Öneri İngilizce konu açma

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Bazen espiri içerikli video atınca onu Türkçe'ye çevirmek manasızlaştırıyor.
Örneğin "why are you gay" diye konu açtım silindi .
Dostum

Mevzuat orada duruyor. Sürekli mevzuata karşı gelmek, kimseye bir şey getirmez.

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Bu karşı gelmek değil farkettiyseniz site önerisi için konu açmış durumdayım.
Hayır, o manada demek istemedim.
Yanisi şu; emin olun mevzuattaki noktalarıın üzerinde bir hayli düşünüldükten sonra nihayi halini almıştır.
Burası Türkçe bir forum, haliyle herşeyi ile Türkçe olmalıdır bence.

pantheon

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Hayır, o manada demek istemedim.
Yanisi şu; emin olun mevzuattaki noktalarıın üzerinde bir hayli düşünüldükten sonra nihayi halini almıştır.
Burası Türkçe bir forum, haliyle herşeyi ile Türkçe olmalıdır bence.
Katılıyorum ancak konu başlıkların bakınız çince ya da japonca demiyorum, en azından ingizce olması hiç bir sorun teşkil etmeyecektir. Ortaokulu mezunu her bir bireyin asgari A2 düzeyinde bilmesi gereklidir.

Not: Bu sadece önerilir hiç bir şekilde site mevzuatına karşı gelme anlamı taşımaz!

Moderatör tarafından düzenlendi:

TENTEN

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Budist
Katılıyorum ancak konu başlıkların bakınız çince ya da japonca demiyorum, en azından ingizce olması hiç bir sorun teşkil etmeyecektir. Ortaokulu mezunu her bir bireyin asgari A2 düzeyinde bilmesi gereklidir.

Not: Bu sadece önerilir hiç bir şekilde site mevzuatına karşı gelme anlamı taşımaz !
  • Bugünkü öğretim usulü yabancı dili öğrencinin kafasına zorla sokmaktadır. Halbuki gençler hiçbir zaman o lisanı öğrenememekte ve öğrendiğini de ilerde unutmaktadır. Bu ezici bilgi bolluğu hafızada tutarsız, rastgele tutulan parça parça şeyler bırakmak tehlikesini de doğurur. Yani gençler, ancak en gerekli olan şeyleri öğrenmeli ve esas ile ayrıntı gençlerin lehine olarak, daha önceden tespit edilmelidir.

https://tr.wikiquote.org/wiki/Adolf_Hitler

🙂

Retrospective

lll ☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist

Not: Bu sadece önerilir hiç bir şekilde site mevzuatına karşı gelme anlamı taşımaz !
Yahu bu ülkede üniversiteli bile A2 bilmiyor. El-insaf!

TENTEN

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Budist
Kim demiş : 6M+ insan katletmiş ordinaryüs profesör Adolf Hitler.😄
Haklı adam.

Okuduğumuz bölüm hakkında bilgi öğrenmek yerine zamanımızı dil öğrenmeye harcıyoruz.

Doktorlar latince öğreniyor.

Hukukçular gene aynı şekilde arapça, osmanlıca, latince.

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
@TENTEN
Yahu, şu insanlık düşmanı zat habire gündeme getirilmese olmuyor mu?
Eğer mill piyangodan ya da başka bir yerden toplu para bulabilirsen, seni bizzat ben Avrupa´daki tüm toplama ve öldürme kamplarını gezdireceğim.

Yazan tarafından düzenlendi:

TENTEN

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Budist
Romenlerin doktor olabilmek için latince öğrenme sorunu yok. 🙂

Son konular

Son mesajlar