"Karşı Cins" Cinayetleri

DemoKratos

Vl ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Kadın cinayetleri diyemedim, çünkü artık kadınlar adamları öldürmeye başladı!

Bence olacağı değil hatta olması gereken de buydu!

Kadın ömrü boyunca dayak mı yiyecek yahu? Sonunda da öldürülecek mi? Öldürülmeden öldürecek elbet.

Bence özsavunmadan beraat. Direk beraati verecekler, kadın öldürene ise indirim bir yana artırım yapmalılar. Öldürülen kadın olduğu için ceza kesinlikle iki katına çıkmalı. Öyle bir meclis yok ortada ama çıkması gereken yasa bu.

Hangi gerekçeyle, kadını öldürerek çocuklarını da bir tür öldürmüş olduğu gerekçesiyle. Hatta daha temizi kadın öldürene direk müebbet ve hiç bir aftan yararlanamayağı kaydı.

Yazan tarafından düzenlendi:

apokalips

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Dayak yiyorsa hakkını hukuki yollarla aramalı, insan öldürerek değil.
Öldürülen kadın olduğu için ceza kesinlikle iki katına çıkmalı.
Katılmıyorum, bir cinse ayrıcalık tanınmamalı ve herkes hukuk önünde eşit olmalı. Pozitif ayrımcılık en nefret ettiğim şeylerden biri şu hayatta.

Ateist Uzaylı

☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist

Kadın ömrü boyunca dayak mı yiyecek yahu? Sonunda da öldürülecek mi? Öldürülmeden öldürecek elbet.

Bence özsavunmadan beraat. Direk beraati verecekler, kadın öldürene ise indirim bir yana artırım yapmalılar. Öldürülen kadın olduğu için ceza kesinlikle iki katına çıkmalı. Öyle bir meclis yok ortada ama çıkması gereken yasa bu.

Hangi gerekçeyle, kadını öldürerek çocuklarını da bir tür öldürmüş olduğu gerekçesiyle. Hatta daha temizi kadın öldürene direk müebbet ve hiç bir aftan yararlanamayağı kaydı.
Kocası vb şiddet uyguluyorsa eğer o zaman kocasını öldürürse kendini savunma denir. Ama ya şiddet yoksa?
İşte bu yüzden katılmadım.

dlya

Çaylak
Düşünce
Agnostik
Dayak yiyorsa hakkını hukuki yollarla aramalı, insan öldürerek değil.

Katılmıyorum, bir cinse ayrıcalık tanınmamalı ve herkes hukuk önünde eşit olmalı. Pozitif ayrımcılık en nefret ettiğim şeylerden biri şu hayatta.
Katılıyorum ama hukukî yollarla pek çözüm olduğu söylenemez. Kanunda değişikliğe gidilmeli. Her iki cinsiyet için de taciz, dayak vb. için cezalar arttırılmalı.

Efe

ll ☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist

Fikirlerinize çok katılırım ama ironi değilse bıu konunuza hiç katılmadım. Hukuk önünde her birey eşit olmalı.

DemoKratos

Vl ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
İroni değil, eşitlik sağlanana kadar kadın yararına pozitif ayrımcılık yapılmalı.

Özsavunma yoksa zaten beraat verilemez, hukuka aykırı olur.

Plütoncu

☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
İroni değil, eşitlik sağlanana kadar kadın yararına pozitif ayrımcılık yapılmalı.

Özsavunma yoksa zaten beraat verilemez, hukuka aykırı olur.
İyi de bunun etkileri dediğiniz gibi olmaz, bizim halkımız genel yapısı itibarıyla inatçı. Kadına pozitif ayrımcılık yapılması, bazı suçluları daha da azdırır. Yarardan çok zarar getirir, maskulen savunucular ortaya çıkar vs. Hiçbir şekilde iyi getirisi olmaz bunun. @Efe arkadaşımın dediği gibi, yasa normal bir şekilde uygulansa zaten bu kadar sorun olmaz.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Cinayetleri bile cinsiyete indirgemeyi bıraktığımız ve kadın-erkek ayrımını sadece görünüşte bıraktığımız gün kalkınacağız. Cinayet cinayettir, kadını erkeği yok bunun. İki tarafın da ceza alması şarttır.

Ayrıca görüşlerine katılmıyorum @DemoKratos. Ne demek erkek daha fazla ceza alsın? Saçmalama. Hak ettiği cezayı almalı herkes. Hak ettiğini alsın yeter ama maalesef almıyorlar.

Ivar

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Ceza oranlarında ayrımcılık olmamalı. Bunu karşı cins olarak değilde. Kendisini savunamayan kişilere karşı işlenen cinayetlerin, eziyetlerin, işkencelerin ceza oranı olarak, hakimin taktirine bırakalabiliriz bence.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Ivar

Çaylak
Düşünce
Bağımsız

Amerika gibi silah taşıma serbestisi olsa. Nefsi müdafa durumları olur du. Silahı olan kadın- erkek- güçsüz elbette kullanabilir. Niye ölsün?. O öleceğine adam- kadın güçlü ölsün. Ölmemek için öldürmek çözümdür elbet.

DemoKratos

Vl ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Amerika gibi silah taşıma serbestisi olsa. Nefsi müdafa durumları olurdu.

Yani dört psikopat manyak var diye bütün toplumu silahlandırmayalım da... Bir ara ben de silaha meraklanmıştım. Kısa namlu yedili şarjörlü çok kibar bir Lama marka (İspanyol malı) silah bulmuştum. Oyuncak gibi oynardım. Babam ver bakayım şunu dedi. Mekanizmayı çekince nasıl yaptıysa silah patladı. Karşısında oturuyordum. Hiç istifimi bozmadım. Demirden mi korkacam! 😁 Halıyı kaldırdım, kurşun döşemeyi delmiş. Babam bela bu silah dedi silahı aldı vermedi. Sonra babam öldü, silahı bir türlü bulamadım. Neyse... Ama içimde hâla silah tutkusu var. Bana silahla çok oynuyorsun bir gün birini vuracaksın sen derlerdi. G3 tüfeğin mekanizmasını gözüm bağlı 35 saniyede söker sıkışan boş kovanı çıkarır geri takarım. Ama insan değil canlı bile vurmadım.

Fakat ayrılan kadın hayatının tehlikede olduğunu hissederse silah edinsin yani. Kullanmayı da iyice öğrensin. Öldürülmeyi beklemesin. Devlet de silah ruhsatını hemen vermeli. Kadının hayatı tehlikede! Baktı öldürecek, çeksin vursun yani. Hakkı. Tek celsede de beraat. Öz savunma. Bu yani olmalı, başka olmaz.

sirakuza

Çaylak
Düşünce
Panenteist
Kadınlara tavsiyem, canınızı seviyorsanız erkek cinsiyle karı-koca, sevgililik, flört gibi erotizm odaklı birlikteliklerden uzak durun. Zaten cinsellik sizler için öyle pek de hayati bir ihtiyaç değil. E o zaman nasıl yavrulayacağız diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Çok basit güzelim, sperm bankaları ne güne duruyor. Elinin altında yüzlerce farklı tip insandan sperm örneği.. seç beğen al.

Moderatör tarafından düzenlendi:

kavak

V ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Kadınlara tavsiyem, canınızı seviyorsanız erkek cinsiyle karı-koca, sevgililik, flört gibi erotizm odaklı birlikteliklerden uzak durun. Zaten cinsellik sizler için öyle pek de hayati bir ihtiyaç değil. E o zaman nasıl yavrulayacağız diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Çok basit güzelim, sperm bankaları ne güne duruyor. Elinin altında yüzlerce farklı tip insandan sperm örneği..seç beğen al.
Sen şey yaparken ne güzel zevkten dört köşe olurken, onlar şey yapılırken dört köşe olmalarını neden çok görüyorsun?
Bu ne biçim eşitlik anlayışı?😁

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Kadınlara tavsiyem, canınızı seviyorsanız erkek cinsiyle karı-koca, sevgililik, flört gibi erotizm odaklı birlikteliklerden uzak durun. Zaten cinsellik sizler için öyle pek de hayati bir ihtiyaç değil.
He anasını satayım cinsellik bizim için bir boka yaramaz zaten. Sen de sanırsın kadınmış gibi yorum yapmayı bırak istersen. Önce bence kadınların neden cinsellik konusunda böyle olduğunu toplumdaki normlardan analiz etmeye başlayarak değerlendir. Ayrıca cinsellik sizin için de hayati bir ihtiyaç değil sayın beyefendi. Yapmazsan seksi ölmüyorsun merak etme.
E o zaman nasıl yavrulayacağız diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Çok basit güzelim, sperm bankaları ne güne duruyor. Elinin altında yüzlerce farklı tip insandan sperm örneği..seç beğen al.
Evet arkadaşım sen çok biliyorsun, tebrikler. Aferin sana. Yav kadınlar hakkında bir erkek olarak nasıl bu kadar biliyorsunuz ben anlamıyorum.

Bence sen biraz daha kendini geliştirmeye bak. Böyle olmuyor.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Sen şey yaparken ne güzel zevkten dört köşe olurken, onlar şey yapılırken dört köşe olmalarını neden çok görüyorsun?
Bu ne biçim eşitlik anlayışı?😁
Arkadaş seksi sadece erkeklere özel bir eğlence sanıyor ama üzerinde baskı olmadığı için rahat tabi kendisi. Sanırsın seksi biz hiç istemiyoruz.

Son konular

Son mesajlar