Merhaba arkadaşlar

Ahlaksız

ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Turan dursun formundaki "ahlaksız" benim. 2 sene kadar da ateistforumda "Nolan" mahlası ile yazdım. Bu forumu Google'dan gördüm, bir şeyler paylaşayım dedim. Az önce biraz konu açtım.
Duruma göre aktif olabilirim. Herkese iyi forumlar.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kemal

☆☆☆
Disiplin Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Meraba kardeşim. Hoş geldin.

Charles Dawkins

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Turan dursun formundaki "ahlaksız" benim. 2 sene kadar da ateistforumda "Nolan" mahlası ile yazdım. Bu forumu Google'dan gördüm, bir şeyler paylaşayım dedim. Az önce biraz konu açtım.
Duruma göre aktif olabilirim. Herkese iyi forumlar.
Merak ettiğim bir soru var. Neden banladılar sizi? (ateistforumda)

Ahlaksız

ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Merak ettiğim bir soru var. Neden banladılar sizi? (ateistforumda)
Ateistforumda farklı düşündüğüm için banlandım. CHP konusunda bir şeyler yazdım, tepki çektim. Sonra ahlak konusunda bir şeyler yazdım, tepki çektim. Eski yönetici benim banlanmamı istedi. Yönetime baskı yaptı ve banladılar beni.

Hoşbuldum arkadaşlar. :)

Charles Dawkins

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Ateistforumda farklı düşündüğüm için banlandım. CHP konusunda bir şeyler yazdım, tepki çektim. Sonra ahlak konusunda bir şeyler yazdım, tepki çektim. Eski yönetici benim banlanmamı istedi. Yönetime baskı yaptı ve banladılar beni.

Hoşbuldum arkadaşlar. :)
Hoşbuldunuz :)

Cevap için de teşekkürler :)

yeniçeri

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Nolan hoşgeldin. Ateist forumda çok güzel yazıların vardı.

Ahlaksız

ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Nolan hoşgeldin.Ateist forumda çok güzel yazıların vardı
Hoşbuldum yeniçeri. Sağolun. Bir şeyler karalıyoruz ama pek bir işe yaradığını düşünmüyorum. Okumak / araştırmak insanlara zor geldiği için, bu konularda anlaşılmamız zor oluyor.

yeniçeri

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Öyle deme, senin yazıların Dr i mail Alinin yazılarından sonra en değerli olanlardı. Yazılarından bazılarını (Muhammed efsanesi, İslam ve içki) bu sitede kes kopyala yapıştır da yaptım.

Şarlo

☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Hoşbuldum yeniçeri. Sağolun. Bir şeyler karalıyoruz ama pek bir işe yaradığını düşünmüyorum. Okumak / araştırmak insanlara zor geldiği için, bu konularda anlaşılmamız zor oluyor.
Gerçekten okuyup araştıranlar pasif kullanıcı oluyor genelde. Forumlarda copy paste yapan din savunucularına bakıp hevesin kırılmasın.

Ahlaksız

ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Gerçekten okuyup araştıranlar pasif kullanıcı oluyor genelde. Forumlarda copy paste yapan din savunucularına bakıp hevesin kırılmasın.
Ben aktifim. Yıllardır forumlardayım.
Zamanla şöyle oluyor. İlk zamanlarda müslümanları ciddiye alıp tartışıyorsunuz. Zamanla tartışmanın anlamsızlığını öğreniyorsunuz. Hepsi bu.
Burada veya başka bir forumda, almak isteyene bir şeyler sunabilirsek yeter bize. Sonuçta tüm yazılanlar, site aktifse, arama motorlarını kullananlara yarayabilir. Yani sadece forumdaki aktif ve pasif üyeler için burada değiliz.

Bu bakımdan, bu forumda da bulunsun diye iki gündür 3-5 konu açtım. Forumda bulunsun, almak isteyen alacağını alsın. Almak istemeyene, zaten bir şey veremeyiz. Hayatta yaptığımız şey de, salt bilgi aktarımdan başka bir şey değil zaten.