İnançsızlık hikayem

rhynkar

☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Biz hiçbir zaman İbni Sina’nın içilmesini tavsiye ettiğini yazmadık ki. Sadece İbni Sina’nın da deve sidiğinde sağlığa faydalı unsurlar olduğunu söylediğini yazdık. Bu iddiamıza, önce İbni Sina’ya yalan isnadı dediler. Yalan isnad etmediğimizi ispat ettik.
Sidikle ilgili bilimsel çalışmalardan örnekler incelemek isterseniz:
Sen gerçek olamazsın, olmamalısın ya cidden. Yani nasıl hakaret etsem bilemedim. O derece inanılmazsın. Konu "DEVE İDRARININ İÇİLMESİNİN YARARLI OLDUĞU". Bunu anlamayacak inkar edecek kadar aşağılıksınız.

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Sen gerçek olamazsın, olmamalısın ya cidden. Yani nasıl hakaret etsem bilemedim. O derece inanılmazsın. Konu "DEVE İDRARININ İÇİLMESİNİN YARARLI OLDUĞU". Bunu anlamayacak inkar edecek kadar aşağılıksınız.
:D Bunların dalga dubaraları bitmez! Bunlar cidden çok etkili bir şey içiyor olmalılar! :p

Yahu... İlaç için onay Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi vardır ordan alınır ve deve sidiğinden yapılma ilaca :D onay vermesi olanaksız! Patent ofisine başvuru ben bu ilacın deneme prosedürlerine başlayacağım diye yapılır ve ofis de tamam başla der kayda geçer. Gıda ve İlaç Dairesinden onaylanmıştır eczanelere dağıtımı yapılabilir izni alsınlar da görelim! Bir ilacın Gıda ve İlaç Dairesi onayı alması uzun ve kılı kırk yaran bir süreçtir.

Bunlar alışmışlar cahil müslüm ya ya ya kardeş ibretlik diye at gibi kafa sallayan mallara, kekleyecek keriz arıyorlar! Bunlar daha giderken biz çoktan dönmüş yorgunluk kahvemizi içiyorduk. Bu komik belge elli muslim tarafından önüme konmuştur, artık gülmeye bile tenezzül etmiyorum. Patent ofisi ha!!! Ağzımla gülmeye üşeniyorum da neremle gülsem acaba!

Yazarı tarafından düzenlendi:

NoTThingLosE

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Muvahhid
@rhynkar ve @Burcuva Öncelikle hadisi iyicene inceleyin. Bakalım tam olarak ne yazıyor. Devamında ise şu linke bir kere tıklayın aşağıya doğru kaydır kaydıra okuyun. Sizin kadar boş beleş yorum yapan adam görmedim. @bilgelikyolunda dostum senin bunlara laf anlatman hata cidden. Anlayacak adam burdan çok şey anlar.

rhynkar

☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
@rhynkar ve @Burcuva Öncelikle hadisi iyicene inceleyin. Bakalım tam olarak ne yazıyor. Devamında ise şu linke bir kere tıklayın aşağıya doğru kaydır kaydıra okuyun. Sizin kadar boş beleş yorum yapan adam görmedim. @bilgelikyolunda dostum senin bunlara laf anlatman hata cidden. Anlayacak adam burdan çok şey anlar.
Link vermemişsin! Önceki verdiğiniz linkleri okudum zaten. Bende senin kadar beyinsiz görmedim! Aynı şeyleri tekrarlamak hata yukarıda her şey açık şekilde yazıyor anlayamayanlar beyin doktoruna görünsün. Anlamak istemeyenler dogmalarında boğulmaya devam!

rhynkar

☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Yahu adam. Kimse sana kalk iç demiyor ki? Veya ben içeceğim de demiyor? Mevzu yararlı olup olmaması. Ve aksini kanıtlayamadığınız için arkadaşın yorumları ve attığı kaynaklar yararlı olduğunu gösteriyor. İç göriyim, iç şöyle, iç böyle diyeceğine zararlı olduğunu kanıtla da, tamam diyelim..
Tekrar bakıyoruz ne demişsin?
Yahu adam. Kimse sana kalk iç demiyor ki?
İnandığın hadis diyor!!! Daha neye inandığını bilmeden savunuyorsun. Diğeri en azından inandığı şeyi biliyor sen bilmiyorsun bile! Okuduğunu anlamayan, anlayamayan sen! Yazdığının ne olduğunu bilmeyen sen! Başkasının şeyiyle gerdeğe girmeye çalışan sen! Boş yorum yapan yine sen!

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Hadiste ne yazdığı çok meşhurdur. Bu yani artık çok bilinen bir konu, Buhari'de de geçiyor Muslim'de de. Bunun artık incelenecek yanı kalmamış, bu çok meşhur çok bilinen bir hadis. Çok da muteber kabul edile geldiği için muslimler bunu inkara yeltenmeye korkuyor ve seslerini çıkaramayıp yutkunuyor deve sidiğini de içiyorlar. Çünkü iki ana hadis kitabında yer alınca inkar biraz sıkıyor, dar geliyor! :p

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
İdrar İÇMEKLE ilgili çalışmaları samimi olarak sonuna kadar incelemek isteyenler için tekrar paylaşalım:

NoTThingLosE

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Muvahhid
Tekrar bakıyoruz ne demişsin?

İnandığın hadis diyor!!! Daha neye inandığını bilmeden savunuyorsun. Diğeri en azından inandığı şeyi biliyor sen bilmiyorsun bile! Okuduğunu anlamayan, anlayamayan sen! Yazdığının ne olduğunu bilmeyen sen! Başkasının şeyiyle gerdeğe girmeye çalışan sen! Boş yorum yapan yine sen!
İnandığım hadis kafana göre git iç demiyor. Hastalıkları yüzünden bunu öğütlüyor, Allah'ın boş adamı seni.
İdrar İÇMEKLE ilgili çalışmaları samimi olarak sonuna kadar incelemek isteyenler için tekrar paylaşalım:
Ya bırak uğraşmaya değmez. Boş adama sen bir şey anlatamazsın.