İstediğiniz filmi/diziyi izleme yöntemi

Ahlaksız

☆☆☆☆☆
Üye
Mesajlar
676
Tepki puanı
417
Düşünce
Ateist
Bir dizi izlemek istiyordum ama nette yoktu..Ben de bu,bahsedilen ama bilmediğim ''torrent'' denen şeyi öğrendim..Nasıl yaptığımı,bilmeyenlere kabaca tarif edeceğim..
Öncelikle şu programı indiriyorsunuz;
Şu programı da indirmeniz lazım;
Şu siteden indirmek istediğiniz filmi/diziyi aratıyorsunuz;
Çıkan sonuçlardan istediğinizi tıklayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz..Dosyayı indirmeden önce,bilgisayarınızda değişiklik yapıp yapmayacağınız sorulursa ''evet'' deyip geçin..Daha sonra otomatikman indirdiğiniz torrent programı başlıyacak ve size dosyayı indirip indirmeyeceğiniz sorulacak,ona da ''tamam'' deyin..
İndirmenin başlaması lazım..İnince zaten masaüstünde görürsünüz dosyayı..
Filmi ya da diziyi izlemek için dosyayı tıklatın..Dosyanın üstünde ''BSplayer'' logosunun olması lazım..Öyle değilse,görüntüleme seçeneklerinden düzeltin..
Video açılınca sağ tıklayıp,altyazılar-altyazıları çevrimiçi kontrol et-tümü deyin..Karşınıza videonun altyazı seçenekleri çıkacak..Türkçe/Turkısh görürseniz altyazı var demek..Bazılarında olmuyor..Altyazı sekmesi seçili çıkıyor,siz sadece ''seçileni indir'' diyeceksiniz..Hepsi bu..Video Türkçe altyazılı olarak karşınızda..
 

Ahlaksız

☆☆☆☆☆
Üye
Mesajlar
676
Tepki puanı
417
Düşünce
Ateist
Şunu da belirteyim..Bulduğunuz/istediğiniz dosyayı tıkladığınızda karşınıza çıkan ekranda GET THIS TORRENT yazan yere tıklamanız lazım..
''Uygulamaları değiştirmeyi mi kastediyorsunuz?'' gibi bir soru çıkacak karşınıza..Evet'i tıklayın..
Sağda solda çıkacak reklamları da kapamanız lazım..
 

rhynkar

☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
388
Tepki puanı
188
Düşünce
Ateist
Her türlü torrent eğitimi verilir bu arada sorularınız varsa cevaplayabilirim. :D Birkaç tane kaliteli torrent sitesi önereyim bende;
Bu da Türk torrent sitesi, türk dizileri izleyen varsa yararlı;
Oyun oynayanlar için orjinal daha iyi olur tabi ama şöyle bir şey var;
Bilgisayar programları için ise;
 
Üst