Hayatınızın amacı

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Bu dediğini yapıyorum zatan ancak kedisiz.
Kulakları çınlasın, benim hatun evcil hayvalara öcü gibi bakar. Evin hiçbir yerinde görmek istemez onları. Eeh, biz de evin reisi(!) olduğumuz için, sesimizi çıkarmıyoruz.😁
Sadece küçücük bir akvaryuma (60x50x30 cm) izin verdi ancak akvarvumdaki balıkları kedi gibi sevemiyorsun tabii.
Papağana izin veriyormu

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Büyük balıklar yavru balıkları yemeye çalışıyor mu?
Sorduğun soruya bak!
Anında löp diye yemeye kalkıyorlar, bu nedenle yavruları birazcık büyüyene kadar ayrı bir yere koymak gerek. Dediğim gibi bendeki akvaryum fazla büyük olmadığı için, yavruları kavanoza koyup tanıdıklara vermeye çalışıyorum.
Zor bir uğraş, çünkü bazen hangi balığın yavrulamak üzere olduğunu farketmiyorsunuz. Bir bakmışsınız akvaryum yavru kaynıyor. Diğerleri boş durur mu?

Yazan tarafından düzenlendi:

Fzpğcüwqkrlub

ll ☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Bağımsız
Sorduğun soruya bak!
Anında löp diye yemeye kalkıyorlar, bu nedenle yavruları birazcık büyüyene kadar ayrı bir yere koymak gerek. Dediğim gibi bendeki akvaryum fazla büyük olmadığı için, yavruları kavanoza koyup tanıdıklara vermeye çalışıyorum.
Zor bir uğraş, çünkü bazen hangi balığın yavrulamak üzere olduğunu farketmiyorsunuz. Bir bakmışsınız akvaryum yavru kaynıyor. Diğerleri boş durur mu?
Balıklar 1 veya 2 gün aç kalınca aralarından birini yiyor mu?

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Balıklar 1 veya 2 gün aç kalınca aralarından birini yiyor mu?
Balıkların da diğer canlılardan bir farkları yok. Onlar da aç kalınca yamyamlaşabiliyorlar ancak bana rast gelmedi, çünkü ben onları iyi besliyorum. Akvaryum almaya niyetin varsa, eşit büyüklükte olmalarına dikkat et. Bu kurala riayet etmezsen, aç tok farketmez, büyükler küçüklerin soyunu fazla sürmeden tüketiyorlar.

Fzpğcüwqkrlub

ll ☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Bağımsız
Balıkların da diğer canlılardan bir farkları yok. Onlar da aç kalınca yamyamlaşabiliyorlar ancak bana rast gelmedi, çünkü ben onları iyi besliyorum. Akvaryum almaya niyetin varsa, eşit büyüklükte olmalarına dikkat et. Bu kurala riayet etmezsen, aç tok farketmez, büyükler küçüklerin soyunu fazla sürmeden tüketiyorlar.
7-8 kere oldu bende. Açlığa 1 gün dayanamıyorlar benimkiler. :)
Kimisinin gözünü parçalamışlar, kimisinin kıçını...
Öldükten sonra soluyorlar ve suyun yüzeyine çıkıyorlar.

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Hayatınızın amacı ne? Hayatınızda neyi başarmak istiyorsunuz, hedefiniz ne? Ya da var mı?
Yaratılış amacıma uygun bir hayat yaşayarak kendime ve çevreme faydalı bir insan olmak.

Bu dünyadan ayrıldığımda hiçbir boşluk oluşmayacaksa dünyada boşa yer kaplıyorum demektir.

İnsan ürettiği katma değer kadar anlamlıdır.

İnsan bu dünyadan ayrıldığında hiçbir şey değişmeyecekse o insan koca bir hiçtir. Bomboş bir hayat yaşamıştır.

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
gayet açık, Allah amaçsız bir şey yaratır mı? mesala amazon ormanlarındaki iguanayı neden yaratmıştır?
O iguanalar olmasa ekosistem bozulurdu.

Arzu edenler linklerdeki bilimsel çalışmaları inceleyebilir

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
O iguanalar olmasa ekosistem bozulurdu.

Arzu edenler linklerdeki bilimsel çalışmaları inceleyebilir
Panda

alemdar27

Deneyimli
Düşünce
Deist
Pandanın ne görevi var
boşver dikkate alma.
Ağa bizimle eğleniy. Şimdi desek ki;
-dinazolar ne için yaratıldı?
CEvap: ekosistem için gerekliler.
-Ama şimdi yoklar fakat ekosistemde eksiklikleri hissedilmiyor.???
Cevap: O zamanki görevlerini tamamladılar ve yok oldular. derler.
iyisimi muhatap alma, çünkü gerçekten bizimle eğleniyor.

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Emreder tarzda üslubunuz terbiye sınırları dışında.

İguanaların görevlerinden bazılarını anlattık, aynısı panda için de geçerli.

Yazdıklarım gayet açık, anlayıp anlamamak sizin probleminiz.
Pandaların sayısı çok az dolayısıyla denge bozulmaz ayrıca emreder Üsküp ta yazıyorum çünkü aynı şeyi biraç kez daha sordum aynı şey panda içinde geçerli diyince cevap vermiş olmuyorsun
ki bu yazdığıma doğru dürüst cevap vermek yerine aynısı panda içinde geçerli diyen kafadan gidiktir.

Son konular