Makroevrimin Bilimsel Olarak İmkansız Olduğunun Kanıtları

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Verilen cevaplar, yetersizmiş...miş...miş, dedi Prof. Dr. Dr. yoldaki bilgesiz.

Bekliyoruz...senden hălă tık yok:
Toprak ---> insan
Aradaki boşluğu tüm detayları ile doldurun. Eksik bir nokta görmeyeyim.
Kendi cevabınızı kendiniz vermişsiniz :)
Hey...yine kendi kendine gelin güveyi olmaya yeltenme.
Artı; bu forum senin kıçının etrafında dönmüyor azizim.
Yani bu tür efelenmeler bizim gibilere sökmez.

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Neden? Cevaplarınızın yetersiz ve çelişkili olduğu tekrar tekrar gözükür diye mi korkuyorsunuz? :)

Sizin açıklamalarınız yetersiz ve çelişkili. Belki başkası daha güzel açıklar diye herkese soruyorum:)

Evet cevap verdiniz ama cevaplarınız yetersiz
Boşa çaba harcadığını biliyorsundur umarım. Cevaplarını tek tek verdim. Ama haklısın köşeye sıkıştın ve verecek cevabın yok çünkü hepsinin cevabı ortada ve artık söyleyecek bir şeyin kalmadığından da şu an bunu yaşıyoruz. Devam ederim ben buna sorun değil.

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Boşa çaba harcadığını biliyorsundur umarım. Cevaplarını tek tek verdim. Ama haklısın köşeye sıkıştın ve verecek cevabın yok çünkü hepsinin cevabı ortada ve artık söyleyecek bir şeyin kalmadığından da şu an bunu yaşıyoruz. Devam ederim ben buna sorun değil.
Aynı şeyi ben de sizinle ilgili düşünüyorum, ne olacak şimdi? :)

Cevaplarınız yeterliyse makroevrimi savunan başkası neden “son vermek”ten bahsedip bir şeyler yazıyor? Umarım bunu düşünürsünüz.

Neden yeterli olduğunu iddia ettiğiniz cevapları tekrar yazmıyorsunuz? Siz de haklısınız, öyle yaparsanız cevaplarınızdaki çelişki ve yetersizlikler her seferinde tekrar ortaya çıkar

Yazarı tarafından düzenlendi:

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Aynı şeyi ben de sizinle ilgili düşünüyorum, ne olacak şimdi? :)

Cevaplarınız yeterliyse makroevrimi savunan başkası neden “son vermek”ten bahsedip bir şeyler yazıyor? Umarım bunu düşünürsünüz.

Neden yeterli olduğunu iddia ettiğiniz cevapları tekrar yazmıyorsunuz? Siz de haklısınız, öyle yaparsanız cevaplarınızdaki çelişki ve yetersizlikler her seferinde tekrar ortaya çıkar
:) Cevabını vermiştim bunun da :)

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Kendi cevabınızı kendiniz vermişsiniz :)
Zırvalama, saçmalama ve laf ebeliği yine yapma.
Kısaca kaytarma!

Bekliyoruz...
Toprak ---> insan

Sonra hep beraber cevabına bakacaazz; eksik mi, yetersiz mi, kaytarmak mı...
Görsün tüm forum!

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Okudum yok :)
Cevapların var olduğunu iddia ediyorsunuz ama tekrar yazamıyorsunuz/gösteremiyorsunuz ne iş? :)

Zırvalama, saçmalama ve laf ebeliği yine yapma.
Kısaca kaytarma!

Bekliyoruz...
Toprak ---> insan

Görsün tüm forum!

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Cevap verdim iyi oku. Görmek istemeyen sensin.
İyi okudum ve yazdığınız cevaplardaki eksik ve yanlışları tek tek izah ettim. Görmek istemesem bunları yapmış olamazdım, öyle değil mi?

Cevapların var olduğunu iddia ediyorsunuz ama tekrar yazamıyorsunuz/gösteremiyorsunuz ne iş? :)

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
İyi okudum ve yazdığınız cevaplardaki eksik ve yanlışları tek tek izah ettim. Görmek istemesem bunları yapmış olamazdım, öyle değil mi?
Sen sırıtmaya devam et...

Bekliyoruz...
Toprak ---> insan

Görsün tüm forum!

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist

Cevap verdim iyi oku. Görmek istemeyen sensin.

bilimyurt.com

Yazar Adayı
Düşünce
Kararsız
Modern anlamda makroevrim, mikroevrimdeki türler arası çeşitlilik arasındaki seçilimin aksine, türler arası çeşitlilik arasında seçilim tarafından yönlendirilen evrimdir.

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Modern anlamda makroevrim, mikroevrimdeki türler arası çeşitlilik arasındaki seçilimin aksine, türler arası çeşitlilik arasında seçilim tarafından yönlendirilen evrimdir.
Makroevrim diyerek hangi ölçekteki iddia edilen evrimleşmeye itiraz ettiğimizi yazmıştık. Neden itiraz ettiğimizi ve neden bilimsel olarak bu şekilde bir evrimleşmenin imkansız olduğunu da bilimsel verilerle tek tek izah ettik. Okuduktan sonra itiraz edeceğiniz, yanlış gördüğünüz bir şey olursa alıntılayarak neresi neden yanlış gösterebilirsiniz

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Makroevrim diyerek hangi ölçekteki iddia edilen evrimleşmeye itiraz ettiğimizi yazmıştık. Neden itiraz ettiğimizi ve neden bilimsel olarak bu şekilde bir evrimleşmenin imkansız olduğunu da bilimsel verilerle tek tek izah ettik. Okuduktan sonra itiraz edeceğiniz, yanlış gördüğünüz bir şey olursa alıntılayarak neresi neden yanlış gösterebilirsiniz
Üzgünüm, hălen değişen bir şey yok.
Yani...bunlar senin bilindik hüsnü kuruntuların.

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bunun makroevrim iddiasının bilimsel olarak yanlışlığıyla ne alakası var?
Bilimsel yanlışlığı...mış...mış
Boş boş konuşma yine!

Şimdi top sende: Toprak ---> insan
Bak burada kapı gibi mikro, makro, cart, curt...yani ne ararsan var. Yoksa bunlar yok mu diyorsun?
Şak toprak oldu, şaaaak insan oldu falan mı diyeceksin yoksa?
Evet: Aradaki boşluğu tüm detayları ile doldur. Eksik bir nokta görmeyeyim.

Görsün tüm forum!

Ephesus

☆☆
Yazar
Düşünce
İgnostik
Tevrat sınırlı zaman ve bazı insanlar için inmiştir. Peygamberlik silsilesi de devam ettiği için Tevratın özel olarak korunmasına gerek yoktur. Bu yüzden değiştirmek isteyen insanların özgür iradesine müdahale edilmemiştir. Kuran ise tüm insanlığa gönderildiği ve kendisinden sonra kitap ve peygamber gelmeyeceği için insanların özgür iradeleriyle aldıkları önlemleri vesile kılarak Allah tarafından korunmuştur.
Öyle boş boş başlıkları okuyodum da buraya takıldım, Tevrat'ı okumadığın ne belli...

Son konular