Müjde iyi haber ( kanser)

6lack de Furor

lll ☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Seninleyiz cesur savaşçı! Yen o zavallı kanseri. Zafer nidalarını birlikte atacağız. :)

DemoKratos

Vll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Geçmiş olsun.

Bu güzel ve anlamlı bir dilektir, bunu kimseden esirgemeyin. Başına en büyük ve en küçük bir şey gelene bunu söyleyin. Çünkü bu, geçmişi ve geleceği kapsayıp birleştiren bir dilektir. Ben bu deyişin önemini takdir edemiyordum önce. Fakat geçmişle geleceği uç uca getirdiğini farkedince ne kadar anlamlı bir dilek olduğunu kavradım.

Önce iyileşmiş birine geçmiş olsun denebilir ancak, hastalığı devam edene şifa dilemek lazım filan diye düşünüyordum. Ama öyle değil. İyileşince zaten geçmiş oluyor, dilemene gerek yok. Başına en küçük, en büyük bir şey gelmiş olana mutlaka geçmiş olsun deyin.

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Kendi başına gelmeyen bilmez/anlamaz ve bu tür hastalıklar hayata bakış açınızı bile kökünden değiştirebilir. Ayağınızın altında dolaşan bir karıncaya, habire oranıza buranıza konan bir sineğe, sizi sokmaya uğraşan bir sivrisineğe vb. başka bir gözle bakmayı öğreniyorsunuz. Onların da bu dünyada bizimle eşit bir yaşam hakkında sahip olduğunu kavrıyorsunuz.
Geçmiş olsun.

Yazarı tarafından düzenlendi:

iksaruman

ll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Nihilist
Kendi başına gelmeyen bilmez/anlamaz ve bu tür hastalıklar hayata bakış açınızı bile kökünden değiştirebilir. Ayağınızın altında dolaşan bir karıncaya, habire oranıza buranıza konan bir sineğe, sizi sokmaya uğraşan bir sivrisineğe vb. başka bir gözle bakmayı öğreniyorsunuz. Onların da bu dünyada bizimle eşit bir yaşam hakkında sahip olduğunu kavrıyorsunuz.
Geçmiş olsun.
Sinekler hakları koruyucusu.

Son konular

Son mesajlar