Montunu al ve helaya gir, montunu giy...

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Dünyanın en rahatsız aktivitesi budur. Zira sıçış bir sindirim adımından çok, spiritüel bir rahatlamadır. O yüzden bir meditasyon rahatlığında olmalıdır.

kavak

V ☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Dünyanın en rahatsız aktivitesi budur. Zira sıçış bir sindirim adımından çok, spiritüel bir rahatlamadır. O yüzden bir meditasyon rahatlığında olmalıdır.
Valla helal olsun sana, bu mevzuyu bile felsefeye bağladın ya.😄

Yazan tarafından düzenlendi:

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Valla helal olsun sana, bu mevzuyu bile felsefeye bağladın ya.😄
Felsefe değil kavak abi, benim ruhsal çözülmelerim, kendimi keşfetmelerim hep sıçarken olmuştur! Burada da bu konuya olan aşkımı görmek mümkün:

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Felsefe değil kavak abi, benim ruhsal çözülmelerim, kendimi keşfetmelerim hep sıçarken olmuştur! Burada da bu konuya olan aşkımı görmek mümkün:
Şimdi bir baktım da felsefeymiş evet!

kavak

V ☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Atalarımız ne demişti?
- Türkün aklına ya kaçarken ya da sıçarken gelir.😁

TENTEN

ll ☆
Yazar
Düşünce
Apateist
Hela soğuk olduğu için mont giyiyorsanız helaya klima taktırın.
Ben aksine üzerimde fazla elbise varken helaya gitmek istemiyorum.
İşçi tulumu varken helaya gidip sıçmayı deneyin birde.
Üzerinizde ne var ne yok çıkarmak zorunda kalıyorsunuz.
Zamanında çıkaramazsanız altınıza edersiniz.🤣

Retrospective

lll ☆☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Zamanında çıkaramazsanız altınıza edersiniz.🤣
Ben çocukken (7 - 8 yaşları) çok fena tuvaletim gelmişti ama yengemlerdeydik. Annemi hemen ikna ettim eve doğru bir 15 dakika yolculuk yaptık. Neden orada yapmadın diyeceksiniz, çünkü oradakiler bağcılar oturuşu yaparak sıçılanlardan. Alaturka deniyor galiba. Ben yapamıyorum oralarda. Bağcılar oturuşu yapıyorsun da, ayaklarını çok ileri alman gerekiyor yoksa anüs tam eşortmanın üzerine hizalanıyor!!! Şaka gibi, kim akıl etmiş bunu?

Neyse, ikna etmesi 5 dakika, hazırlanması 3 dakika, eve gitmesi 15 dakika civarı sürdü. Biz o zamanlar 5. katta falan oturuyorduk. Koştum koştum tam 4. katı bitirdim şakkk diye altıma sıçtım. Ya abi. "O KADAR DAYANMIŞSIN, HELE AZ DAHA DAYANSAYDIN" diyebilirsiniz.

Haklısınız arkadaşlar... Ne yapayım ama sıçtım hakikaten. Acı taraf hepsini sıçmışım çünkü eve girip klozete oturduğumda hiçbir şey gelmedi. Yuh ya. 🤣 🤣 🤣

Moderatör tarafından düzenlendi:

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Ben çocukken (7 - 8 yaşları) çok fena tuvaletim gelmişti ama yengemlerdeydik. Annemi hemen ikna ettim eve doğru bir 15 dakika yolculuk yaptık. Neden orada yapmadın diyeceksiniz, çünkü oradakiler bağcılar oturuşu yaparak sıçılanlardan. Alaturka deniyor galiba. Ben yapamıyorum oralarda. Bağcılar oturuşu yapıyorsun da, ayaklarını çok ileri alman gerekiyor yoksa anüs tam eşortmanın üzerine hizalanıyor!!! Şaka gibi, kim akıl etmiş bunu?

Neyse, ikna etmesi 5 dakika, hazırlanması 3 dakika, eve gitmesi 15 dakika civarı sürdü. Biz o zamanlar 5. katta falan oturuyorduk. Koştum koştum tam 4. katı bitirdim şakkk diye altıma sıçtım. Ya abi. "O KADAR DAYANMIŞSIN, HELE AZ DAHA DAYANSAYDIN" diyebilirsiniz.

Haklısınız arkadaşlar... ne yapayım ama sıçtım hakikaten. Acı taraf hepsini sıçmışım çünkü eve girip klozete oturduğumda hiçbir şey gelmedi. Yuh ya. 🤣 🤣 🤣
Sen yanlışlıkla yapmışsın abi ne güzel. Ben küçükken deniz kenarında mayomla oturuyorum. Eve gitmeye üşendim. Dedim mayoya bıraksam ne olacak sanki? Denizi izledim, sesini dinledim... Sonra da sıçtım, e babam da ağzıma sıçtı tabii!

Retrospective

lll ☆☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Sen yanlışlıkla yapmışsın abi ne güzel. Ben küçükken deniz kenarında mayomla oturuyorum. Eve gitmeye üşendim. Dedim mayoya bıraksam ne olacak sanki? Denizi izledim, sesini dinledim... Sonra da sıçtım, e babam da ağzıma sıçtı tabii!
Bir kere Bostancı'ya gitmiştik. Biri senin gibi üşendiği için sıçmış ama şerefsiz denize sıçmış. Yüzüyordum, baktım 3 - 4 metre önümde kocaman bok yüzüyor. İbne at galiba kocamandı anasını satayım. Kolumun yarısı kadar. (O zamanlar da 13 yaşlarında falanım.)

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Bir kere Bostancı'ya gitmiştik. Biri senin gibi üşendiği için sıçmış ama şerefsiz denize sıçmış. Yüzüyordum, baktım 3 - 4 metre önümde kocaman bok yüzüyor. İbne at galiba kocamandı anasını satayım. Kolumun yarısı kadar. (O zamanlar da 13 yaşlarında falanım.)
Diğergamlık işte... 😎 Ben altıma sıçtım, millet denize sıçıyor. Hayat kısa, boklar yüzüyor.

Son konular