Komplo teorileri

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi
Video'nun 7:57 den sonrasını dikkatlice dinleyin ve anlayın .
Elon Musk Starlink Uyduları Gerçek mi

Yazarı tarafından düzenlendi:

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi
Video'nun 7:57 den sonrasını dikkatlice dinleyin ve anlayın .
Elon Musk Starlink Uyduları Gerçek mi
Arkadaşlar videoda benim anlamadığım yerler oldu.
ydünya tv kanal sahibinin bazı düşüncelerine katılmıyorum .
Ancak ydünya tv kanal sahibi güzel tespitler yapıyor , araştırıyor ve önümüze sunuyor .
Bu youtube kanalına abone olmanızı öneririm .
Bu arada dediğim gibi 7:57 den sonrasını dikkatlice dinleyin . Bir kaç tane uzayda çekildiği iddea edilen videoların aslında uzayda çekilmediğini anlatıyor . Dikkatli , ciddi ve iyi bir şekilde dinlerseniz bu konuda haklı olduğunu görürsünüz .

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Böyle saçma sapan boş şeylerle zaman öldürme. Bilim öğren.

fameraft

☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Muvahhid
Arkadaşlar videoda benim anlamadığım yerler oldu.
ydünya tv kanal sahibinin bazı düşüncelerine katılmıyorum .
Ancak ydünya tv kanal sahibi güzel tespitler yapıyor , araştırıyor ve önümüze sunuyor .
Bu youtube kanalına abone olmanızı öneririm .
Bu arada dediğim gibi 7:57 den sonrasını dikkatlice dinleyin . Bir kaç tane uzayda çekildiği iddea edilen videoların aslında uzayda çekilmediğini anlatıyor . Dikkatli , ciddi ve iyi bir şekilde dinlerseniz bu konuda haklı olduğunu görürsünüz .
Einstein diye bir adam var, görecelilik diye bir kuram ortaya atmış diye duymuştum. Bu uydular o kurama göre atılıyor ve yörüngeye oturtuluyormuş. Böyle bir şey olamaz diyen arkadaş sanırım o kuramın geçer olduğunu ya da ihlal edildiğini mi ortaya koyuyor?

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi
Starlink Uydularının Gerçek Olmadığına Dair 6 adet Delil

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi
Einstein diye bir adam var, görecelilik diye bir kuram ortaya atmış diye duymuştum. Bu uydular o kurama göre atılıyor ve yörüngeye oturtuluyormuş. Böyle bir şey olamaz diyen arkadaş sanırım o kuramın geçer olduğunu ya da ihlal edildiğini mi ortaya koyuyor?
Tam olarak ne demek istediğini anlamadım ama şu iki linkte uyduların yörünge de nasıl kaldıklarını açıklıyorlar .

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi
Işıkların Starlink Uydusuna ait olmadığının Bilimsel İspatı, Barış Özcan'a Duyrulur

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Böyle saçma sapan iddialarla sizi gerçek bilimden uzak tutmaya çalışıyorlar.

Gösterdiği şeyin fare olduğu tamamen uydurma bir zırva. Uzay araçları folyo ile kaplanır. Görüntüde gösterilen kısım aracın egzos kısmı ve oradan muazzam sıcak gaz çıkışı var. Folyo tabii ki parçalanıyor orada ve parçalar sıcak gaz akımından etkilenerek hareket ediyor. Bu kadar aptalca bir zırva daha izlediğimi hiç hatırlamıyorum.

Bu aptalca zırvaya prim vermek için basbayağı idyot bir salak olmak lazım.

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Şimdi bu internet ortamı böyle bir duruma yol açtı. Birileri idyotça, salakça bir şeyleri gayet rahat şekilde ortalığa atıyor, birileri olmaz öyle şey deyince gayet pişkince olur olur bal gibi olur diye yayılıp iyice sıvaşıyor, ısrarla embesillik yapıyor ve ortalık geriliyor, hakaretler uçuşuyor.

Millet bunlarla stres attığını sanıyor, başka bir şey değil. Didişecek rahatlayacak kişi arıyorlar. Halbuki böyle rahatlanmaz. Böyle stres daha da artar. :ggsy:

Lan ben de fare deyince mausun imleci yanlış yere gitti filan sandım! Ne embesillik yahu! (:D

fameraft

☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Muvahhid
Işıkların Starlink Uydusuna ait olmadığının Bilimsel İspatı, Barış Özcan'a Duyrulur
O kadar büyük mesafeler için eğriler yerine doğruları kullanırsan Türkiyeyi çinde çıkartırsın. Dünyayı da düz çizmiş, gel de kafayı yeme. 15. yy daki insanların bilgisine bile sahip değilsiniz.

kavak

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Şimdi bu internet ortamı böyle bir duruma yol açtı. Birileri idyotça, salakça bir şeyleri gayet rahat şekilde ortalığa atıyor, birileri olmaz öyle şey deyince gayet pişkince olur olur bal gibi olur diye yayılıp iyice sıvaşıyor, ısrarla embesillik yapıyor ve ortalık geriliyor, hakaretler uçuşuyor.
Millet bunlarla stres attığını sanıyor, başka bir şey değil. Didişecek rahatlayacak kişi arıyorlar. Halbuki böyle rahatlanmaz. Böyle stres daha da artar. :ggsy:
Lan ben de fare deyince mausun imleci yanlış yere gitti filan sandım! Ne embesillik yahu! (:D
Kısa ve öz:
İnternet geldi, mertlik bozuldu!:ggsy:
Bilhassa ergenliğini atamamış ego manyakları internette kolaçan atıyor ve bilhassa gerçek hayatta bir varlık gösteremeyenler.

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi
Ay'a Gidiş'in Stüdyo Ortamında Çekildini Gösteren Görüntü

Açıklama :

Bu videoda nasa nın orjinal aya iniş videosu ile bir nasa çalışanının sızdırdığı ve aya inişlerin stüdyo ortamına çekildiğini gösteren videoyu sizlerle paylaştım. Tabi sonradan Nasa bu görüntünün aya gitmeden önce dünyada çekilmiş bir deneme çekimi olduğunu söyledi ama iki görüntüyü dikkatli incelediğimizde iki görüntününde aynı yerde çekildiği bariz belli oluyor.

kavak

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Ay'a Gidiş'in Stüdyo Ortamında Çekildini Gösteren Görüntü
Açıklama :

Bu videoda nasa nın orjinal aya iniş videosu ile bir nasa çalışanının sızdırdığı ve aya inişlerin stüdyo ortamına çekildiğini gösteren videoyu sizlerle paylaştım. Tabi sonradan Nasa bu görüntünün aya gitmeden önce dünyada çekilmiş bir deneme çekimi olduğunu söyledi ama iki görüntüyü dikkatli incelediğimizde iki görüntününde aynı yerde çekildiği bariz belli oluyor.
Zırva!

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi
Önerim video'nun tamamını izlemeniz .

Fareyi acaba yanlış mı gördük derken birde Elon Musk'ın uydularını uzayda sollayan Kuş ortaya çıktı

Açıklama :
Elon Musk'ın uzaya gönderdiği starlink uydularının fırlatılış görüntülerini izlerken, roket uzayda saatte 15 000 km hızla hareket ederken roketin üzerinde fareye benzer bir cisim hareket ettiğine dair videomdan sonra acaba bu fare değilde başka bir şey mi diye araştırken bu seferde Elon Musk'ın Starlink uyduları saatte 20 bin km hızla hareket ederken bu uyduları uzayda sollayan bir kuş görüntüsü ortaya çıktı.

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Artık geri zekalılığın dibini arayan bu zırvalara başka yanıt vermeyeceğim. Folyonun parçalandığını söylemiştim ve folyo parçalanıyor. Zırvalamanın ve saçmalamanın hiç bir gereği yok.