Görsellerle Din Eleştirisi

Haim

☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Biz bu mealleri günümüze göre yorumluyoruz öyle çeviri yapıyoruz önceki peygamberlerinde çok eşleri olanlar vardı ,burada peygamber lerin rahip olmadıkları. Rahiplerde aksine evlenmez çok eslilik şuan çağdaş medeni dünya da da var ama gayrı resmi . Hergün sevgili değiştiren insanlar nikahsiz yaptıkları eylemleri normal olup dindar insanlar yapınca bunu yakistirmamasi çok ironik. Zaten nefsi ve kadını Allah yarattı. Bir insanı şeytan en çok kadın ile kandırır. O yüzden Allah erkeklerin fitrat ına göre siz dünyada kimsenin namusuna girmeyin siz zina yapmayın ben size cennette hurilerle odullendiricem demesi bu yüzden dır. Hiç bir kadın gorulmezki ben erkek istiyorum erkek Erkek diye çıldıran bir toplumda çoğunluk olsun. Aksine erkekler herşeyi kadın üzerine inşa eder...

O yüzden bana göre Kur'an da herşeyin mantıklı izahı muhakkak var çelişki beyinlerde sadece
Çelişki kafada değil,
Cinsel olarak bile eşit değiliz bir erkek bir orgazmdan sonra enerjisi tükenirken kadın 20den fazla ardarda orgazm olabilir bunu bilen allah neden kadına 20 kocayı helal kılmak yerine güçsüz ve iktidarsız erkeğe 4+∞ kadın vermiştir asıl çelişki burada senin dinin sayesinde erkek kendini birşey sanıyor ve orgazmı tadamadan ölen kadınlar oluyor.Ayrıca süleyman peygamberin 1000 karısı çok mantıklı

Haim

☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Düşünce
Sünni
Dostum olayı yanlış anlamışsın biz o adam çirkin bir durumda diye demiyoruz adaletin yokluğundan bahsediyoruz sende gidip arabalarıyla fotoğraf çekinen adamı koymuş karşı çıktığın fikri desteklemişsin
Arkadaş zeki olduğunu sanıyorsun ancak verdiğim örneği anlamak için com şeye ihtiyacın var... Sen yobaz dediklerin koru körüne iman ediyor diyorsun ancak sende koru körüne inanmamaya odaklanmissin. Verdiğim örnek cuk diye oturdu,farkındayım ..!

Üst Alt