Menzil şeyhi coronavirüsle konuştu mu?

Entropyy22

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
1,888
Tepki puanı
929
Düşünce
Ateist
Gazeteci yazar Sebahattin Önkibar'ın youtube kanalı ALternatif tv'de aktardığı iddia. Menzil şeyhi Saki Erol'un Koronavirüs ile sohbet ettiğini bu saçmalığın menzilcilerin internet sitelerinde ve sosyal medyada yer aldığını aktaran Önkibar, "İslam adına rezilliğin son sahnesidir bu. Fethullah alçağının allah ile konuşuyorum ifadesinden sonra şimdi de menzil şeyhinin bu saçmalığı dedi.

Menzil şeyhi ile koronavirüs arasında gerçekleştiği söylenen sohbet ise şu şekilde:

Koronavirüs: Ey gavs bana covid-19 derler vazifem yeryüzünü sarıp ademoğullarını cezalandırmaktır. Müsaade edersen Türkiye’ye de musallat olacağım.

Gavs: Ben sağ oldukça sana Türkiye'de yer yoktur.

 

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Mesajlar
8,285
Tepki puanı
530
Düşünce
Sünni
Psikolojik savaş için kara propaganda yaptıkları çok sırıtıyor.

Menzil şeyhinin görüntülü açıklaması var mı? Hayır. Koca koca adamlar ya utanmadan dedikodu peşinde koşuyor ya da bilinçli olarak aşağılık bir kara propagandanın gönüllü piyonluğunu yapıyor.

Altında parafı olanlarca kabul edilen suç belgesinde kara propaganda faaliyetleri başlığı altında, bir gruba ait izlenimi veren tiplerin halkın tepkisini çekecek açıklamalar yaptırılarak ilgili grubun halk nezdinde şeytanlaştırılması amaçlanıyordu.

İnsanlar can derdindeyken, bu konuyu bile kara propagandalarına alet edecek kadar alçalmış bir güruhla karşı karşıyayız...
 

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
3,428
Tepki puanı
1,462
Düşünce
Ateist
Potansiyel olarak bu geriler bu saçmalıkları yapmaya o kadar aşırı müsaitler, o kadar aşırı uygun, o kadar aşırı yatkınlar ki, haberin doğruluk olasılığı % 99,999999999.... :kay:
 

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
3,428
Tepki puanı
1,462
Düşünce
Ateist
Dini sosyal bir olgu olarak gören laik muslimler bir yana... Fakat siyasal İslamcı avanenin bu diyanet sömürgenliğini, tarikat dalaverelerini ve cemaat tezgahlarını savunma konumuna düşmeleri gerçekten islamı nefret edilecek ve tetikte olunacak bir kötü yaratık pozisyonuna sokuyor. Bundan zehirli ve tehlikeli bir haşere gibi kaçınmak, korunmak hissi uyarıyor.

Bunlar elleriyle dinlerinden nefret ettirdiklerini nasıl göremiyorlar acayip! Bu kadar mı dogmatizme batma olayı boğazlarını aşmış boğuluyorlar hayret ediyorum. Aslında böyle devam etmeleri gerekiyor, iyi gidiyorlar. Din afyonunun öyle laik muslimlerin hayal kurduğu gibi sosyal bir olgu olmakla kalmasının olanaksızlığını apaçık kanıtlıyorlar.

Bu, kanda dolaşmakla kalmayan, direk beyne giden ve uyuşturan, delirten, halisünasyonlar gördüren bir zehir. Bunun anlaşılması şart.
 

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Mesajlar
8,285
Tepki puanı
530
Düşünce
Sünni
İnsanları icraatlarına göre değerlendirmek gerekir. Fikir ve düşünceleri, inançları vs üzerinden insanları yargılamak insan haklarına aykırı, insanlık dışı bir nefret suçudur. Koca koca adamlar dedikodu yapmaya utanmıyor, ayıp ayıp...
 

Kuran Mucizeler

Üye
Mesajlar
365
Tepki puanı
32
Düşünce
Muvahhid
Haber doğru mudur? Değil midir? Hiç önemi yok.
29:41 cevabını vermiş.
'Allah'tan başka veliler edinenlerin misali, kendine ev edinen dişi örümcek misaline benzer. Gerçek şu ki, evlerin en güçsüz-zayıf olanı örümcek evidir; bir bilselerdi.'


Kulağı olan duysun, gözü olan görsün, aklı olan aklını çalıştırsın artık.
Selametle,
 

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Mesajlar
1,269
Tepki puanı
515
Düşünce
Ateist
Bugünlere kadar insanların yapmadığı yamukluk yok gibidir.
Yalancılık, dolancılık, sahtekărllık, kopyacılık, dedikoduluk, çokbilmişlik, narsistlik vs. vs. vs.
Bu yazdıklarıma üstüne alınıp bozulanlar varsa, doooğru doktora!
Ancak düzgün(!) doktorlara gitmelerini tavsiye ederim.
 
Yazarı tarafından düzenlendi:
Üst