Heretik

☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Evet, neymiş İslam;

Kadın düşmanı,
Çocuk yaşta evlilikleri meşrulaştıran,
Dünyanın iğrenç bir yer haline gelmesine sebep olan,
Cinsiyetçi,
Erkeklerin üstün kadınların ise insan olup olmadığının tartışıldığı,
Cennetin ahlaksız ödülleri,
Cehennemin ise basit insan aklıyla düşünüldüğü ortada olan,

İğrenç bir zehirdir.

Ra's Al Ghul

Yazar
Düşünce
Sünni
Çocuk yaşta evlilikleri meşrulaştırmak için Kuran'da bulunan bir tane ayet söyleyemezsin. Fakat tarihsel koşullar gereği Ortaçağ'da bizim çocuk dediğimiz yaştaki kızlar dünyanın her yerinde evlendiriliyordu. Bunun için İslâm'a kızamazsın.

Yusuf İslam

Yazar
Düşünce
Sünni
Evet, neymiş İslam;

Kadın düşmanı,
Çocuk yaşta evlilikleri meşrulaştıran,
Dünyanın iğrenç bir yer haline gelmesine sebep olan,
Cinsiyetçi,
Erkeklerin üstün kadınların ise insan olup olmadığının tartışıldığı,
Cennetin ahlaksız ödülleri,
Cehennemin ise basit insan aklıyla düşünüldüğü ortada olan,

İğrenç bir zehirdir.
Çarpıtıyorsun.

Heretik

☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Çarpıtıyorsun
Tefsir
Cımbızlamasana!

(Tatlı su müslümanları)

Ra's Al Ghul

Yazar
Düşünce
Sünni
İnşallah İslam yeniden hakim olunca insanları sapkınlığa götüren bu sitelerin hepsi kapanacak ve sorumlulular cezalandırılacak. Elbette bu cezanın ahirette görülmesini istiyorum.

Ra's Al Ghul

Yazar
Düşünce
Sünni
İslam alimlerine göre halkı ifsad eden neşriyat yapmak suçtur. Ve İslam'a göre en büyük ifsad insanları dinden döndürmeye çalışmaktır. Onun için "islam hakim olunca" dedim. Şimdi suç değil ama olursa suç olacak.

Mete Turan

lV ☆☆
Kurucu
Düşünce
Agnostik
İslam alimlerine göre halkı ifsad eden neşriyat yapmak suçtur. Ve İslam'a göre en büyük ifsad insanları dinden döndürmeye çalışmaktır. Onun için "islam hakim olunca" dedim. Şimdi suç değil ama olursa suç olacak.
Böylece İslamın nasıl bir din olduğunu itiraf etmiş oldun. Ben hep derim; İslam şiddet, baskı, korku, sansür ve terör dinidir. Sen de bunu ispat etmiş oldun.

Ra's Al Ghul

Yazar
Düşünce
Sünni
İnsan özgür olamaz, özgür bırakılamaz. İnsana özgürlük verirsen dünyayı bile yok edebilir. Kıt aklınızla bilip anlamadan İslam'ı yerden yere vuruyorsunuz. İslam Türkiye'de hakim olsa bu dini ve gayesini size doğru dürüst anlatacak kurumlar da olacak. Buna rağmen inatla halkı ifsad edersen, cezalandırılacaksın tabi. Çünkü insanlığın hayrına olan İslâm'ın dünyaya hakim olmasıdır.

Heretik

☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Ben kimseyi dinden çıkmaya zorlamıyorum. Ama sen kendi dinine çekmeye zorluyorsun.

"İnsanın özgürlüğünü alırsan, din iman demez, o halk indirir seni."

Mete Turan

lV ☆☆
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Özgürlüğün olmadığı yerde baskı, şiddet, korku, sansür, terör vs. vardır. Senin anlattığına göre İslam = IŞİD.

Ra's Al Ghul

Yazar
Düşünce
Sünni
@Mete Turan Hayır, İslam = Ehli Sünnet'tir. Işid'i islam'ı kötü göstermek ve bu suretle İslam ülkelerini işgal edebilmek için Amerika kurdu.
@Anima sen fırsatta İslam'a hakaret etmesen ben seninle uğraşmam. Sakın inkar edip yazılarını çıkartmak zorunda bırakma beni. İslam'a karşı nefret dolu bir insansın sen.

Mete Turan

lV ☆☆
Kurucu
Düşünce
Agnostik
@Mete Turan Hayır, İslam = Ehli Sünnet'tir. Işidi islam'ı kötü göstermek ve bu suretle İslam ülkelerini işgal edebilmek için Amerika kurdu.

@Anima sen fırsatta İslam'a hakaret etmesen ben seninle uğraşmam. Sakın inkar edip yazılarını çıkartmak zorunda bırakma beni. Nefret dolu bir insansın sen.
IŞİD'i kimin kurduğu fark etmez. İslam'da IŞİD zihniyeti olmasa ABD, IŞİD'i kurabilir miydi? Hayır. Zaten senin şu ana kadar bana anlattığın İslam IŞİD'in aynısı.

Ra's Al Ghul

Yazar
Düşünce
Sünni
Işid İslamî yasaları usulsüz uyguluyor. Kafasına göre bir müslümanı (örn. sırf içki içtiği için) mürted ilan edip, öldürüyor. Bu İslam'da yoktur; kişi günah işlemekle dinden çıkmaz (mürted olmaz). Ama ABD İslâm'ı korkunç kötü bir din göstermek için uşaklarına (ışid, el kaide ve boko haram'a) böyle bir İslam uygulatıyor. 1400 yıldır kimsenin görmediği bir İslam. Gerçek İslam elbette bu değil.

Mete Turan

lV ☆☆
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Hem IŞİD gerçek İslam değil diyorsun, hem de İslam iktidar olduğunda bu gibi siteleri kapatacağız diyorsun. Bu gibi siteleri kapatan İslam dışı her şeyi de yasaklar. Hiçbir şeye hoşgörü göstermez. Hani İslam hoşgörü diniydi. IŞİD den farkın ne o zaman.

Heretik

☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Nefret ediyorum var mı bir diyeceğin?
Sizin dininiz yüzünden birçok masum insan ölüyor.
Birçok insanın huzuru bozuluyor.
Senin dinine saygı da duymuyorum.

KejooN

☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Basit bir argümanla bile dininden dönüyorsa insan, zaten pek de Müslüman olmamıştır.

Son konular

Son mesajlar