Kafir ''Kurancılar''

Pedronun Sol...

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Bir insanda gündelik bu kadar büyük değişiklikler olacağına kim inanıyor?

Bunun iki olasılığı var: Ya akıl ve zihin hastalığı, ya takiyyeci sahtekarlık. Önce ben de sizdenim diye maske takıp gelip bakalım kimi kekleyebilirim diye bakmak, sonra keklenen olmayınca maskeyi atmak.

Bu çaresizlik muslimlerin artık tıkandığını gösteriyor. Tek çare sahtekarlık, yalancılık, kekleyecek saftirik bulmaya kaldı! Son saftirikleri kekleyebilirlerse dinlerini belki kurtarabilecekler!

Bunların tamamı salakça darbe girişimi de sahnelendikten sonra trigeri sıyırdı artık. Binilen eşşekler olduklarını görmemenin tek çaresi trigeri kasnaktan attırmaktı, başka çareleri kalmadı. Bittiler yani, bunların en akıllımız dedikleri herif türban beyni daha iyi çalıştırır diye deli hezeyanı sayıklıyor!

Bunların bir peçe burka takarsak cavit pardon kovit daha az yayılır demedikleri kaldı! Onu da kesin demişlerdir de biz duymamışızdır. Bunu diyecek kadar trigeri sıyıralı çok oldu bunlar. Koronayla oturup sohbet bile ettiler.

Bunlar trigeri sıyırık değillerse herkes aynştayn demektir.
Dede sen böyle şeyleri takma ya sen git esenlikler izle!
Ne yapacaksın böyle işleri doğru sen isen sorun yok değil mi?
Fikirler değişebilir fikrim 5 aydır analiz altındaydı zaten boşver sen git biranı iç koltuğuna yaslan ne yapacan sen anti dogmatiği.

Anfauglith

Ayrıldı
Düşünce
Agnostik
Hadi paşa, profilinde Bohr gibi bir adamla miras paylaşımı yapamayan kitaba inanmaya devam et.

DemoKratos

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Yahu artık elli oldu, elli birinci kere söylüyorum. Fikire bir fikirle yanıt verin yahu! Yanıtta aciz kalınca hemen kişiselleştirme polemiğine başvuracak kadar bir aciz olmayın yahu! Şunu bir anlatamadım. Hamlar, çiğler, yobazlar her yerde! Elini değil neyini sallasan ellisine çarpıyor.

Hayır hiç mi utanmanız yok, "ben bu kadar mı acizim, bir fikire fikirle yanıt vermeyi başaramayıp işi ucuz bayat adi kişisel polemiklere dökecek kadar alçak mıyım ben" diye bir arlanmanız hiç mi yok yahu?!

Usandım, gına geldi artık bu kişiliksiz kişilerden yahu! Muslimiz ama evrimi de kabul ediyoruz diyorlar, e iyi peki Muhammed maymun soyundan mı geldi diyorum, tık yok yahu! Bir tane bir yanıt yok! Hayır ama bu nasıl olur? Bir buna yanıt veremiyorsan kişiyim diye nasıl ortada geziyorsun?

Muslimiz ama Kurancıyız, din böyle olmaz, dinin bir kılığa sokulması lazım diyorlar. E tamam iyi kılığa sokalım. Diyanet ahtapotunun kan emmesine son verilsin, zorunlu din dersleri ve Kuran kurslarıyla çocuk zihinlerin iğdiş edilmesi yasaklansın, hoparlörle ezan okumak yasaklansın diyorum, tık yok! Bir tık yanıt yok yahu!

İnsan bu kadar da artık ölüm uykusunda olmaz, biraz sarsıp uyandırayım diye söylemi biraz sertleştiriyorum, birden ağızları açılıveriyor! Bir fikir gevelemekten aciz zavallılar bir anda mağdur edebiyatı yapmaya başlıyor!

Ülen sizin tarihinize ve Kuran'ınıza göre Mekke dinine inancına etmediğiniz hakaret ve tehdit kalmadı, aynısı sizin dininize inancınıza yapılsa zırlamaktan kulak zarı bırakmazdınız diyorum, bir tek bir argüman yahu, bir tek! Yok!

Hayır bu şekilde şuyum buyum diye ortaya çıkılmaz ki? Muslimsen argümanlara yanıt verebilmen gerekiyor. Kişisel iğrenç polemiklere dökerek yanıt vermiş olmuyorsun ki?

Hodri meydan diyorum, yüreği yeten yanıt versin. Evrime inanıyorsanız Muhammed maymun soyu mu? Din reformu yapılacaksa hoparlörle ezan okumak yasaklansın mı? Buyrun yahu! Yok mu yüreği yeten?

Yeter ama bu kadar kişiliksizlik, karaktersizlik, yanıt veremeyip kişisel polemiğe çevirme çabaları!

Son konular