İnternet yavaşladı

Retrospective

lll ☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Evet masum masum dizi izlerken başıma geldi. İnternet yavaşladı. Reddit, YouTube, Instagram, Twitter gibi sitelere girebilirken, AntiDogmatik, EkşiSözlük gibi Türk sitelere giremiyordum. Ancak VPN açıp öyle girebildim. Sizde durumlar nasıl?

*Herkesin başına gelmiş. Haberleri çıktı ve Ekşi'de başlığı açılmış.

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Evet masum masum dizi izlerken başıma geldi. İnternet yavaşladı. Reddit, YouTube, Instagram, Twitter gibi sitelere girebilirken, AntiDogmatik, EkşiSözlük gibi Türk sitelere giremiyordum. Ancak VPN açıp öyle girebildim. Sizde durumlar nasıl?

Bende bişey yok

Nightmares

Çaylak
Düşünce
Ateist

Modem yok telefonun interneti bitip duruyor 😂

shepard

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Ateist

Evet böyle bir cevap vermek için uzun zaman bekledim. Bilmiyorum bende bir sorun yok, yurt dışındayım. :D

John Ahmet

Çaylak
Düşünce
Agnostik
Bizimde önceden modem yoktu nekadar zor.olduğunu anlıyorum 😂😂😂

Bizim evde de koltuk yoktu. Tabii taşınırken. 🤣

Bir ara benim evim bile yoktu ama internetim hep oldu. 😂

Evdeki fiber bağlantı nadiren de olsa kesiliyor. O durumda Telefonun 4G-3G internetinden faydalanıyorum. Onda da sorun olsa Uydu modem var. Ankara'da bir firmayla fotokapan fotolarını dronlardan merkeze ileten bir proje üzerinde çalışıyoruz. Telefonda da sorun olsa onu kullanırım.

Hatta bu aralar 1000 km long range VLF/LF RF teknolojileri üzerine çalışıyorum. Böyle bir sistem kurup saniyede 100 bit bile olsa internetsiz kalmak istemiyorum. Bunu bir router alt yapısında dizayn edeceğim. Deprem bile olsa güneş bile patlasa iletişimsiz kalmak istemiyorum.

Efe

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Bir ara benim evim bile yoktu ama internetim hep oldu. 😂

Evdeki fiber bağlantı nadiren de olsa kesiliyor. O durumda Telefonun 4G-3G internetinden faydalanıyorum. Onda da sorun olsa Uydu modem var. Ankara'da bir firmayla fotokapan fotolarını dronlardan merkeze ileten bir proje üzerinde çalışıyoruz. Telefonda da sorun olsa onu kullanırım.

Hatta bu aralar 1000 km long range VLF/LF RF teknolojileri üzerine çalışıyorum. Böyle bir sistem kurup saniyede 100 bit bile olsa internetsiz kalmak istemiyorum. Bunu bir router alt yapısında dizayn edeceğim. Deprem bile olsa güneş bile patlasa iletişimsiz kalmak istemiyorum.
çok bilgilisin👍🏻

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist

Bu konuyu es geçiyorum, çünkü bizim diyarda bu tür sıkıntılar pek olmaz. Olması için deprem falan olması gerek ancak deprem bölgesi de değil. 😁

Son konular

Son mesajlar