Merhaba

Düşünce
Deist
Merhaba arkadaslar ben 18 yasinda kitap okumayi ve dusunmeyi seven bir arkadasinizim. Forumunuza katildim cunku tartismayi ve munazarayi seviyorum. Forumunuz gercekten iyi bir amac ugruna kurulmus guzel bir forum. Fakat goruyorum ki forumdaki herkes hemen hemen ayni goruste oldugu icin pek fazla tartisma olmamakta. Fakat beni -tartismayi sevdigim ve bir munazara ortami olusturmak istedigim icin- genelde teizmi savunuyor olarak goreceksiniz.;)

Forum kaliteli ama yeni bir forum. Ha sunu da soyleyeyim forumda munazara ortami olusturmak ve forumun kalitesini artirmak adina karsit gorusleri savunmam o goruste oldugum anlamina da gelmiyor. Ben hicbir seyi bilmedigini dusunen ve kafasi da bir o kadar karisik bir insanim.

Mete Turan

lV ☆
Senato Başkanı
Düşünce
Agnostik
Merhaba arkadaslar ben 18 yasinda kitap okumayi ve dusunmeyi seven bir arkadasinizim. Forumunuza katildim cunku tartismayi ve munazarayi seviyorum. Forumunuz gercekten iyi bir amac ugruna kurulmus guzel bir forum. Fakat goruyorum ki forumdaki herkes hemen hemen ayni goruste oldugu icin pek fazla tartisma olmamakta. Fakat beni -tartismayi sevdigim ve bir munazara ortami olusturmak istedigim icin- genelde teizmi savunuyor olarak goreceksiniz.;)

Forum kaliteli ama yeni bir forum. Ha sunu da soyleyeyim forumda munazara ortami olusturmak ve forumun kalitesini artirmak adina karsit gorusleri savunmam o goruste oldugum anlamina da gelmiyor. Ben hicbir seyi bilmedigini dusunen ve kafasi da bir o kadar karisik bir insanim.
Hoş geldin. Baya genç yaştasın. Ama kitap okuduğun ve yaşına göre belli bir bilgi birikimin olduğu belli. Forum sitemiz henüz çok yeni. Sitemizin alt yapısını çok sağlam ve orijinal sistemler üzerine kurduk. Çok kaliteli bir alt yapı var seninde gördüğün gibi. Yavaş yavaş üyeler artacak ve münazara ortamı oluşacaktır. Sitenin çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.

Bizim amacımız sadece belli bir görüşten insanları toplamak değildir. Her türlü fikre sahip insanların konuştuğu, tartıştığı ve fikir alış verişinde bulunduğu özgür bir platform oluşturmaktır. Çünkü birbirimizden öğreneceğimiz çok şeylerin olduğu kanaatindeyiz.

Yazarı tarafından düzenlendi:

İskender

Yazar
Düşünce
Agnostik

Hoş geldin onur kardeş.

Son konular

Son mesajlar