1. 1 dakikada üye olup sitede yazmaya başlayabilirsiniz
    anında üyelik için TIKLA

ilişkilerde dini görüş

'Sohbet' forumunda charm tarafından 13 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. charm

charm Üye

Alınan Beğeniler:
    65
    Düşünce:
    Agnostik

Özel Mesaj
    Dostlar kadın erkek ilişkilerinde dini görüş farkı nedeniyle biten flörtleriniz oldu mu? Benim henüz başıma gelmedi ancak bu konu biraz ilişkiyi yıpratabilir gibi görüşlerinizi merak ediyorum sizce bunun ilişkiyle bir alakası var mıdır, bu nedenle bozulan ilişkilere tanık oldunuz mu. Ben biraz daha dini konuda pasifim inanmam ama ilgilenmiyorum insanların düşünceleriyle ilişkide bu durum nasıl olur bilemiyorum, böyle bir konuda ancak tartışma yaratmamak doğru olabilir tabi yine karşıdaki kişiye de bağlı, ayriyeten umarım internetteki farklı görüşler sayesinde genç nesil inançlı birileri bile olsalar dini konularda biraz daha saygılı ve hoşgörülü olabilirler, inançsız insan görünce ortaya çıkan ıhnkk etkisinde bir azalma olur ve insanlar biraz daha özgür olurlar.

Son düzenleme: 13 Eylül 2017
    Kemal bunu beğendi.
  2. Kemal

Kemal ★★ Disiplin Kurulu Başkanı

Alınan Beğeniler:
    152
    Düşünce:
    Ateist

Özel Mesaj
    Karşı taraf çok tutucuysa o iş zaten yürümez. Fakat orta halliyse, inancı ön plana koymadan geliştirilen bir ilişki yürüyebilir. Şahsen ben öyle düşünüyorum.

Uç noktadakiler hariç ilişki yürür ama ikide bi inanç konusunu açmamak lazım. Bu konuda biraz esnek olmak lazım. Yoksa yürür neden olmasın.

charm bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş