Anket Hangisini se癟erdiniz?

??????

• T羹m se癟menler
    14

kavak

Vlll
Genel Kurul yesi
Tepki puan覺
3,681
D羹羹nce
Ateist
Uzamak isteyen bir ben miyim burada? 五

kavak

Vlll
Genel Kurul yesi
Tepki puan覺
3,681
D羹羹nce
Ateist
1.70 muhterem ben sulak yerde yetimedim :)
Ehh..ben de suyu olan ancak s覺ca覺 癟ok yakan bir k繹yde dodum.
Ancak benim olum Avrupa織覺n覺n 覺l覺man bir b繹lgesinde dodu.
Ya覺 16 ve imdiden 1,80 boyunda.
Anas覺n覺 satay覺m gavurun her eyi alt覺ndan m覺 ne?

unacceptable

ll
Yazar
繹z羹mler
2
Tepki puan覺
1,423
D羹羹nce
Panteist
Anas覺n覺 satay覺n gavurun her ey覺 alt覺ndan m覺 ne?
Ehh babas覺 uzun 癟ocuk tabi uzun olacak :)

rhynkar

Yazar
Tepki puan覺
423
D羹羹nce
Ateist
1.70 erkek k覺sad覺r, 1.70 kad覺n uzundur 羹lkemizde genel olarak b繹yle kabul edilir. Zaten t羹rk kad覺nlar覺n覺n yar覺s覺n覺n 1.60 ve alt覺 olduunu d羹羹n羹rsek normal. :D

unacceptable

ll
Yazar
繹z羹mler
2
Tepki puan覺
1,423
D羹羹nce
Panteist
1.70 erkek k覺sad覺r, 1.70 kad覺n uzundur 羹lkemizde genel olarak b繹yle kabul edilir. Zaten t羹rk kad覺nlar覺n覺n yar覺s覺n覺n 1.60 ve alt覺 olduunu d羹羹n羹rsek normal. :D
Tamam覺yla moda, sosyal medya ve insanlar覺n d羹羹nme, sorgulama yoksunu olmalar覺ndan kaynaklan覺yor. Yani a癟覺k癟as覺 u anki gen癟lie tam destek versem de bir癟ok konuda kesinlikle pop羹ler g繹r羹leri oluyor maalesef.

kavak

Vlll
Genel Kurul yesi
Tepki puan覺
3,681
D羹羹nce
Ateist
Tamam覺yla moda, sosyal medya ve insanlar覺n d羹羹nme, sorgulama yoksunu olmalar覺ndan kaynaklan覺yor. Yani a癟覺k癟as覺 u anki gen癟lie tam destek versem de bir癟ok konuda kesinlikle pop羹ler g繹r羹leri oluyor maalesef.
襤yi g羹zel de...
Mesela hi癟bir erkek birlikte olduu kad覺ndan k覺sa olmak istemez. En cahilinden tutun en zekisine kadar. Hi癟biri istemez. Bu yaz覺lmam覺 kural d羹nyan覺n 癟ou yerinde ge癟erlidir. Modayla, dinle k羹lt羹rle falan da alakas覺 yoktur. San覺r覺m doa ve evrim ile bir alakas覺 olmal覺, 癟羹nk羹 kad覺nlar g羹癟l羹 erkekten yana tav覺r korlar. G羹癟l羹 erkek dediinde, ya boyu uzun olmal覺 ya da kesesi dolu olmal覺.

unacceptable

ll
Yazar
繹z羹mler
2
Tepki puan覺
1,423
D羹羹nce
Panteist
襤yi g羹zel de...
Mesela hi癟bir erkek birlikte olduu kad覺ndan k覺sa olmak istemez. En cahilinden tutun en zekisine kadar. Hi癟biri istemez. Bu yaz覺lmam覺 kural d羹nyan覺n 癟ou yerinde ge癟erlidir. Modayla, dinle k羹lt羹rle falan da alakas覺 yoktur. San覺r覺m doa ve evrim ile bir alakas覺 olmal覺, 癟羹nk羹 kad覺nlar g羹癟l羹 erkekten yana tav覺r korlar. G羹癟l羹 erkek dediinde, ya boyu uzun olmal覺 ya da kesesi dolu olmal覺.
Tamam da konumuz bundan ba覺ms覺z. Buna girersen zaten ayn覺 d羹羹n羹yoruz seninle. Bu sebeple bu konuya girmedim ben. Ama 1.70 uzun deil tamam da k覺sa da deil.

6lack de Furor

lV
Gelitirici
Tepki puan覺
2,210
D羹羹nce
Ateist
Anas覺n覺 satay覺m gavurun her eyi alt覺ndan m覺 ne?
Acaba bulunduumuz 羹lke ve 羹lkede yediklerimiz tipimizi etkiliyor mudur?

Mesela Ahmet ve Zeynep'in 癟ocuklar覺 Ebubekir, 襤ngiltere'de ve T羹rkiye'de b羹y羹se 2 farkl覺 ger癟eklikte, ikisinin de tipi ayn覺 m覺 olurdu yoksa y羹z hatlar覺n覺n deiik olmas覺 gibi a覺r覺 farkl覺 tiplerde mi olurlard覺?

@unacceptable sen belki bilirsin.
Ehh normal boy. Tabi baz覺lar覺na g繹re k覺sa oluyormu ::D
KISA KISA AAAA ILDIRACAIM KISA D襤YORUM!!!!
襤yi g羹zel de...
Eee @kavak bey, sizin einiz sizden uzun mu? :akay:

st