben bunları istemem, bana yol parası verin!" diye tuttururdum. Ulan alsana 5 lirayı! :akay:

Küçükken de hiç ticari zekam yokmuş. Şimdiki aklım olsaydı 5 lirayı kapardım.
Biz de 1 lirayı bozdururduk sonra daha çok paramız oldu sanardık.

Son konular