Forumu bırakıyorum

Bathory

Deneyimli
Düşünce
Ateist
Kısa zamandır buradayım, burayı sevmiştim ama artık şu manzaraya daha fazla katlanamayacağım;
1618474386028.png

Bu nedir ya? Üstte altta yanda her yerde reklam var, reklamlar ekranın 80%'sini kaplıyor neredeyse, bir yazı okunmuyor, Adblock da kullanmak istemiyorum bu yüzden bırakıyorum forumu, ne zaman bu düzeltilir o zaman gelirim.

Yanlış anlaşılmasın bu bir eleştiri konusu, bıraktığımı herkese duyurmak amacıyla açmadım zaten bu reklamlar olmasa bırakmam dediğim gibi.

Ekler

• 1618473807963.png
    1618473807963.png
    229.4 KB · Görüntüleme: 52
Yazan tarafından düzenlendi:

Asil insan

Çaylak
Düşünce
Ateist
Kısa zamandır buradayım, burayı sevmiştim ama artık şu manzaraya daha fazla katlanamayacağım;
8700 ekini görüntüle
Bu nedir ya? Üstte altta yanda her yerde reklam var, reklamlar ekranın 80%'sini kaplıyor neredeyse, bir yazı okunmuyor, Adblock da kullanmak istemiyorum bu yüzden bırakıyorum forumu, ne zaman bu düzeltilir o zaman gelirim.

Yanlış anlaşılmasın bu bir eleştiri konusu, bıraktığımı herkese duyurmak amacıyla açmadım zaten bu reklamlar olmasa bırakmam dediğim gibi.

Sakin olun hocam düzeltilir yakında.

TengriciTürk

Deneyimli
Düşünce
Tengrici
Banada kampusweb misyoner sitesinin reklamları çok çıkıyor aynı şekilde ekran'ın çoğunu kaplıyor.

Lemniscate*

Çaylak
Düşünce
Ateist
uBlock Origin kullan. Hem işlemciyi yormuyor hem de adblocker kapat uyarısı gelmiyor. Sırf bunun için gitmene değmez. İlla olmaz diyorsan reklamlara çarpıya bas içeriği kaplıyor de ya da F12'den reklam sütunlarını kaldır.

1618502614649.png

Son konular