Anket Güzellik yarışması başlamıştır.

Hangisi Daha güzeldir.

• Tüm seçmenler
    17

pantheon

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
A) Cleopatra
unnamed.jpg

B) Nefertiti
1610277416732.png

C) Aphrodite
1610277514991.png

D) Inanna
1610277634592.png

E) Hiç biri /Ben daha Güzelim

Şimdilik bulabildiklerim bunlar.

Hannibal

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Çok net B. Bu kraliçenin döneminde yaşasaydım ben de tapardım kraliçemize.

kavak

Vl ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
A ve B şıkkı karar vermek için yetersiz, çünkü vücudun geri kalanı USC bilir, kimbilir nasıldır?!
Bu nedenle sadece C ve D şıkkını değerlendirmeye almak zorundayım. Bu durumda inadına C diyorum ve sıvışıyorum.

Retrospective

lV ☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
A ve B şıkkı karar vermek için yetersiz, çünkü vücudun geri kalanı USC bilir, kimbilir nasıldır?!
Bu nedenle sadece C ve D şıkkını değerlendirmeye almak zorundayım. Bu durumda inadına C diyorum ve sıvışıyorum.
Arabanın kaputunu bir ömür, tamponu 10 dakika göreceksin! :akay: İyi düşün kavak efendi.

pantheon

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Ben yüz güzelliği olarak değerlendiriliyorum. Aslında sanatkarlar burada çok önemli rol alıyor.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Ateist Uzaylı

☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Ee haticeye değil neticeye bakacaksın demişler. 😁

Son konular