duyuru "Müslümanlara Bir Soru" Türü Başlıklar

Orhan Yolcu

☆☆☆☆
Yönetici
Mesajlar
514
Tepki puanı
365
Düşünce
Agnostik
Sayın Arkadaşlar,

Forum ortamında yeteri kadar ve istemediğimizden fazla "Müslümanlar cevap verin", "Müslümanlara bir soru", "Hadi Müslümanlar cevap verin" gibi başlıklarımız olduğu için bu bir karmaşıklığa yol açıyor ve belli konuların takibini ya da aramalarda bulunmasını zorlaştırıyor.

Bu nedenle ileride açılacak "Müslümanlara sorular", "Müslümanlar cevap versin", "Müslümanlar buna ne diyorsunuz peki?" gibi başlıklar derli toplu görünmesi ve kişisel polemiklere neden olmaması için tek bir başlık altında birleştirilecektir.

Bunun yanında aynı şekilde "Ateistler cevap verin", Ateistlere sorular" gibi başlıklar da ayrı bir başlıkta toplanacaklardır.

Bu tür başlıklar forum ortamında kişisel polemiklere yol açtığı ve tartışma ortamına pek bir katkı sağlamadığı için tarafımızdan tavsiye edilmedikleri gibi bu tür başlıkların çoğalması forum içinde konu aramalarını zorlaştırıyor.

Eğer açtığınız konuların ayrı ve kendi başına forumda yer almasını istiyorsanız lütfen buna dair daha başka ve uygun başlıklar ekleyin.

Teşekkürler.
 
Üst