Hitler Nasıl Diktatör Oldu?

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Alemi nasıl bilirsin?

Kendin gibi

Aga bunu nasıl cevaplayım soru bile değil ya.
1-İlgili mesajımda şu soru da var:

Temelsiz uydurmalarınızın temelsiz uydurma olduğu başka nasıl ifade edilir?

2-Olayın karşıdakini kendiniz gibi görmenizle alakası olmadığını, neden öyle yazdığınızın kanıtlarını ortaya koyabilirsiniz.

Charles Dawkins

☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
@bilgelikyolunda haklı.

@Shienki her zamanki gibi saçmalamışsın. Nasyonel sosyalizm ırkçılıktır. Ve faşizmle ciddi benzerlik taşır. Nietzche nin üstinsan felsefesini kendisine yontarak Hitler i üstinsan yerine koyar. Birde gene her zamanki gibi kendini savunmayıp spirituel saçmalıklarıyla dolu link vermişsin. Bize kendin argüman sunduğun zamana kadar ciddiye alınacak biri değilsin.

Shienki

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Satanist
Nasyonel sosyalizm ırkçılıktır.
Ben değil demedim.
"Irkçı olmak, başka milletleri ezmek anlamına gelmez. Irkçılık bütün milletleri kendi ülkelerinde güçlü kılmayı hedefler. Milliyetçi Sosyalist ve sağlıklı bir gençlik ile büyük aileler oluşmasını ister." -Léon Degrelle
Ve faşizmle ciddi benzerlik taşır.
Benzer olması onu o ideolojiyle aynı yapmaz.
spirituel saçmalıklarıyla dolu link vermişsin. Bize kendin argüman sunduğun zamana kadar ciddiye alınacak biri değilsin.
Spiritüelizm saçmalık değildir, eğer saçmalık arıyorsan Materyalizm'e bakabilirsin.
Ayrıca, yeri gelince de "kaynak eğeğeğğeğeğe" diye yazıp ağlamayın diye direkt linkini atıyorum.

Charles Dawkins

☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Spiritüelizm saçmalık değildir, eğer saçmalık arıyorsan Materyalizm'e bakabilirsin.
Ayrıca, yeri gelince de "kaynak eğeğeğğeğeğe" diye yazıp ağlamayın diye direkt linkini atıyorum.
Materyalizmi TEK bilimsel felsefedir. Yok eğer bilim ve rasyonalite benim umrumda değil diyorsan ozaman spiritüelizm mantıklı gelebilir.

Kaynak falan umrumda değil senden argüman istiyoruz. Gidiyorsun peygamber ilan ettiğin saçmalık dolu sitelerden link veriyorsun. Bu resmen kaçmaktır. Senin bir fikir öne sürdüğünde kaçmadığını görmedim. Ancak link...

Charles Dawkins

☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Ben değil demedim.
"Irkçı olmak, başka milletleri ezmek anlamına gelmez. Irkçılık bütün milletleri kendi ülkelerinde güçlü kılmayı hedefler. Milliyetçi Sosyalist ve sağlıklı bir gençlik ile büyük aileler oluşmasını ister." -Léon Degrelle
Irkçılık bir ırkı diğerinden üstün tutmaktır ve tam bir saçmalıktır. Sosyalizmde ayrı bir saçmalıktır.

Shienki

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Satanist
Materyalizmi TEK bilimsel felsefedir.
Yersen.
Irkçılık bir ırkı diğerinden üstün tutmaktır ve tam bir saçmalıktır. Sosyalizmde ayrı bir saçmalıktır.
Hayır. Irkçılık ırkını yüceltmektir, ayrıca "Sosyalizm" deyince de direkt aklınıza "Marxist Sosyalizm" vs gelmesi de ayrı bir ironi.
Bilgelikyolunda.
Kaynak falan umrumda değil senden argüman istiyoruz. Gidiyorsun peygamber ilan ettiğin saçmalık dolu sitelerden link veriyorsun. Bu resmen kaçmaktır. Senin bir fikir öne sürdüğünde kaçmadığını görmedim. Ancak link...
link paylaşır haha go brr.

Shienki

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Satanist
Sen milliyetçilik ile ırkçılığı aynı şey mi sanıyorsun? Ki ırkını yüceltmek onu yükseltmek demektir. Bu durumda diğer ırklar aşağı kalır. Yani benim dediğim kendi ırkını üst görmektir.
Evet, ırkçılık ırkını yüceltmektir. Diğer ırklar aşağı falan kalmıyor, bütün herkes kendi ırkını yüceltmelidir.

Charles Dawkins

☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Evet, ırkçılık ırkını yüceltmektir. Diğer ırklar aşağı falan kalmıyor, bütün herkes kendi ırkını yüceltmelidir.
Ulan nasıl anlamıyorsun. Sen kendi ırkını yüce görürsen diğerleri aşağı kalıyor. Bir şeyi yükselirsen ve diğerini sabit bırakırsan ne olur?

Son konular