Hz. Muhammed. Sav

Düşünce
Sünni
Ruh itibarıyla arş ,bedeni arz Muhammed.
Insanı yapısıyla meleki tarz Muhammed
Her hareketi sünnet,tebliği farz Muhammed.
Feda olsa uğrunda kainat,az Muhammed. Sav.

Orhan Afacan izmir

IMG-20180821-WA0007.jpg

Moderatör tarafından düzenlendi:
Düşünce
Sünni
BİN CANLA SEVİYORUM TÜRKİYE'Mİ adli özel bir şiir kitabı çıkardım.Güncel ve siyasi,dini olayları gözlemleyerek yazmaya çalışıyorum.zaman beni tanıdığında başlar.

Kemal

☆☆☆
Disiplin Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Muhammedin neler yaptığından haberin var mı?

Düşünce
Sünni
Kaç kadınla evlendiğini, cariyelerini, yaptığı katliamları, savaşları vs. Bunları okumadınız mı?
14 KADINLA EVLENDİ.Evlilik senin bildigin gibi belden aşagı amaçlı değil.14 SECDEAYETİ VAR KUR!ANDA.Hangi cariye veya katliamı mevcut ispatla. Amcası Hz.Hamzayı Uhudda şeht eden VAHŞİ yi bile af eden hatta Vahşiyi katil eden eden Hindi adlı kadını bile müslüman olması için düşman bilmeyen alemlere rahmet bir şahsı önce gerçek kaynaklardan oku ve konuş.

Düşünce
Sünni
Bir de displin üyesi kimliğin var var Kemal bey. yazık bu isme displin üyeliğine sen bunları hak edeçek fikirler le meşgül ol.
Bu sevgi başka bir sevgi
Bulunamaz asla dengi.
Öyle birini sevdim ki
Ne eşi var,ne benzeri.
Hadiseler hadis oldu
Düşman şeytan,nefis oldu.
Öyle mutlu,huzuluyum
Kalbim tertemiz his doldu.
Sevdikce sevgisi artar
Aşkı ile aşkı tartar.
Öyle büyük bir sevdaki
Sende sev,kendini kurtar.
Düşmanlarıyla barışık
Ruhlar onunla tanışık.
Öyle büyük şahsiyet ki
Yaratıcı O'na aşık.
Hem bir kul,hemde resul
Güzelliğine simge gül.
Öyle aşk,aşk ki ondaki
Hakk'a imanla,tevekkül.
Orhan sebeb bu sözlere
Lütüftur Hak'tan sizlere.
Öyle seven,sevilenki
Düşkün bizden çok bizlere.
Orhan Afacan

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
14 KADINLA EVLENDİ.Evlilik senin bildigin gibi belden aşagı amaçlı değil.14 SECDEAYETİ VAR KUR!ANDA.Hangi cariye veya katliamı mevcut ispatla. Amcası Hz.Hamzayı Uhudda şeht eden VAHŞİ yi bile af eden hatta Vahşiyi katil eden eden Hindi adlı kadını bile müslüman olması için düşman bilmeyen alemlere rahmet bir şahsı önce gerçek kaynaklardan oku ve konuş.
Amacımız seni sinirlendirmek veya küçük düşürmek vs. değil kesinlikle. Ama Muhammed peygamberin yaptıklarını da bilmemiz lazım. Mesela alttaki yayını okursan bir fikir edinebilirsin. Ayrıca bunlar sahih hadislerle desteklidir.
Muhammed 6 Yaşındaki Aişe ile Evleniyor

Düşünce
Sünni
Amacımız seni sinirlendirmek veya küçük düşürmek vs. değil kesinlikle. Ama Muhammed peygamberin yaptıklarını da bilmemiz lazım. Mesela alttaki yayını okursan bir fikir edinebilirsin. Ayrıca bunlar sahih hadislerle desteklidir.
Muhammed 6 Yaşındaki Aişe ile Evleniyor
Hz.Aişe evlnemesi size ne gibi dokundu..Hiç bir peygamber Allahın izni olmadan kendi aklına hevesine göre haraket etmez..Hz. İsa'ya takılan lakap ne kadar haramsa her hangi bir peygambere şunu yaptı demekte ,Hz. ADEMNİN YASAK MEYVE yedi demekte, inkardır.Senin düşüncen sana benim düşüncem banaiİslamla ilgin varmı bilmem karışmamda.Herkes kendinden sorumlu.