Hareketsiz fotoğrafları harekete dönüştüren site

Retrospective

lV ☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist

Kayıt olun, sürükleyin ve 2 dakika bile olmadan hazırlıyor. Benim bazı yaptıklarım:
Uyarı 1: Bir süre sonra kredi kartı istiyor, bu yüzden önemli kişiler için kullanın.

Uyarı 2: Bu tür ürünler geliştirilmesi için veriye ihtiyaç duyulur. Mümkünse kendi fotoğraflarınızı kullanmayın ama kullanacaksanız da zaten sosyal medyada paylaşmış olduğunuz, Dünya'daki herkesin görse size utanç vermeyeceği, özel ve müstechen içerik barındırmayan fotoğraflarınızı kullanın.

TENTEN

ll ☆
Yazar
Düşünce
Apateist

Kayıt olun, sürükleyin ve 2 dakika bile olmadan hazırlıyor. Benim bazı yaptıklarım:
Uyarı 1: Bir süre sonra kredi kartı istiyor, bu yüzden önemli kişiler için kullanın.

Uyarı 2: Bu tür ürünler geliştirilmesi için veriye ihtiyaç duyulur. Mümkünse kendi fotoğraflarınızı kullanmayın ama kullanacaksanız da zaten sosyal medyada paylaşmış olduğunuz, Dünya'daki herkesin görse size utanç vermeyeceği, özel ve müstechen içerik barındırmayan fotoğraflarınızı kullanın.
Yönetim ekibinde olanlar yahudi.🤣
DNA testide yapıyorlarmış.
Hangimizin gerçek yahudi olup olmadığımızı bulmaya mı çalışıyorlar?
https://www.myheritage.com.tr/management/gilad_japhet
@NatSot Kedi ile @Goebbels Dna testi yaptırın.
Yahudi çıkarsanız ne yapacağınızı merak ediyorum.🤣

kavak

Vl ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Yazan tarafından düzenlendi:

NatSot Kedi

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Satanist

TENTEN

ll ☆
Yazar
Düşünce
Apateist
Programlama dili öğrenemediğim için kendimden nefret ediyorum.
Bu programda güzel.🙂
https://www.qlone.pro/

Son konular