İmla kuralları üzerinden ego tatmin etmenin zavallılığı

sirakuza

Çaylak
Düşünce
Panenteist
Bir çifte standart durumu söz konusu. Cümlenin sonuna nokta koymayı ihmal ettiğimiz için mesajımız siliniyor öte yandan başka biri imla katliamı yaptığı halde ses seda yok. Kimse imla kurallarını paravan olarak kullanarak ego tatmini yapmasın, gestapoculuk oynamasın. Ne forum benim için vazgeçilmez ne de ben forum için vazgeçilmezim. Mesaj silmeler , uyarmalar falan ...bunlara gerek yok birader, şu forumda omuzları üzerinde kelimenin tam anlamıyla "kafa" taşıyan birkaç kişiyiz zaten , ben ve benim gibilere yapılacak haksızlık sebebiyle çekip gidersek bura üç beş veledin oyun parkından başka bir şey olmaz.

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Çek git o zaman, senin çocukça kaprislerinle uğraşacak değiliz.
Forumun kuralları bu, beğenmiyorsan yolun açık. :)

sirakuza

Çaylak
Düşünce
Panenteist
Çek git o zaman, senin çocukça kaprislerinle uğraşacak değiliz.
Forumun kuralları bu, beğenmiyorsan yolun açık. :)
Ulan beyinsiz, ben kurallardan şikayet etmiyorum, çifte standarttan şikayet ediyorum. Şikayetini dile getiren herkes çocukça kapris mi sergilemiş oluyor ha?

Moderatör tarafından düzenlendi:

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Ulan beyinsiz, ben kurallardan şikayet etmiyorum , çifte standarttan şikayet ediyorum. Şikayetini dile getiren herkes çocukça kapris mi sergilemiş oluyor ha?
Üslubun seni ele veriyor. :)
Çifte standart yapılıyor diyorsan kanıtlamak zorundasın, yoksa böyle konu açıp da burada emek harcayan beni ve diğer denetmen arkadaşlarımı karalayamazsın.

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
"Soykırım yapıldığını iddia ediyorsan kanıtlamak zorundasın" diyen Nazi toplama kampı subayı gibisin gözümde. Haksızlığın failine kanıt sunmak mı, güldürme beni.
Olaydan sıyrılmaya çalışma hiç böyle yaparak şimdi.
Madem çifte standart var göster, çifte standart uygulamıyoruz.
Ben bir kişiye defalarca uyarıp düzenliyorum, hataya devam ediyorsa siliyorum. Diğer denetmen arkadaşlarım da bunu yapıyor, sen olayların arka planını bilmeden kim oluyorsun da bu laflarda bulunuyorsun?
Ayrıca senin gitmenle hiçbir şey kaybetmeyiz, güzel ego kasmışsın yukarıda aferin.

sirakuza

Çaylak
Düşünce
Panenteist
İstediğin kanıt mı, al sana kanıt , Sema adlı üyenin mesajını alıntılıyorum:
"Bu mezhepleri bi ben sevmiyorum galiba bu nedir yia bu nasıl bi ayrışmazlıktır. Az önce kadın diyo ezan okumadan namaz kıldım diğeri diyo bir şey olmaz şafi mezhebine göre sorun değil."
Msn ağzıyla yazılmış bir mesaj...al sana kanıt birader.
Ne forum benim için vazgeçilmez ne de ben forum için vazgeçilmezim.
Sen mesajımı okudun mu , bak ne demişim yukarıda? Ne ego kasmasından bahsediyorsun ha!

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
İstediğin kanıt mı, al sana kanıt , Sema adlı üyenin mesajını alıntılıyorum:
"Bu mezhepleri bi ben sevmiyorum galiba bu nedir yia bu nasıl bi ayrışmazlıktır. Az önce kadın diyo ezan okumadan namaz kıldım diğeri diyo bir şey olmaz şafi mezhebine göre sorun değil."
Msn ağzıyla yazılmış bir mesaj...al sana kanıt birader.
Peki bu üyenin kaç tane mesajını düzelttiğimi veya sildiğimi biliyor musun?

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Sayısını nereden bileyim dostum?
Açıp sayacak değilim, ama kaç kere sildim düzelttim yoruldum.
Senin üyelik süren daha uzun, artık kurallara alışmış olman gerekiyor.
Bu arkadaş forumda yeni ve yaşı küçük. Uyarıyorum sürekli, devam ediyorsa siliyorum.
Dediğim gibi senin üyelik süren uzun, asgari kurallara uysan zaten silmeyiz. Mevzuatı okuyup ona göre hareket edeceğine bize laf ediyorsun.
Yaptığın hareket ne kadar doğru?

Retrospective

lll ☆☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Vay be, vay be!

33 yaşında eşek kadar adam olmuşsun ve yazım hatası yapıyorsun!

Knightwalker

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci
Bir çifte standart durumu söz konusu. Cümlenin sonuna nokta koymayı ihmal ettiğimiz için mesajımız siliniyor öte yandan başka biri imla katliamı yaptığı halde ses seda yok. Kimse imla kurallarını paravan olarak kullanarak ego tatmini yapmasın, gestapoculuk oynamasın. Ne forum benim için vazgeçilmez ne de ben forum için vazgeçilmezim. Mesaj silmeler , uyarmalar falan ...bunlara gerek yok birader, şu forumda omuzları üzerinde kelimenin tam anlamıyla "kafa" taşıyan birkaç kişiyiz zaten , ben ve benim gibilere yapılacak haksızlık sebebiyle çekip gidersek bura üç beş veledin oyun parkından başka bir şey olmaz.
Hocam bilgi vermek için yazıyorum. Benim imla kurallarım çok iyi değildir ve her gün bir çok mesajım siliniyor.

mad hatter

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Bağımsız
@sirakuza 'yı sinirlendirmeyin, adam zaten dolu, dağıtır valla ortalığı, benden söylemesi...

sirakuza

Çaylak
Düşünce
Panenteist
Vay be, vay be!

33 yaşında eşek kadar adam olmuşsun ve yazım hatası yapıyorsun!
Baksana birader, " eşek kadar adam olmuşsun" gibi eşekçe bir laf etmiş olmana rağmen tüm içtenliğimle, anlamak için soruyorum: Bu mesajı yazma amacın nedir? Konunun merkezinde imla hatası değil, çifte standart yapıldığı iddiası var, bunu anlamıyor musun? Yok eğer derdin hır gür çıkarmaksa doğru adrese geldin, birkaç arkadaş kendi "dövüş kulübü" organizasyonumuzu kuruyoruz, seni de aramzda görmekten mutluluk duyarız.

Retrospective

lll ☆☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Baksana birader, " eşek kadar adam olmuşsun" gibi eşekçe bir laf etmiş olmana rağmen tüm içtenliğimle, anlamak için soruyorum: Bu mesajı yazma amacın nedir? Konunun merkezinde imla hatası değil, çifte standart yapıldığı iddiası var, bunu anlamıyor musun? Yok eğer derdin hır gür çıkarmaksa doğru adrese geldin, birkaç arkadaş kendi "dövüş kulübü" organizasyonumuzu kuruyoruz, seni de aramzda görmekten mutluluk duyarız.
Senin derdin hır gür çıkarmak.

Nokta koymayı öğren. Çok mu zor arkadaş?

Son konular