hoçça ğalın ğidiyom ben

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Hasılı anı yaşayın ki, benim yaşıma geldiğinizde "Ah keşke şunu yapsaydım, ah şöyle hareket etseydim" minvalinde habire hayıflanmazsınız.
Dede, mesela pişmanlıkların neler? Biraz örnek verir misin? Keşke yapsaydım dediğin şeyler neler?

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Dede, mesela pişmanlıkların neler? Biraz örnek verir misin? Keşke yapsaydım dediğin şeyler neler?
En büyük pişmanlıklarımın başında, başlamış olduğum bir çok projeyi/icadı hep yarıda bırakmak olmuştur.
İnanmayacaksın ama mesela ben 80´lı yılların ortasında taşınabilir bir ezan saatinin prototipini üretmiş birisiyim. Ancak gel gör ki, devamını çeşitli nedenlerden dolayı getirmedim.😁

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
En büyük pişmanlıklarımın başında, başlamış olduğum bir çok projeyi/icadı hep yarıda bırakmak olmuştur.
İnanmayacaksın ama mesela ben 80´lı yılların ortasında taşınabilir bir ezan saatinin prototipini üretmiş birisiyim. Ancak gel gör ki, devamını çeşitli nedenlerden dolayı getirmedim.😁
Eğer o ezan saatini bitirseydin, hem cennetlik olurdun hem de @bilgelikyolunda'ya ondan daha iyi bir Müslüman olduğunu ve kendisinden utanması gerektiğini söyleyebilirdin! :akay:

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bence bu kadar iddialı laflarda bulunma. Çünkü her an kafası atıp, burayı spama boğabilir!
Onun şu c/p manyaklığı, Sorularla İslamiyet deliliği ve Said Nursi takıntısı olmasa, fena birisi sayılmaz gerçi.
Ha evet...bir de şu İslam tebliği hastalığı da olmasa, daha bir şirin olacak.
Ha evet...bir de şu taptığı tanrı uğruna masum hayvanları boğazlama sevdası da olmasaydı, iyi olurdu.
Ha evet...bir de şu dandik sırıtışı olmasaydı....😁

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Onun şu c/p manyaklığı, Sorularla İslamiyet deliliği ve Said Nursi takıntısı olmasa, fena birisi sayılmaz gerçi.
Ha evet...bir de şu İslam tebliği hastalığı da olmasa, daha bir şirin olacak.
Ha evet...bir de şu taptığı tanrı uğruna masum hayvanları boğazlama sevdası da olmasaydı, iyi olurdu.
Ha evet...bir de şu dandik sırıtışı olmasaydı....😁
Her istediğimiz olsa ohhhoooo oohh! :akay:

FİLEozof

ll ☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Muhterem forumun 2. yaşlı üyesidir.
Yeniçeri daha yaşlıdır.
Muhterem 56’sın değil mi?

Science

☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Hoşçakal bende uzun süredir girecek vaktim olmuyor girsem bile yazacak vaktim oluyor

Son konular

Son mesajlar