Kuran'daki 40 Mucize (Evet İslam Düşmanları Cevapları Alalım)

Charles Dawkins

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Yaratırken sordu. Çünkü biliyordu senin gibilerin olucağını. Dedi ister misiniz melek olmak yerine üstün ilim ve özgür irade sahibi bir varlık olmak. Sende evet dedin ve o yüzden bu dünyadasın. Geri kafalılığımı sorguluyorsun ya hala. Offf valla artık sıkıldım.
Tarihte öyle iyimser insanlar var ki kendine hakaret edenlere bile kutup noktası olmaya çalışırken senin allahın anne şeflerinin trilyonlarca katı sevgiye sahipken kendi yarattığı varlıklara bile HAKARET EDİYOR İSE VE SEN BUNLARA ÜSTTEKİ GİBİ CEVAP VERİYORSAN SANA DİYEBİLECEĞİM İNAN HİÇBİR ŞEY YOK!!

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Tarihte öyle iyimser insanlar var ki kendine hakaret edenlere bile kutup noktası olmaya çalışırken senin allahın anne şeflerinin trilyonlarca katı sevgiye sahipken kendi yarattığı varlıklara bile HAKARET EDİYOR İSE VE SEN BUNLARA ÜSTTEKİ GİBİ CEVAP VERİYORSAN SANA DİYEBİLECEĞİM İNAN HİÇBİR ŞEY YOK!!
Diyemezsin zaten :). Şirk Allah'a ortak koşan senin gibiler dir. Allah'ın varlığını bilmeyen, Hak dinin ulaşmadığı kimseler istisnadır. Allah senin gibilerden bahsediyor..

Charles Dawkins

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Diyemezsin zaten :). Şirk Allah'a ortak koşan senin gibiler dir. Allah'ın varlığını bilmeyen, Hak dinin ulaşmadığı kimseler istisnadır. Allah senin gibilerden bahsediyor..
Allah kendi dininden çıkanlara hakaret ediyor ama buradaki özneye bakin ALLAH!

Burada bilimsel mucizelere bakıp bakın ben ve kuran gayet bilimsel diyen kişiler gerçekler karşısında anı şoke girip böyle dımdızlak kalıp saçmalarlar ve tanrı kavramını insan gibi sanarlar. Ne yazık islam adına.

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Allah kendi dininden çıkanlara hakaret ediyor ama buradaki özneye bakin ALLAH!

Burada bilimsel mucizelere bakıp bakın ben ve kuran gayet bilimsel diyen kişiler gerçekler karşısında anı şoke girip böyle dımdızlak kalıp saçmalarlar ve tanrı kavramını insan gibi sanarlar. Ne yazık islam adına.
Ne alakası var :D. Ya sen ne komik adamsın. Valla mesajlarını okuyup gülüyorum. Eyw mutlu ettin beni ya :D.