Merhaba

Durum
Bu konu yeni cevaplara kapatıldı.

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Hoş geldiniz ancak buraya gelip sadece "Merhaba" dedikten sonra, kayıplara karışanlardan olmayasınız.

Yazan tarafından düzenlendi:

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Bana göre herkes hoş gelsin ancak sırf "Merhaba" demek için konu açılmaz ki!
Açılır da gidecekse neden geldiğini bildiriyor onu anlamıyorum. Neyse umarım kalır. Sözlükte çok genç var biraz da yaşlılar gelsin de konuşalım.

FİLEozof

ll ☆☆☆
Yazar
Düşünce
Budist
Hoş geldin. Arzu edersen linki inceleyebilirsin:

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Açılır da gidecekse neden geldiğini bildiriyor onu anlamıyorum. Neyse umarım kalır. Sözlükte çok genç var biraz da yaşlılar gelsin de konuşalım.
Ben de anlamıyorum, bu tür hareketleri. Diğer forumlarda da gördüm, üye oluyorlar ancak tek bir yorum atmıyorlar. Madem ki yazmayacaksın, neden üye olunur?
Bunu hăla anlamış değilim.

Dipnot: Konu sahibini tenzih ederim, sadece durum tespiti yapıyorum.

Yazan tarafından düzenlendi:

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Ben de anlamıyorum, bu tür hareketleri. Diğer forumlarda da gördüm, üye oluyorlar ancak tek bir yorum atmıyorlar. Madem ki yazmayacaksın, neden üye olunur?
Bilmem. Ortamı sevmeseler gelmezlerdi herhalde ama bende anlamıyorum.

llemar

Yazar
Düşünce
Ateist

Dipnot: Konu sahibini tenzih ederim, sadece durum tespiti yapıyorum.
Ben de hicbir sey yazmadim bu zamana kadar. Forumu gunluk olarak takip ediyorum ve belki uye olunca yararim dokunur diye uye oldum. Bence takilmamak lazim.

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Ben de hicbir sey yazmadim bu zamana kadar. Forumu gunluk olarak takip ediyorum ve belki uye olunca yararim dokunur diye uye oldum. Bence takilmamak lazim.
Türkçe karakterlerle sorunu olan bir Ateist... Ya iPhone kullanıyorsun ya da senin de tuzun kuru! :akay

@kavak tuzun kuru olması ile Türkçe karaktersiz klavyeler arasındaki bağlantıyı açıklamak senin görevin.

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Türkçe karakterlerle sorunu olan bir Ateist... Ya iPhone kullanıyorsun ya da senin de tuzun kuru! :akay

@kavak tuzun kuru olması ile Türkçe karaktersiz klavyeler arasındaki bağlantıyı açıklamak senin görevin.
Efendim..
Daha evvel izah etmiş mi idim?
Pek hatırlamıyorum, yaşlılık işte.
Evet, çok tehlikeli bir durumdur. Mesela sanal ortamda bir bayanla tanıştın ve onunla can ciğer kuzu sarması minvalinve haşır neşir yazışıyorsun.
Mesela sıkıldığınızı söylemek istiyorsunuz...aman diiiyim!

FİLEozof

ll ☆☆☆
Yazar
Düşünce
Budist
Niye bu kadar güldünüz yahu? Alt tarafı tebliğ yapıyorum. Hiç mi görmediniz? :D

Durum
Bu konu yeni cevaplara kapatıldı.

Son konular