Öneri Kişisel favori köşesi

Durum
Bu konu yeni cevaplara kapatıldı.

kavak

V ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
@AteistPeygamber , özelden şöyle bir öneride bulundu ve tüm forumun dikkatine sunuyorum:

Hocam ya admine iletir misin bir şey önersem; mesela bazen çok hoşuma giden postlar atıyorum. Bunları favorilerim diye bir seçenek altında toplayabilsek? Kendi favorilerim olacak ama. Yani kendi entrylerime daha hızlı ulaşmamı sağlaması açısından.

Nasıl fikir ama?

Plütoncu

☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
@AteistPeygamber , özelden şöyle bir öneride bulundu ve tüm forumun dikkatine sunuyorum:

Hocam ya admine iletir misin bir şey önersem; mesela bazen çok hoşuma giden postlar atıyorum. Bunları favorilerim diye bir seçenek altında toplayabilsek? Kendi favorilerim olacak ama. Yani kendi entrylerime daha hızlı ulaşmamı sağlaması açısından.

Nasıl fikir ama?
Yer işaretini kullanıyorum ben bunun için. Ama favori de iyiymiş.

Plütoncu

☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Screenshot_1.png

Şu paylaş butonun yanındaki flamadan bahsediyorum.
Ne demek istediğini tam olarak anlamadım.

vld_ackrmn

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Agnostik

Nasıl fikir ama?
Bence iyi fikir. Hatta şöyle yapabiliriz. Mesela atıyorum ben kaya yazıtlarını çevirip paylaşıyorum. Birisi girip "Tüm konularını bul" seçeneğine tıkladığında uzunca hepsine bakması gerek. Ama mesela "favori başlık" gibi bir şey olsa daha iyi olurdu. Hepsini oraya toplardık.

Efe

ll ☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Olabilir aslında. Basit bir bilgi menüsü de oluşturmuş oluruz. "En sevdiklerim bunlar işte" gibi.

kavak

V ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
@Mete Turan , bu önerinin uygulanabilmesinin olasılığı ne kadar?

TENTEN

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Bağımsız
Profil mesajları bölümünü kişisel favori köşesi olarak kullanılabilir.
Ben bir ara kullanmıştım sonra sildim.🤣
Gizlilik kısmında kimlerin görecebileceklerini hiç kimse olarak seçerseniz başkaları iletide yazamaz.

Yazan tarafından düzenlendi:

kavak

V ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Profil mesajları bölümünü kişisel favori köşesi olarak kullanılabilir.
Ben bir ara kullanmıştım sonra sildim.🤣
Orası benim de ilk aklıma gelen yer ancak oraya diğer forumdaşlar da parmak atıyor. Bu öneride diğerlerinin elleşemeyeceği bir kişisel favori köşesi lazım. Diğer forumdaşlar okuyabilir/görebilir ancak yorum falan yazmaları engellenmeli.

• Beğen
Tepkiler: Efe

TENTEN

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Bağımsız
Orası benim de ilk aklıma gelen yer ancak oraya diğer forumdaşlar da parmak atıyor. Bu öneride diğerlerinin elleşemeyeceği bir kişisel favori köşesi lazım. Diğer forumdaşlar okuyabilir/görebilir ancak yorum falan yazmaları engellenmeli.
Gizlilikten hiçkimse olarak işaretlersen bizler göremeyiz.
Ben mesela hello yazdım. Görebiliyor musun?
Ama denetmen olduğun için görebilirsin.

Mete Turan

antidogmatik.com
Kurucu
Düşünce
Agnostik
O şekilde olmuyor ama yer işaretleri var. İstediğin mesajı veya konuyu daha sonra bakmak için kaydedebiliyorsun.

Durum
Bu konu yeni cevaplara kapatıldı.

Son konular