Herkese merhabalar

Düşünce
Ateist
Ben hukukçu bir akademisyenim. Muhafazakar bir ailede yetişen birisi olarak çok yoğun İslami eğitim alarak büyüdüm. Üniversite öğretiminin son zamanları ile birlikte düşüncelerim ve hayata bakışım değişti. Uzun zamandır düşünsel anlamda kendimi ateist olarak tanımlıyorum.
Özgür ve bilimsel bir ortamda bildiklerimi sizlerle paylaşmaktan ve sizlerin bilgi ve düşünceleri öğrenmekten büyük mutluluk duyacağım.
Saygı ve sevgilerle.

Science

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Ben hukukçu bir akademisyenim. Muhafazakar bir ailede yetişen birisi olarak çok yoğun İslami eğitim alarak büyüdüm. Üniversite öğretiminin son zamanları ile birlikte düşüncelerim ve hayata bakışım değişti. Uzun zamandır düşünsel anlamda kendimi ateist olarak tanımlıyorum.
Özgür ve bilimsel bir ortamda bildiklerimi sizlerle paylaşmaktan ve sizlerin bilgi ve düşünceleri öğrenmekten büyük mutluluk duyacağım.
Saygı ve sevgilerle.
Hoş geldin

Düşünce
Ateist
Foruma bir hukukçunun katılması da hoş bir şey.
Artık hakkımızı aradığımızda, danışacağımız birisi var.8-)

Foruma hoş geldiniz.
Çok teşekkür ederim. Antidogmatik'e kayıt olmadan evvel, burada çok güzel yazılar okudum. Elbette ben de özellikle çalışma alanım kapsamında foruma katkı yapmak isterim.

onezero

Yazar
Düşünce
Agnostik
Saygı ve sevgilerle.
Nedim Şener, hangi hakla bir şahısın özel bilgilerini(ad-soyad, doğ. tarih, adres) tüm Türkiye ile paylaşabiliyor?

Bana göre, anayasa hak ihlali yapmakla kalmıyor. Suç işlemiş oluyor(bkz:TCK 134-140).
Yanlış isem, yanlış düşünüyorsam düzeltin lütfen.
Tespit analizi yaparsanız memnun olurum.
Teşekkürler, iyi forumlar.

Yazarı tarafından düzenlendi:

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Hoş geldiniz 😇😇😇😇

Sizden delilik raporu istemiyoruz hukukçu olduğunuz için. Neden? Çünkü zaten yeterince delilik var o hukuk bölümünden dolayı. Bir diğer sebebi de hukuktan da hukukçulardan da nefret ederim. Şimdi bu sizinle ya da hukuk sistemimizle alakalı değil tamamen benim annemden kaynaklı bir problem. Bunu açıklayayım hemen ki bir hukuk yazısında ya da hukukçularla ilgili bir durumda sizlere ya da hukuka karşı olmadığımı bilin. 5-12 yaş arası annem parası bol diye -evet sözde 40 bin lira maaş alıyormuşsunuz, hem de aylık ::D- başımın etini yedi hukuk oku diye. Sonuç olarak bende ters tepti bu ve resti çektim. O yüzden hukuktan da hukukçulardan da nefret ederim. Halbuki bilmem gereken bir alan olduğunun farkındayım. Bu yüzden antipatimi bir gün bırakıp hukuk sistemini anlamaya çalışacağım. Bilin bakalım kimin hukukçu arkadaşı var? :( ::D Emojilerden hangisini seçtiğime siz karar verin.

Not: Ne yazdım be. Bıraksalar hayat hikayemi anlatacağım ::D

Düşünce
Ateist
Hukukçuları pek kimse sevmez zaten, hatta kendi aramızda dahi birbirimizi pek sevmiyoruz galiba😅. Delilik konusunda haksız sayılmazsınız. Hatta kim bilir belki de Erasmus'un Thomas More' a dediği gibi hukukçu deliliği savunmalıdır.
Sizin 😂Bu emojiyi seçtiğinizi varsayıyorum.
Bu arada 40 bin lira kazananlar var ama ben onlardan biri değilim.Bu nedenle kendim için de bu emojiyi ☹️seçiyorum.

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Hukukçuları pek kimse sevmez zaten, hatta kendi aramızda dahi birbirimizi pek sevmiyoruz galiba😅. Delilik konusunda haksız sayılmazsınız. Hatta kim bilir belki de Erasmus'un Thomas More' a dediği gibi hukukçu deliliği savunmalıdır.
Bu arada 40 bin lira kazananlar var ama ben onlardan biri değilim.Bu nedenle kendim için de bu emojiyi ☹️seçiyorum.
İkisini de seçiyorum ::D Yani kim sever sevmez bilmem ama bende durum bu açıklamak istedim :D

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Saygı ve sevgilerle.
Hoş geldiniz iyi forumlar

FİLEozof

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Hoşgeldin, iyi forumlar.

Maaş kaç?

Son konular