Muhabbet Konusu:

Heretik

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Arkadaşlar burayı genel muhabbetlerimiz için kullanabiliriz dilerseniz. :)

Heretik

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Koşuşturmaca, dersler, iş güç. Okunacak çok kitap var ama bu sıcaklarda insanın bir şey yapası da gelmiyor.

Şarlo

☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Selam millet nasilsiniz? Nothing hala komiksin :p

Heretik

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Eskisi gibi bakamıyorum buralara ya, çok yapacak işim var. Girdiğimde de öyle çok aktiflik göremiyorum :(

Reptilius

Üye
Düşünce
Agnostik
Her saniye milyonlarca canlı ölürken milyonlarcası doğuyor. Her saniye milyonlarca canlının doğması için her saniye milyonlarca canlının cinsel ilişkiye girmesi gerekiyor. Büyük resme bakınca şunu görüyoruz: Dünyada, çılgın bir grup seks partisi veriliyor. Dünyamız uzayda sürüklenen aşk gemisi.

NoTThingLosE

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Sünni
Her saniye milyonlarca canlı ölürken milyonlarcası doğuyor. Her saniye milyonlarca canlının doğması için her saniye milyonlarca canlının cinsel ilişkiye girmesi gerekiyor. Büyük resme bakınca şunu görüyoruz: Dünyada, çılgın bir grup seks partisi veriliyor. Dünyamız uzayda sürüklenen aşk gemisi.
Cidden aşk mı? yoksa kendini tatmin mi?..

Reptilius

Üye
Düşünce
Agnostik
Cidden aşk mı? yoksa kendini tatmin mi?..
Aslında ben onu dünyaya savaşmak için değil sevişmek için geldik demek için kullanacaktım da sonra düşününce aptalca olacağını anladım. Çünkü seviştiğimiz kadar da çatışıyoruz. Savaş ve seviş üzerine kurulu bir düzen. Hemcinsinle çatışır karşıcinsle sevişirsin.