Kadınlara Cennet'te neler var? Buyrun izleyin.

ApanX

Deneyimli
Düşünce
Bağımsız
Abi bunların haya gücü sınırlı. Eğilmeyen penis diyor. Ben olsam onlarca bedeni tek zihinle yönetirdim. Aynı anda onlarca huri ile beraber olabilirdim. Her birinde farklı fantezi ile. Sonuç olarak cennetin hangi akıl ile çizildiği belli oldu. Ressam fırça olarak penisini kullanmış.

Hannibal

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Abi bunların haya gücü sınırlı. Eğilmeyen penis diyor. Ben olsam onlarca bedeni tek zihinle yönetirdim. Aynı anda onlarca huri ile beraber olabilirdim. Her birinde farklı fantezi ile. Sonuç olarak cennetin hangi akıl ile çizildiği belli oldu. Ressam fırça olarak penisini kullanmış.
Bu Müslimler'in kafa bir tek cinselliğe çalıştığı için bunları yarattığını söyleyen putun Cennet'i böyle yapmasına pek şaşırmamak lazım.

Fzpğcüwqkrlub

ll ☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Bağımsız

Kage Bunshin no Jutsu!​

7173259-3923266195-narut.jpg

Yazan tarafından düzenlendi:

phecabres

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Bu Müslimler'in kafa bir tek cinselliğe çalıştığı için bunları yarattığını söyleyen putun Cennet'i böyle yapmasına pek şaşırmamak lazım.
Kuran da cennet betimlenirken şadırvan falan var diyordu. Ulan o kadar cennete gidiyoruz şadırvan ne?!

Tiglath

ll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
İslamik teolojiye göre kadının kocası cennete giderse kadın 72 hurinin yanında kocasıyla cinsel ilişkiye girer. Onun eşi olmaya devam eder. Kocası cehenneme giderse cennetlik başka bir erkeğe tayin edilir. Onun eşi olur. ( Tabi kadın cennete giderse!) Güzel değil mi?

Fzpğcüwqkrlub

ll ☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Bağımsız
İslamik teolojiye göre kadının kocası cennete giderse kadın 72 hurinin yanında kocasıyla cinsel ilişkiye girer. Onun eşi olmaya devam eder. Kocası cehenneme giderse cennetlik başka bir erkeğe tayin edilir. Onun eşi olur. ( Tabi kadın cennete giderse!) Güzel değil mi?
İyyy. Kusma emojisi eklenmesi lazım.

sirakuza

Çaylak
Düşünce
Panenteist
Ulan istemsiz kahkaha attım...Cennet ehli erkekler bacaklarının arasında mızrakla dolaşacak, her kuşu sevecek, ha evet leylek de dahil, Cennet leylekleri her ilişkiden sonra tekrar bakire olacak. Kocası orgi partilerinde "damdan dama" atlarken dünayadaki karısı ne mi yapacak? Hurilerin reisi olacakmış, kusura bakma da sakalına tükürdüğümün mollası bu bana biraz o kadına çaça (genelev patroniçesi) görevini layık gördüğünü düşündürttü.
Adaletini seveyim dünya, müslüman kadını Cennette bekleyen muhteşem ödüle bakar mısın? Ölene dek günahlardan sakın, 5 vakit namaz kıl, oruç tut, hacca git, ee sonuç ne : Cennet'de kocanın şeyinin keyfinin kahyalığı...

Moderatör tarafından düzenlendi:

Ivar

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Bağımsız
Cennetlik kadın hurilerin komutanı olarak bir erkeğe veriliyormuş.
Bu kadınlar enayimi? Onlara niye eğimeyen penisli nurilere komutan bir de bonus komutan huge penislierkek yok? 🤣

Son konular