kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Kuran astronomi kitabı değil ki, neden Satürn'den, uydularından, Ross128'den bahsetsin ki?
Hem bahsetmesi de saçma olurdu. Çünkü bir şeyler açıklayan bir kitap bu sayılanlar keşfedilene kadar muhatapları tarafından anlaşılmaz olurdu.
Sıkışınca astronomi kitabı değil, biyoloji kitabı değil, kimya kitabı değil minvalinde siz müslümanlar zırlarsınız böyle. Başka zaman ise neredeyse tüm kitabı mucizelerle donatmaya kalkarsınız.
Bu ne turşusu böyle, söyle de bilelim.

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Sıkışınca astronomi kitabı değil, biyoloji kitabı değil, kimya kitabı değil minvalinde siz müslümanlar zırlarsınız böyle. Başka zaman ise neredeyse tüm kitabı mucizelerle donatmaya kalkarsınız.
Zırladığımız da ortada turşu olduğu da sizin temelsiz uydurmanız :)

Bir kitap astronomi, biyoloji, kimya kitabı olmayınca o kitapta mucize olamaz mı? :)

Yazan tarafından düzenlendi:

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Zırladığımız da ortada turşu olduğu da sizin temelsiz uydurmanız
Bir kitap astronomi, biyoloji, kimya kitabı olmayınca o kitapta mucize olamaz mı?
Temelsiz uyduran tabii ki sensin.
Uçmayı bırak artık, çünkü hiçbir esprisi kalmadı!

Yazmıştık...

Dipnot: Hani beni dikkate almayacaktın?🤭

• Beğen
Tepkiler: Efe

amca.

Deneyimli
Düşünce
Tengrici
Temelsiz uyduran tabii ki sensin.
Uçmayı bırak artık, çünkü hiçbir esprisi kalmadı!

Yazmıştık...

Yazmıştık...
İşlerine gelince ileriyi görmüş mucize,işlerine gelmeyince burada ileriden bahsetse saçma olurdu o dönem için.

amca.

Deneyimli
Düşünce
Tengrici
İşlerine gelince ileriyi görmüş mucize,işlerine gelmeyince burada ileriden bahsetse saçma olurdu o dönem için.
Sultan Murad Nefi ye şarap iç deyince Nefi: sen beni sınıyorsun yasak, demiş.
Sultan Murad da: ben içmeye başlayınca yasak kalkar, demiş. Bunlarınki de o hesap.

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
İftira atınca iftiralarınızı suratınıza çarpma nedenim insaflı forum okuyucuları içindir, sizin gibi herkesin mutlaka yalan söylediğini iddia edip sonra da kendisinin hiç yalan söylemediğini iddia eden tipler için değil.

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
İftira atınca iftiralarınızı suratınıza çarpma nedenim insaflı forum okuyucuları içindir, sizin gibi herkesin mutlaka yalan söylediğini iddia edip sonra da kendisinin hiç yalan söylemediğini iddia eden tipler için değil.
Sen bir yalancısın ve bugün bu mevzu resmileşti!

Hani beni dikkate almayacaktın?
Beni dikkate aldığın müddetçe, yalancılığın sabitleşecek.

Son konular