Mucize yalanları

Ephesus

☆☆
Yazar
Düşünce
İgnostik
Konu başlığındaki videodaki Celal Şengör dahil herkes denizlerin karışmadığını bilimsel olarak kabul ediyor ama bu bilginin Hz Muhammedden önce de bilinen bir bilgi olduğunu savunuyorlar. Bu durumda size göre Celal Şengör de denizlerin karışmadığına inanan biri öyle mi? :)
Celal Şengör benim Allah'ım değil :) Neden birilerini örnek göstermek ZORUNDA olduğunuzu anlamıyorum

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Celal Şengör benim Allah'ım değil :) Neden birilerini örnek göstermek ZORUNDA olduğunuzu anlamıyorum
Anladım Celal Şengör dahil bu videodaki herkesin bilimsel olarak yanlış olan bir şeyin bilimsel olarak doğru olduğunu ama bunun Hz Muhammed’den önce bilinen bir şey olduğunu söylediklerini iddia ediyorsunuz. Bu durumda size söyleyecek bir sözüm yok :)

kavak

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Muhammed´de ölümlü bir insandı. Yani zamanında bir şeyler gevelemiş ise, bunu başka insanlardan duyduğu/öğrendiği için gevelemiştir.

Yazarı tarafından düzenlendi:

Entropyy

lV ☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Anladım Celal Şengör dahil bu videodaki herkesin bilimsel olarak yanlış olan bir şeyin bilimsel olarak doğru olduğunu ama bunun Hz Muhammed’den önce bilinen bir şey olduğunu söylediklerini iddia ediyorsunuz. Bu durumda size söyleyecek bir sözüm yok :)
Bırak başkasının şeyi ile gerdeğe girmeyi sular karışıyor mu karışmıyor mu?
Cevap evet karışıyor yada hayır karışmıyor.
Bekliyoruzzzz😀

Ephesus

☆☆
Yazar
Düşünce
İgnostik
Öyle bir şey iddia etmedim?

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Öyle bir şey iddia etmedim?
Ama videodakiler bu bilimsel gerçeğin Hz Muhammed’den önce de bilindiğini ifade ediyor. Siz de bunun bilimsel olarak yanlış olduğunu iddia ediyorsunuz. Bu durumda Celal Şengör dahil bu videodaki herkesin bilimsel olarak yanlış olan bir şeyin bilimsel olarak doğru olduğunu ama bunun Hz Muhammed’den önce bilinen bir şey olduğunu söylediklerini iddia etmiş oluyorsunuz

Ephesus

☆☆
Yazar
Düşünce
İgnostik
Ama videodakiler bu bilimsel gerçeğin Hz Muhammed’den önce de bilindiğini ifade ediyor. Siz de bunun bilimsel olarak yanlış olduğunu iddia ediyorsunuz. Bu durumda Celal Şengör dahil bu videodaki herkesin bilimsel olarak yanlış olan bir şeyin bilimsel olarak doğru olduğunu ama bunun Hz Muhammed’den önce bilinen bir şey olduğunu söylediklerini iddia etmiş oluyorsunuz
Hahaha.. aaa.. hayır? Öyle bir şey de demedim?

Son konular

Son mesajlar