Komplo teorileri

iksaruman

Üye
Düşünce
Nihilist
Konu Sahibi
Artık geri zekalılığın dibini arayan bu zırvalara başka yanıt vermeyeceğim. Folyonun parçalandığını söylemiştim ve folyo parçalanıyor. Zırvalamanın ve saçmalamanın hiç bir gereği yok.
Bu video'nun tamamını karşılayan bir cevap değil . Video''nun tamamını izlerseniz başka tespitler olduğunu görürsünüz . Eğer izlediyseniz , diğer tespitlere vereceğiniz cevapları merak ediyorum .

Entropyy22

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Videoyu 144p'de değil de Spacex'in yayınladığı 1080p'de izlerseniz fare olmadığını çok kolay anlayabilirsiniz.

Spacex milyarlarca dolar yatırım yaparak uzay programları geliştiren ve bu işten para kazanan bir şirket. Fareleri stüdyo ortamında eğlendirmek için bu kadar para harcayacaklarını zannetmiyorum:)

Hadi diyelim ki stüdyo ortamında böyle bir tezgah hazırlanmış senin fare olduğunu söylediğin şeyi bu stüdyo ortamını hazırlayanlar farketmemiş o fareyi ordan yok etmemiş öylemi bu kadar aptal olmaya ne gerek var.:)

Bu videoyu hazırlayan arkadaş salak değil bunu para için yapıyor belli ki ama buna inananların salak olduğu apaçık.

1080p izlemek isteyenler buyursun.

kavak

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bu video'nun tamamını karşılayan bir cevap değil . Video''nun tamamını izlerseniz başka tespitler olduğunu görürsünüz . Eğer izlediyseniz , diğer tespitlere vereceğiniz cevapları merak ediyorum .
Muhterem
Siz aptal falan değilsiniz ancak bu tür ne idiğü belirsiz görsellere inanmaya meyillisiniz gibi.
Entropyy22 @Entropyy22 gayet güzel izah etmiş.

Düşünce
Deist
Bizlere Anlatılan Evren Modeli Doğru Değil, İşte Kanıtları

Videodan alıntı :
(Bilim kabul ettiği model) (Geoit de diyebilirsiniz) Küre dünya modelinde ; Dünya'nın çok hızlı bir şekilde haraket edip , yer değiştirmesine rağmen nasıl binlerce yıldır aynı yıldızları görüyoruz ?
Dünya düzmü diyorsun bro

iksaruman

Üye
Düşünce
Nihilist
Konu Sahibi
Dünya düzmü diyorsun bro
Dünya düz gibi gözüküyor . Küre dünya'nın gerçek fotorafları denilen şeyler , uzaya çıkma görüntüleri falan filan sahte .
Yine de gerçek şeklinden emin değilim .
Benim bildiğim bize gerçek diye sunulan küre dünya modeli gerçek değil .
Şimdilik düz gözüküyor ama tam şeklinden emin değilim .

kavak

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bugüne kadar uzaya çıkmış 500 den fazla astronaut, kozmonaut, taikonaut vb. varken ve bunlar nerdeyse her ülkenin insanlarından oluşuyorken, içinde dindarı ve dinsizi varken...
...bunların hepsi yalancı herhalde!:ggsy:

İlgisi olanlar şu bağlantıdan ISS uzay istasyonundan yapılan canlı yayını izleyebilirler:

Yazarı tarafından düzenlendi:

iksaruman

Üye
Düşünce
Nihilist
Konu Sahibi
Bugüne kadar uzaya çıkmış 500 den fazla astronaut, kozmonaut, taikonaut vb. varken ve bunlar nerdeyse her ülkenin insanlarından oluşuyorken, içinde dindarı ve dinsizi varken...
...bunların hepsi yalancı herhalde!
Tüm dünyada doğru kabul edilmiş bir şeyin yanlış olamayacağını düşünüyorsunuz . O zaman sizin " O kadar alim,hoca yalan mı söylüyor" diyenlerden farkınız kalmıyor .

kavak

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Tüm dünyada doğru kabul edilmiş bir şeyin yanlış olamayacağını düşünüyorsunuz . O zaman sizin " O kadar alim,hoca yalan mı söylüyor" diyenlerden farkınız kalmıyor .
Sapla samanı birbirine karıştırma.
Soru basit..
O uzaya çıkanların tümü yalancı mı?

iksaruman

Üye
Düşünce
Nihilist
Konu Sahibi
Virüs Salgını Olacağına YILLARCA nasıl İNANDIRILDIK - (Türkçe Altyazılı)

iksaruman

Üye
Düşünce
Nihilist
Konu Sahibi
Esir olduklarını zannetmiyorum, kendi istekleri ile örgüte katılmışlardır .

iksaruman

Üye
Düşünce
Nihilist
Konu Sahibi
The Economist'in Sıradaki Felakete Hazır mısınız, Mesajının Analizi

Charles Dawkins

☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Komplo teorilerinin neredeyse tamamı boş ve gereksiz. Çok bilimsel kanıtın varsa yaz makaleni anasını satayım coğrafyayı değiştir. Bilim insanları bile bile yanlışı kabul etmez. Varsa kanıtın düşünürler ve ona göre karar verirler.

Yapay salgın olabilir. Ama sanmam. Bence balon salgın var yanı kâr amacıyla korku pompalanan salgın. O da domuz gribidir. Corona ciddiye alınması gereken bir virüstür.