hoçça ğalın ğidiyom ben

jeezmortie

☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
forumdaki son
hocca-galin-gidiyom-ben_1828840.png
günüm :D

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Büyük bi depresyon geçiriyorum böyle zamanlarda her ne yapıyorsam durdurmam gerekiyor yani durup kendime zaman tanımam gerekiyor
İyi yaparsın. Umarım durumun düzelir. Kendine iyi bak. Belki sen geldiğinde ben de olmam. Güzellikler seninle olsun. Belki mesleğimizi yaparken karşılaşırız kim bilir? :)

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
hayati kararları böyle zamanlar da alıp duruyorum her şey daha da kötüye gitmeye başlıyor :::::::::::: (
Yani konuşmak ya da dertleşmek istersen buradayım bir süre daha :) Ama çok büyük kararlar almamaya çalış. Bu dönemin de geçecek. Ara ara benim de kötü olduğum oluyor.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Buraya danışırsın işte hayati kararlarını, bak burada 50 yaşında adam var yardım eder o sana sen merak etme.
Danışmak maalesef çok kar etmiyor. Çünkü o insan senin karakterini, hayatını bilmiyor. Hee faydası oluyor mu? Evet ama yeterli değil.

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Onali yüzali binali baloncuk Sprite iç ferahla kendine gel.

Görüşürüz dostum!

Bu arada "hoşça kal" ayrı yazılır arkadaşlar. :(

llemar

Yazar
Düşünce
Ateist
Danışmak maalesef çok kar etmiyor. Çünkü o insan senin karakterini, hayatını bilmiyor. Hee faydası oluyor mu? Evet ama yeterli değil.
Çok ikilemde kaldım. Benden önce hoşça kal yazan arkadaş "hoşçakal" yazmış. Ben de doğrusu budur herhalde ya deyıp yazdım. Yaktın beni kuş.

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Anı yaşayın, anı!
"Aman da depresyondayım, aman da kötü günlerim var!" minvalinde kafanızı kuma gömeceğinize, hayatın bizzat kendisine orta parmağınızı gösterin. Siz ondan değil, o sizden korksun.

Hasılı anı yaşayın ki, benim yaşıma geldiğinizde "Ah keşke şunu yapsaydım, ah şöyle hareket etseydim" minvalinde habire hayıflanmazsınız.

Dedeniz.

llemar

Yazar
Düşünce
Ateist
Anı yaşayın, anı!
"Aman da depresyondayım, aman da kötü günlerim var!" minvalinde kafanızı kuma gömeceğinize, hayatın bizzat kendisine orta parmağınızı gösterin. Siz ondan değil, o sizden korksun.

Hasılı anı yaşayın ki, benim yaşıma geldiğinizde "Ah keşke şunu yapsaydım, ah şöyle hareket etseydim" minvalinde habire hayıflanmazsınız.

Dedeniz.
Yaşınızı öğrenebilir miyim ?

Son konular

Son mesajlar