Münazaralar Düzenlemeliyiz

Düşünce
Deist
Bakın forumda biri görüşünü belirtiyor ve diğerleri de onu onaylıyor. Hiç tartışma ortamı yok. Bence münazaralar düzenlemeliyiz. Konuyu belirleyip iki kişi seçeriz ve üç juri seçeriz. İki kişi tartışır ve bunları okumak da ilgi çekici olur. Mesela konu dinlerin uyugarlığa katkısı olabilir. Bir taraf dinler uygarlığı geriletmiştir, diğer taraf uygarlığı ilerletmiştir görüşünü savunur. Eğer benimle münazara yapmak isteyen arkadaş varsa ilk gönüllü ben olurum ve tabii bir de üç jüri bulmak lazım. Lütfen bunları uygulamaya geçirelim foruma can gelir cidden.

ATLAS

Yazar
Düşünce
Ateist
iyi bir fikir de, bilmem, ben yoruldum artık birileriyle konuşmaktan, hatta kendimle bile konuşmuyorum :(

Mete Turan

lV ☆
Senato Başkanı
Düşünce
Agnostik
Bakın forumda biri görüşünü belirtiyor ve diğerleri de onu onaylıyor. Hiç tartışma ortamı yok. Bence münazaralar düzenlemeliyiz. Konuyu belirleyip iki kişi seçeriz ve üç juri seçeriz. İki kişi tartışır ve bunları okumak da ilgi çekici olur. Mesela konu dinlerin uyugarlığa katkısı olabilir. Bir taraf dinler uygarlığı geriletmiştir, diğer taraf uygarlığı ilerletmiştir görüşünü savunur. Eğer benimle münazara yapmak isteyen arkadaş varsa ilk gönüllü ben olurum ve tabii bir de üç jüri bulmak lazım. Lütfen bunları uygulamaya geçirelim foruma can gelir cidden.
Çok güzel fikir. Ama bunun için üye sayımızı arttırmalıyız. Forum sitemiz kurulalı iki ay oldu. İki ay bir site için çok az bi zaman dilimi. Zamanla senin dediğin münazara ortamı mutlaka oluşacak. Biraz zaman gerekiyor. :)

KejooN

☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Hay ağzın bal yesin benim bi kaç gün önce söylediğimi sen 8 ay önce söylemişsin :)

Son konular

Son mesajlar