Hesap Silinmesi

Durum
Bu konu, yeni cevaplara kapatılmıştır.

Kemal

☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
Hesap silinmesi yok ama kullanmayarak pasif hale getirebilirsin. Saygılar.

virac

Üye
Düşünce
Muvahhid
Forumda isim değişikliği yapmak yerine sıfır, yeni bir hesap açmak istiyorum. Ancak aynı anda iki hesap sahibi olmak hem kurallar gereği yasak ve hem de bu durum siz yöneticiler ve de katılımcılar için yanıltıcı olabilir. Ben bu nedenle bu hesabımın, süresiz olarak yasaklanmasını istiyorum. Bu hesapla ilgili olarak geriye veya ileriye dönük bir problemle karşılaşmamak, gözümün arkada kalmaması için hesabımın engellenmesini istiyorum, teşekkürler. @Mete Turan

Yazarı tarafından düzenlendi:

virac

Üye
Düşünce
Muvahhid
Hep tarafsız olarak yaklaşmaya çalıştım; bu nedenle hiç kimseye ne tam destek verdim ne de eksik, yanlış bir bilgi vererek okuyucuları yanıltmaya çalıştım. Benim için her şey çok zevkli geçti. En azından bu hesabımın böyle anılmasını isterim; sanki hiçbir şey yaşanmamış veya bir şeye inanmamış gibi, geldiğim gibi veda etmeye karar verdim; bu nedenle düşünce kısmına agnostik yazdım. Aslında hala daha tam olarak her şeyi bilmiyorum ve bu; yeni bir şeyleri öğrenmeye çalışmak ve yeni bir bakış açısı kazanmaya çalışmak için yeterlidir, hadi hepimiz sanki agnostikmişiz gibi her şeyi sorgulayalım, soruşturalım ve öğrenelim :) çünkü "bilmiyorum" demek, gerçek olanı öğrenmek için çok güçlü bir nedendir.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
Dostum hesap silinmesi yok. Hesabı kullanmazsan pasif halde durur. Bu şekilde yapabilirsin. Saygılar.

virac

Üye
Düşünce
Muvahhid
Dostum hesap silinmesi yok. Hesabı kullanmazsan pasif halde durur. Bu şekilde yapabilirsin. Saygılar.
Hesaba olabilecek başka bir erişimi önlemek için süresiz yasaklanmasını istiyorum, gönderilerim kalabilir, teşekkürler.

Yazarı tarafından düzenlendi:
Durum
Bu konu, yeni cevaplara kapatılmıştır.