hayal ettiğin evrene gitmek, Shifting Nedir ?

kavak

V ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Benim hayal gücüm çok kaotik, kontrol edemiyorum. Böyle Hurileri hayal ederken birden Nuri abiyi falan görebilirim. O yüzden cennete gideyim derken Zebanilerin koynuna doğru uçuşa geçersem sıkıntı olur. :)
Boşver sen şimdi Huriyi ve Nuriyi...
Sen önce bir denemek adına, Evropaya uçmayı dene.🤣

Entropyy

lll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Gerçekten giden var ya da yaklaşanlar ama sen bilirsin. İnanmıyor olabilirsin saygı duyarım ama inanan kesim için de palavra saçma diyemezsin sadece 15 yaşındaki kızlarda yapmıyor. Shifting, farklı bir evrene ya da gerçekliğe gitmek bilim insanları tarafından doğrulanmış ve Stephan Hawking olması lazımdı ölmeden önce bunlarla ilgili çalışmalar yapıp doğruluğunu da kanıtladı. Son olarak shifting,; rüya, astral seyahat, lucid rüya değil.
Hayal görmeyi paralel gerçekliğe geçiş zannetmek istersen, o senin hayal gücüne kalmış. Tabi ki istediğin her şeyi yaparsın.

Ama buna bilimsel demenin hiçbir anlamı yok.
Stephan Hawking hangi makalesinde bunu doğrulayıp bilimseldir demiş makaleyi atarmısın.

napcanadımı

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Bunların işe yaraması için derinden inanman gerek, o yüzden bunlar kesin safsata diyecek bir kişi değilim o konuda merak etme. :) Sen şimdi bu shiftingi yaptın mı, bir de gidersen ve geri dönemezsen ne oluyor? :D
Deniyorum henüz yapmadım ama almam gereken belirtilerin çoğunu aldım. Gittiğin zaman geri dönememe gibi bir durum yok kendine bir şifre belirliyorsun dönüş için onu söylediğin ya da yaptığın zaman dönüyorsun. Gittiğin yerde öldüğün zamanda dönebilirsin gidip gelememe gibi bir durum yok illaki geri dönersin

Retrospective

lll ☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Deniyorum henüz yapmadım ama almam gereken belirtilerin çoğunu aldım. Gittiğin zaman geri dönememe gibi bir durum yok kendine bir şifre belirliyorsun dönüş için onu söylediğin ya da yaptığın zaman dönüyorsun. Gittiğin yerde öldüğün zamanda dönebilirsin gidip gelememe gibi bir durum yok illaki geri dönersin
Hadi yap da sonra ben de yapayım. :D Nereye gitmeye çalışıyorsun?

napcanadımı

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Hadi yap da sonra ben de yapayım. :D Nereye gitmeye çalışıyorsun?
Biraz klişe olacak ama Harry Potter evrenine gitmeyi düşünüyorum gidersem ve başarırsam gitmek istediğim başka gerçekliklere de gideceğim. Başarınca söylerim ama olacağına inanıyorum enerjim çok fazla şu sıralar belirtilerin çoğunu falan da aldım.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Retrospective

lll ☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Biraz klişe olacak ama Harry Potter evrenine gitmeyi düşünüyorum gidersem ve başarırsam gitmek istediğim başka gerçekliklere de gideceğim. Başarınca söylerim ama olacağına inanıyorum enerjim çok fazla şu sıralar belirtilerin çoğunu falan da aldım
Ben anime evrenine gider ve kendime 4 karı alırım. Az vizyonlu ol. Müslolardan hiç öğrenememişsin! :p

napcanadımı

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Anime evrenine de gitmeyi düşünüyorum ama önce biraz daha anime izlemem gerek. Harry Potter evrenine gitme düşüncem bilmiyorum o tarz şeyler ilgimi çekiyor merak ettiğim için gideceğim ve de sevdiğim için. Müslo derken müslümanlardan bahsediyorsun sanırım. Düşüncem bağımsız olarak gözüküyor ama bilmiyorum.. Deistliği araştırdığımda mantıklı geldi ama hiç bir zaman kendime itiraf edemedim etraf ne der ya daailem ne der diye. Bazenleri konuşuyorum işte incil ya da diğer kitapların değiştirildiği öngörülüyor diye bence Kuranda değişti çünkü şu zamandaki hiçbir din adamının doğruları söylediğine inanasım gelmiyor. Hepsi kendilerine uygun olanı konuşuyor. Deistliğe inandığımı fark etsem bile aileme söylemem ablam dışında en son konuşurken fikirlerimden dolayı bağırdılar sorgulayarak öğrenmeyi seviyorum dedim. Şimdi ya da eski zamanlardaki insanlar gibi körü körüne inanmak istemiyorum dedim. Bu zamana kadar inanmışlar şimdi sen neden böyle yapıyorsun falan dediler. Böyle bir şeyi akrabalarımın öğrenmesini de istemem öğrenirlerse beni sevmezler diye korkuyorum zaten ellerinde olsa her alanda hakaret edip üzecekler bir de buradan bu konudan açık vermek istemem. Her neyse çok konuştum tek isteğim shiftingi başarıp bir nebzede olsa rahatlamak istediğim yerde sevdiğim yerde olmanın beni mutlu edeceğini düşünüyorum.

Retrospective

lll ☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Anime evrenine de gitmeyi düşünüyorum ama önce biraz daha anime izlemem gerek. Harry Potter evrenine gitme düşüncem bilmiyorum o tarz şeyler ilgimi çekiyor merak ettiğim için gideceğim ve de sevdiğim için. Müslo derken müslümanlardan bahsediyorsun sanırım. Düşüncem bağımsız olarak gözüküyor ama bilmiyorum.. Deistliği araştırdığımda mantıklı geldi ama hiç bir zaman kendime itiraf edemedim etraf ne der ya daailem ne der diye. Bazenleri konuşuyorum işte incil ya da diğer kitapların değiştirildiği öngörülüyor diye bence Kuranda değişti çünkü şu zamandaki hiçbir din adamının doğruları söylediğine inanasım gelmiyor. Hepsi kendilerine uygun olanı konuşuyor. Deistliğe inandığımı fark etsem bile aileme söylemem ablam dışında en son konuşurken fikirlerimden dolayı bağırdılar sorgulayarak öğrenmeyi seviyorum dedim. Şimdi ya da eski zamanlardaki insanlar gibi körü körüne inanmak istemiyorum dedim. Bu zamana kadar inanmışlar şimdi sen neden böyle yapıyorsun falan dediler. Böyle bir şeyi akrabalarımın öğrenmesini de istemem öğrenirlerse beni sevmezler diye korkuyorum zaten ellerinde olsa her alanda hakaret edip üzecekler bir de buradan bu konudan açık vermek istemem. Her neyse çok konuştum tek isteğim shiftingi başarıp bir nebzede olsa rahatlamak istediğim yerde sevdiğim yerde olmanın beni mutlu edeceğini düşünüyorum
Yaşın daha küçükmüş hiç söyleme onlara, bırak. Müslo gibi davran. Daha iyi olur.

napcanadımı

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Çok alakasız bir soru olacak ama profil fotosunu nasıl değişebilirim? Nasıl değişeceğimi bulamadım.

Efe

ll ☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Şimdilik boş işler ve boş beleş palavralar.
Ancak ileride, atıyorum 200 sene sonra, gerçeklikle ayırt edemeyeceğimiz bir çeşit holoğrafik sanal ortamlar pekala yapılablir. Henüz bilişim ve teknolojik çağın başındayız ve bu serüvenin sonu açık.
Bir düşününce gelecekte yapılacakları ve gelişecek teknolojiyi aklım almıyor. 😳

ramirwz

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Yani evet. daha çok yapmaya çalıştıkları şey rüyalarını istediği şekle büründürmek ama bunun uyumadan yapılan metotları da varmış. Yani işin aslı gerçekten gideceğini düşünüyorlar.
Gidiliyor zaten? rüya ile alakası yok bilip bilmeden konuşma.

Retrospective

lll ☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
dalga geçtiğinin farkındayım ama ben cidden shifting ile periler diyarına gidip dişi perilerle kaçamaklar yapmayı düşünüyordum... :( ahadksa bu sitede bu tarz bir şeyler yazarsam ban yer miyim bilmiyorum, umarım yemiyoruzdur :D her neyse, bence shifting gerçek ama tanımladıkları gibi değil. tamamen istediğin ve yönetebildiğin bir rüya görüyorsundur diye düşünüyorum. daha çok yeni ortaya atılan bir konu bu yüzden çoğu şey kesin değil. insanlar biraz atıyorlar belli yani. mesela kimisi diyor ki gittiğin evren gerçek ona göre hareket etmelisin, oradaki insanlara zarar vermemelisin falan. bence böyle düşünmelerinin sebebi bu yaşadıkları shifting deneyimi çok gerçekçi oluyor, zaten önceden bağ kurmuş oldukları harry potter evreni gibi evrenlere gittikleri için de gerçek olmadığını kabul etmek istemiyorlar. çoğu kişi hayatımın en güzel günleriydi falan diyor çünkü :D bunun dışında klon olayı da var. kimisi diyor ki sen shiftingteyken klonun asıl gerçekliğinde senin gibi davranır. eğer scriptine yazarsan ders çalışır, insanlarla iyi anlaşır vesaire. bu gerçek olsaydı mükemmel olurdu kesinlikle. ben orada perilerle fink atıyorum ama klonum burda ders çalışıyor falan :D o kadar mükemmel ki insan inanmak istiyor ama hiçbir inandırıcılığı da yok :( şahsen inanmıyorum iki tane zihnimiz yok sonuçta. ordan eşya getirdim diyenler var buna yorum bile yapmayacağım :D bir de gittim 10 yıl geçirdim orda diyenler var. şimdi diyelim oraya gittik ve cidden 10 yıl geçirdik. beynimiz shiftingte geçirdiğimiz 10 yılı, oradaki deneyimlerimizi gerçek ve yaşanmış olarak görebilir mi? ya da orada 10 yıl geçiriyorlarsa anılarının bir kısmını unutmaları gerekmez mi? daha bir sürü doğruluğu belirsiz konu var. ben shifting yapabilirsem ilk amacım kafamdaki bu soru işaretlerini gidermek olacak. umarım gidebilirim perileri görmeyi çok istiyorum bana şans dile :((
Ben böyle şeylere açık olmama rağmen bu çok abartı. :D

Son konular