Durum
Bu konu yeni cevaplara kapatıldı.

Mete Turan

antidogmatik.com
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Sayın arkadaşlar,

Biliyorsunuz ki sitemizde ki bütün mevzuatı gözden geçirip yeniden düzenlemiştik. Mevzuatı belli aralıklarla güncelleyip daha da kaliteli noktalara çekmeye çalışıyoruz. Siz de mevzuatı güncelleme konusunda bize önerilerde bulunabilirsiniz.

Malumunuz, mevzuatın bazı maddelerini tam olarak uygulamıyor ve esnek davranıyorduk. Ama 01.01.2021 tarihinden itibaren bütün mevzuatı tamamen uygulamaya koyuyoruz. Şimdiden dozu yavaş yavaş yükselterek başlayacağız. Bu nedenle mevzuatı, özellikle de konu ve mesaj yönetmeliğini tüm üyelerin mutlaka okumasını tavsiye ederiz.

Özellikle hakaret, üyeyi hedef almak, ağır yazım hataları, kaynak belirtmemek, konu dışına çıkmak gibi hassas konularda tüm arkadaşların dikkatli olmasını rica ederiz.

Mevzuata aykırı mesajlar silindikten veya işlem gördükten sonra; "benim mesajımı silmişler", "yönetim taraflı davranıyor", "benim mesajımı kimse silemez", "mesajımı silmişler bir daha bu siteye gelmeyeceğim" gibi sözler dikkate alınmayacak.

Mevzuatı neden uygulamaya koyuyoruz? Yönetim olarak egomuzu tatmin etmek için değil, yöneticilik oynamak için de değil. Daha okunabilir, daha düzenli ve daha seviyeli bir AntiDogmatik için...

Bizi anlayışla karşılayacağınızı düşünüyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Retrospective

lll ☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Kişi siteye üye olduktan sonra Mevzuat sayfasına gönderilsin, böylelikle kuralları okumaya teşvik etmiş oluruz.
Özel mesajla gönderilse yeter. Bir de Yazar Adayı yetkisine sahip kişiler için sitenin en üzerine "Merhabalar, lütfen mevzuatı okumanız gerektiğini unutmayınız." tarzı bir şey not koyup, mevzuatın linkini verirsek süper olur. @Mete Turan

Mete Turan

antidogmatik.com
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Şimdi bir adam hakikaten salaklık yapsa, hani sığırın olsa yapmayacağı bir şey yapsa, ben bu adama gidip "salak" desem mesajım silinecek mi? Hakaret amaçlı değil, bir statüyü bildirmek amaçlı?
Silinir.
Salaklık yapıyorsa ve bu salaklık mevzuata aykırıysa, o salaklığı rapor et, onun mesajı silinsin.

FİLEozof

ll ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Panteist
Sayın arkadaşlar,

Biliyorsunuz ki sitemizde ki bütün mevzuatı gözden geçirip yeniden düzenlemiştik. Mevzuatı belli aralıklarla güncelleyip daha da kaliteli noktalara çekmeye çalışıyoruz. Siz de mevzuatı güncelleme konusunda bize önerilerde bulunabilirsiniz.

Malumunuz, mevzuatın bazı maddelerini tam olarak uygulamıyor ve esnek davranıyorduk. Ama 01.01.2021 tarihinden itibaren bütün mevzuatı tamamen uygulamaya koyuyoruz. Şimdiden dozu yavaş yavaş yükselterek başlayacağız. Bu nedenle mevzuatı, özellikle de konu ve mesaj yönetmeliğini tüm üyelerin mutlaka okumasını tavsiye ederiz.

Özellikle hakaret, üyeyi hedef almak, ağır yazım hataları, kaynak belirtmemek, konu dışına çıkmak gibi hassas konularda tüm arkadaşların dikkatli olmasını rica ederiz.

Mevzuata aykırı mesajlar silindikten veya işlem gördükten sonra; "benim mesajımı silmişler", "yönetim taraflı davranıyor", "benim mesajımı kimse silemez", "mesajımı silmişler bir daha bu siteye gelmeyeceğim" gibi sözler dikkate alınmayacak.

Mevzuatı neden uygulamaya koyuyoruz? Yönetim olarak egomuzu tatmin etmek için değil, yöneticilik oynamak için de değil. Daha okunabilir, daha düzenli ve daha seviyeli bir AntiDogmatik için...

Bizi anlayışla karşılayacağınızı düşünüyor, saygılarımızı sunuyoruz.
Tamamdır Mete Başkan! 🙂

boron

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Ateist
Şimdi bir adam hakikaten salaklık yapsa, hani sığırın olsa yapmayacağı bir şey yapsa, ben bu adama gidip "salak" desem mesajım silinecek mi? Hakaret amaçlı değil, bir statüyü bildirmek amaçlı?
Forum lalesi forumda "havlayanlar" olduğunu, her soruya/ başlığa cevap verecek vakti olmadığını iddia etmiş. Ben de 14 bin mesaj atan hiç vakti olmayan başka birisinin olmadığını söylemişim. Nesajım silinmiş iyi mi. Fakat forumda "havlayan" lar olduğunu imaen söyleyen forumun lalesinin mesajı silinmemiş.! 🤣 Şahsen üzerime alınmadım. Kimmiş o "havlayanlar"? Siz de merak ettiniz mi?

Yazan tarafından düzenlendi:

Efe

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Yani artık sıkıyönetim gibi bir şey mi uygulanacak ?

Mete Turan

antidogmatik.com
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Forum lalesi forumda "havlayanlar" olduğunu iddia etmiş. Ben de 14 bin mesaj atan başka birisi olmadığını söylemişim. Nesajım silinmiş. Ama forumda "havlayan" lar olduğunu imaen söyleyen forumun lalesinin mesajı silinmemiş.! 🤣 Şahsen üzerime alınmadım. Kimmiş o "havlayanlar"? Siz de merak ettiniz mi?
Böyle mesajları rapor etmen gerekir. Yoksa nereden haberimiz olsun. O mesajı ben görmedim mesela. Çünkü sitede günlük çok sayıda mesaj yazılıyor, her birini kontrol etmek imkansız. Mesela bugün şimdiye kadar (saat 22.39 itibarıyla) 543 mesaj yazılmış, hangi birini okuyum?

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Sevgili @boron
Havlayanlar kelimesi de bir şey mi?
Forumun mălum gülü(!) bilinçaltımızın sapık olduğunu, neredeyse her mesajında dile getiriyor.
Bir kere bilinci olan hiçbir varlık kendi bilinçaltına hükmedemez. Hal böyle iken, bu tür söylemlerde bulunmasının tek sebebi var. Aklınca kendisi çok erdemli havalarına girecek.

Durum
Bu konu yeni cevaplara kapatıldı.

Son konular