Müslümanların Vergileriyle Yaşayıp İslam'ı Eleştiremezsin

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Çoğunluğu müslüman olan bu ülkede doğupta İslam'ı eleştiremezsin. Müslümanların vergileriyle devletin hizmetlerinden, imkanlarından yararlanıp sonra benim dinime küfür edeceksin ha. Benim verdiğim vergilerle çocuğun ücretsiz eğitim alıyor, barajlar, köprüler, yollar yapılıyor sen de bundan istifade ediyorsun. Müslümanların vergileriyle hizmet ayağına geliyor sen adamın dinine sövüyürsun. Çık bir dağa, hiç bir kamu hizmetinden yararlanma o zaman eleştir İslâm'ı. Ama bu şekilde sizin yaptığınız resmen nankörlüktür.

Yazarı tarafından düzenlendi:

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Her ateistin elini vicdanına koyup yaptığının bir ahlaksızlık olduğunun muhasebesini yapmasını istiyorum.

Heretik

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Sen hiçbir yere varamıyorsun. Ben de vergi veriyorum ve Ateistim. Ona bakılırsa, siz müslömanlar da Çin malı alet edevat kullanmasını biliyorsunuz. Sonra alet edevatını kullandığınız Çinlilere "Allahsız, komünist" dersiniz.

Heretik

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Neden facebook kullanıyorsun dini müslim kurtarıcı? Ceo'su Ateist bunu bilmen gerekir. Whatsapp da kullanamazsın çünkü onu da facebook satın aldı. Samsung, Iphone da senin dininden olanlar tarafından üretilmiyor neden kullanıyorsun müslümooon?

Heretik

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Twitter da senin dininden olmayanlar tarafından kuruldu

Heretik

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Benim dağ başına gitmemi istiyorsan, sen de kullanma sadece kendi dininin mensuplarının ürünlerini, alet edevatlarını kullan. Tabi varsa...

KejooN

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Egonu da alıp gitme zamanın gelmiş kardeşim, gerçek yüzün ortaya çıkıyor. En iyisi ufak ufak yol al. Zaten sayenizde ülkemizde yoldan başka bir şey de yok. :)

KejooN

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Bu arada Allah'tan dileğim, önce seni hidayete erdirmesi.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Başkanı
Düşünce
Agnostik
Çoğunluğu müslüman olan bu ülkede doğupta İslam'ı eleştiremezsin. Müslümanların vergileriyle devletin hizmetlerinden, imkanlarından yararlanıp sonra benim dinime küfür edeceksin ha. Benim verdiğim vergilerle çocuğun ücretsiz eğitim alıyor, barajlar, köprüler, yollar yapılıyor sen de bundan istifade ediyorsun. Müslümanların vergileriyle hizmet ayağına geliyor sen adamın dinine sövüyürsun. Çık bir dağa, hiç bir kamu hizmetinden yararlanma o zaman eleştir İslâm'ı. Ama bu şekilde sizin yaptığınız resmen nankörlüktür.
Bu ülkede tüm vatandaşlardan vergi alınır ama toplanan vergiler Sünnilere kullanılır. Halbuki ülkede onlarca inanç grubu var.

Nasıl mı? Yaptırılan; camiler, kuran kursları, ne biliyim ne dernekleri, din görevlilerinin maaşları vs. Diyanetin bütçesi kaç bakanlığın bütçesinden daha fazla. Kimin vergisiyle, benim. O zaman devlet bana zulüm yapıyor. Benim paramla benim istemediğim şeyler yapıyor.

Din görevlilerinin maaşı falan olamaz. Din işi gönül işidir. İsteyen gönüllü olarak yapar. Bu iş için benim param sömürülmemeli.

Devlet neden Alevilere cem evi yapmıyor. Neden Ateistlere, Deistlere, Agnostiklere çeşitli tesisler yapmıyor. Ama Sünnilere para akıtılıyor.

Devlet size çalışıyor ama suçlu biziz.

Kaybeden Şair

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
@kurtarıcı bence senin yaptığın nankörlük. Diyanetin kendine ayırdığı bütçe 5.5 milyar dolar. Herkesin işine yarayıp da yaptığı tek şey ise takvim bastırmak. O kadar bütçe bizim verdiğimiz paralarla sağlanıyor. Ülkemizde 86.762 tane cami var. Ama ben bilim ve gözlem evi istiyorum. Benim gibi bu tür şeyleri isteyen çok kişi var. Ve bizim istediğimiz şeyden bir tane bile yok. Ama sizin istediğiniz cami bile neredeyse 100.000 ulaşacak. Sonra da gel bize nankör de!

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
@kurtarıcı bence senin yaptığın nankörlük. Diyanetin kendine ayırdığı bütçe 5.5 milyar dolar. Herkesin işine yarayıp da yaptığı tek şey ise takvim bastırmak. O kadar bütçe bizim verdiğimiz paralarla sağlanıyor. Ülkemizde 86.762 tane cami var. Ama ben bilim ve gözlem evi istiyorum. Benim gibi bu tür şeyleri isteyen çok kişi var. Ve bizim istediğimiz şeyden bir tane bile yok. Ama sizin istediğiniz cami bile neredeyse 100.000 ulaşacak. Sonra da gel bize nankör de!
Bu ülkede cami de olacak gözlemevi de. Zaten hepsi var ama İslam'a hakaret etme lüksümüz yok.

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Cevap bekliyorum kurtarıcı hadi?
Facebook kullanıyorsam parasıyla kullanıyorum. Senin çocuğun parayla mı eğitim alıyor. MEB'in bütçesi müslümanların vergisiyle sağlanıyor. Sen de bizim vergilerimizle çocuğunu okutup bize sövüyürsun. Hem beleşci hem utanmazsınız.

KejooN

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Kurduğu cümlelere baksana, hiç ayık kafayla kurulmuş cümlelere benziyor mu?
Kardeşim ben dini aklıma uydurmuyorum, aklımı dine uydurmuyorum. Senin gibide yanar döner konuşmuyorum. Her zaman bildiğim inandığım hakikati savunuyorum.
Ne yanar dönerliğimi gördün merak ettim şimdi?