Muhalefetin Durumu

Ahlaksız

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Ben reisime hakaret etmenizin sebebi cahilliğinizdendir. BURADA ATACAKLARIMIN ÇOĞU DÜNYA BANKASININ VERİLERİDİR. İÇLERİNDE SADECE 1 TANE AKP'NİN RESMİ VERİSİ VARDIR. İSTEYEN ONA İNANMASIN!!
Yazılanı da anlamıyor..
''Yurtdışındaki insanlar hakaret ediyor'' diyorum..

18 senede nüfusun ne kadar arttığını,teknolojik gelişmelerin nasıl sıçradığını hep aklında bulundur..

Bir siyasetçiyi rakamlarla övemezsin/yeremezsin..Rakam dışında başka şeyler bulman lazım..
Sen bir istatistik önüme koyarsın,ben de aksi yönde bir istatistik koyarım önüne ve bu böyle sürer gider..O halde başka şeylerden bahsetmelisin..

Sokakta peçeli/sakallı insanlar elele şarkılar söyleyerek geziyorlar..
Bu söylediğime ne dersin?
Bu durumdan memnun musun?
Türkiye'deki bekarlar sevişip/evlenip mutlu olacağı yerde,milyonlarca göçmenin/mültecinin durmadan sevişip çocuk yapmasından memnun musun?
Biz sevişemedik,onlar sevişsin mi diyorsun?
18 yaşındasın değil mi?
31'e devam o zaman..Hayatının sonuna kadar 31 çekeceksin..Altın fiyatları,mobilya fiyatları,ev fiyatları,araba fiyatları ortada..Yakınlarından destek gelmezse,31 çekerek ölürsün artık 😬

Yakın bir akrabam 50 yaşında kanserden öldü..Götünde don yoktu ama senin gibi reisçiydi..Sıkıntıdan/stresten kanser oldu ve genç yaşta öldü ama asla reisten vazgeçmedi..
Sen de bu yolu seçmişsin,yapacak bir şey yok..

Aynı yol-dan geçmişiz biz,aynı suuu-dan içmişiz biz😀

Yazan tarafından düzenlendi:

muvimo188833271

Çaylak
Düşünce
Sünni
Yazılanı da anlamıyor..

18 senede nüfusun ne kadar arttığını,teknolojik gelişmelerin nasıl sıçradığını hep aklında bulundur..

Bir siyasetçiyi rakamlarla övemezsin/yeremezsin..Rakam dışında başka şeyler bulman lazım..
Sen bir istatistik önüme koyarsın,ben de aksi yönde bir istatistik koyarım önüne ve bu böyle sürer gider..O halde başka şeylerden bahsetmelisin..

Türkiye'deki bekarlar sevişip/evlenip mutlu olacağı yerde,milyonlarca göçmenin/mültecinin durmadan sevişip çocuk yapmasından memnun musun?
18 yaşındasın değil mi?
31'e devam o zaman..Hayatının sonuna kadar 31 çekeceksin..Altın fiyatları,mobilya fiyatları,ev fiyatları,araba fiyatları ortada..Yakınlarından destek gelmezse,31 çekerek ölürsün artık 😬

Yakın bir akrabam 50 yaşında kanserden öldü..Götünde don yoktu ama senin gibi reisçiydi..Sıkıntıdan/stresten kanser oldu ve genç yaşta öldü ama asla reisten vazgeçmedi..

Batı orda gidebilirsin

PastayıSeven

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Yazılanı da anlamıyor..

18 yaşındasın değil mi?

Diğerlerinden daha düzgün bir şey yazdığından dolayı teşekkür ederim.
Tabii ki de 18 yıl önceki nüfus ve teknoloji bir değil. Ona göre hesap etmeliyiz. Ona göre hesap ettiğimiz de zaten gene Erdoğan'ın başarılı olduğunu görürüz. Çünkü sana şunu diyeyim :
1923'teki teknoloji ile nüfus, 2002'deki teknoloji ile nüfus bir değil. Ama 1923'ten 2002'ye kadar 200 milyar dolara çıkan GSYH, sadece 20 yılda 750 milyar dolara çıkmış. Acaba 1923'ten 2002'ye kadar teknoloji yoktu daaa,,,,,, 2002'den sonra mı dünya teknoloji diye bir şeyi keşfetti?
Bir siyasetçinin başarısını görmek için rakamlara bakmalıyız. Çünkü anca o zaman anlarız bu adamın NEREDEN NEREYE getirdiğini! Senin benim önüme koyacağın rakamlar 2016'dan sonra olan rakamlar.

Sokakta peçeli ve sakallı insanların el ele tutuşup gezmesi Erdoğan'ın suçu mu? O mu dedi böyle yapmalarını?
Bana lütfen gençler deme. Çünkü onların durumunu 18 yaşında olduğumdan ben bizzat yaşayarak görüyorum :D Okula son model arabalarla gelmeler, her an kızlarla flörtleşmeler...
Altın fiyatlarının artmasında devletin suçu yok ki :D Halk ne kadar çok altın alırsa o kadar da çok altın artar.

Ahlaksız

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Batı orda gidebilirsin
Beni kovuyorsun yani.. 😀
Diğerlerinden daha düzgün bir şey yazdığından dolayı teşekkür ederim.
Tabii ki de 18 yıl önceki nüfus ve teknoloji bir değil. Ona göre hesap etmeliyiz. Ona göre hesap ettiğimiz de zaten gene Erdoğan'ın başarılı olduğunu görürüz. Çünkü sana şunu diyeyim :
1923'teki teknoloji ile nüfus, 2002'deki teknoloji ile nüfus bir değil. Ama 1923'ten 2002'ye kadar 200 milyar dolara çıkan GSYH, sadece 20 yılda 750 milyar dolara çıkmış. Acaba 1923'ten 2002'ye kadar teknoloji yoktu daaa,,,,,, 2002'den sonra mı dünya teknoloji diye bir şeyi keşfetti?
Bir siyasetçinin başarısını görmek için rakamlara bakmalıyız. Çünkü anca o zaman anlarız bu adamın NEREDEN NEREYE getirdiğini! Senin benim önüme koyacağın rakamlar 2016'dan sonra olan rakamlar.

Sokakta peçeli ve sakallı insanların el ele tutuşup gezmesi Erdoğan'ın suçu mu? O mu dedi böyle yapmalarını?
Bana lütfen gençler deme. Çünkü onların durumunu 18 yaşında olduğumdan ben bizzat yaşayarak görüyorum :D Okula son model arabalarla gelmeler, her an kızlarla flörtleşmeler...
Altın fiyatlarının artmasında devletin suçu yok ki :D Halk ne kadar çok altın alırsa o kadar da çok altın artar.
Sana rakamları boşver dedim,sen bana yine gsyh diyorsun..
Yaşın tutmadığı için,teknolojik gelişmelerin sıçramasından bihabersin..2000 yıllarından itibaren teknoloji gelişmedi,sıçradı resmen..Akp'de tam da bu süreçte ülkenin başına geldi..Özelleştirmeler,Ab'ye üyelik falan filan da araya girince,Türkiye'de çok ciddi bir değişim yaşandı..Bunu kimse inkar etmiyor ki..

Sana başka bir şey söyleyeyim..Diyorsun ki,''reis başarılı''..Peki..
Reisin yola çıktığı en yakın insanlar bugün neredeler?Madem reis başarılı,bu insanlar niye reisin yanında değiller?
Abdullah Gül,Melih Gökçek,Abdüllatif Şener,Ahmet Davudoğlu,Ali Babacan nerede?
En son Bülent Arınç ve damatta gemiyi terk etti,ettirildi..
Eğer reis başarılıysa,bunu kendi başına gerçekleştirmiş olamaz..Bu bir ekip işi olmak zorundadır ama reisin yanındaki ekip,sürekli değişiyor..

Yanında yola çıktığı en yakın insanları,hatta damadını bile tutamamış bir siyasetçi,nasıl başarılı olabilir?

PastayıSeven

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Beni kovuyorsun yani.. 😀

Sana rakamları boşver dedim,sen bana yine gsyh diyorsun..
Yaşın tutmadığı için,teknolojik gelişmelerin sıçramasından bihabersin..2000 yıllarından itibaren teknoloji gelişmedi,sıçradı resmen..Akp'de tam da bu süreçte ülkenin başına geldi..Özelleştirmeler,Ab'ye üyelik falan filan da araya girince,Türkiye'de çok ciddi bir değişim yaşandı..Bunu kimse inkar etmiyor ki..

Sana başka bir şey söyleyeyim..Diyorsun ki,''reis başarılı''..Peki..
Reisin yola çıktığı en yakın insanlar bugün neredeler?Madem reis başarılı,bu insanlar niye reisin yanında değiller?
Abdullah Gül,Melih Gökçek,Abdüllatif Şener,Ahmet Davudoğlu,Ali Babacan nerede?
En son Bülent Arınç ve damatta gemiyi terk etti,ettirildi..
Eğer reis başarılıysa,bunu kendi başına gerçekleştirmiş olamaz..Bu bir ekip işi olmak zorundadır ama reisin yanındaki ekip,sürekli değişiyor..

Yanında yola çıktığı en yakın insanları,hatta damadını bile tutamamış bir siyasetçi,nasıl başarılı olabilir?
Bir kere şu teknoloji konusu saçma :D
Çünkü hemen şuna bakmalıyız :
2002'de Japonya GSYH : 4,971 trilyon dolar
2002'de Almanya GSYH : 3,948 trilyon dolar
2002'de TÜRKİYE GSYH : 200 MİLYAR dolar

O saçma sapan cümleyi çürütmek bu kadar basit işte :D Sana şunu eklemek istiyorum :
Almanya 2 tane dünya savaşından yenik çıktı, Japonya 2 tane atom bombası yedi. Bu adamlar bu kadar gelişirken biz ne yaptık? Teknolojinin gelmesini mi bekledik?? CEVAP VER HADİ!!!

1-Melih Gökçek hâlâ yanımızda. Aynı zamanda da bir partiden ayrılıklar çok normaldir. Özellikle de büyük partilerde.
2-Bülent Arıç'ın neden istifa ettiğini biliyor musun? Adam ekonomi ve hukuk reformuna şöyle dedi : "Aslında siz Demirtaş'ı anlamadınız. O da bunları istiyor." Demirtaş'ın kim olduğunu biliyorsundur İnşallah.
3-Berat Albayrak'ın istifası AKP'den koptuğu anlamına gelmez. Cidden siyasetle nasıl bir aran varsa artık :D Bir adam istifa ediyor ve sen bunu dağılma diye anlıyorsun :D Yeni gelen ekonomi bakanı çok iyi yalnız. Geçmişini okudun mu? Bak buyur :
Lütfi Elvan kimdir.PNG

4-Davutoğlu ve Ali Babacan birer fiyasko :D Bunu anlatmaya gerek yoktur umarım. Ali Babacan 2 ağaç kesilmesi ile başlayan ve 120 milyar dolarla biten, bütün muhalefet partilerinin ve Radikal Sol'un yaptığı Gezi olaylarını destekledi. 4 gün önceki açıklamasına bak. Bu olaylarda Türk Bayrağı yakıldı.
5-Kemal Kılıçdaroğlu ile ikisi de görüştü ve adamla açık açık şunu dedi : "Deva ve Gelecek, CHP ile ittifak yapmaya hazırdır komutanım!"

Partilerden ayrılmak normaldir. Diğer bütün partilerden de ayrılanlar var. Çünkü büyük partilerde çok fazla görüş ayrılığı olması normal.

Yoh Asakura18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
https://antidogmatik.com/konular/uelkemizde-oy-verecek-dogru-duezguen-muhalefet-parti-kalmadi.4489/ Bu konuda yazdığım gibi doğru düzgün ülkemizde oy verilecek muhalefet parti yoktur. Nedenlerini bu konuda yazdım. Umarım laikçi,anti emperyalist,kemalist,Atatürkçü,Türkçü bir parti kurulur. Ve ayrıca dış ülkelerle bağlantısı olmayan bir milli parti olması gerekir. Yoksa ben hiçbir bu partilere oy vermem. Çünkü maalesef ülkemizde benim istediğim kriterde oy verilecek bir parti yok.

Ahlaksız

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Almanya 2 tane dünya savaşından yenik çıktı, Japonya 2 tane atom bombası yedi. Bu adamlar bu kadar gelişirken biz ne yaptık? Teknolojinin gelmesini mi bekledik?? CEVAP VER HADİ!!!
Sen bana ne dedin de,ben sana cevap vereceğim?
Türkiye'de onbinlerce insan,senin reisine alenen hakaret ettiği için mahkemelerde sürünüyor,binlercesi hapiste..
Niye böyle diyorum,cevap yok..
Yurtdışında senin reisine hakaret etmeyen devlet insanı nerdeyse yok diyorum,sen yine demagoji yapıyorsun..
Reis başarılıysa,niye yanındaki bütün isimler,reisten uzaklaştı? diyorum,ses yok..
Dur bir şey daha söyleyeyim sana..Reisinin zamanında çöp karıştıran,çöpten ekmek kazanan/toplayan bir kesim ortaya çıktı..Reisten önce kimse çöp karıştırmazdı,sen bilmezsin tabi bunları..
Reisin madem başarılı,niye çöp karıştırmak için insanlar şu an yarış içindeler?

PastayıSeven

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Sen bana ne dedin de,ben sana cevap vereceğim?
Türkiye'de onbinlerce insan,senin reisine alenen hakaret ettiği için mahkemelerde sürünüyor,binlercesi hapiste..
Niye böyle diyorum,cevap yok..
Yurtdışında senin reisine hakaret etmeyen devlet insanı nerdeyse yok diyorum,sen yine demagoji yapıyorsun..
Reis başarılıysa,niye yanındaki bütün isimler,reisten uzaklaştı? diyorum,ses yok..
Dur bir şey daha söyleyeyim sana..Reisinin zamanında çöp karıştıran,çöpten ekmek kazanan/toplayan bir kesim ortaya çıktı..Reisten önce kimse çöp karıştırmazdı,sen bilmezsin tabi bunları..
Reisin madem başarılı,niye çöp karıştırmak için insanlar şu an yarış içindeler?
Yav az önce dediklerin ile şimdikiler tutmuyor. Dediklerime cevap veremeyince bu kadar dönen bir insan yok.
Dedin ki : "Eskiden teknoloji yoktu, 2002 sonrası sıçradı."
Ben de sana eskiden diğer ülkelerin ne durumda olduğunu attım. Gördüğün üzere, Teknoloji varmış!

Binlercesi mi hapiste? Güldürme beniiiiii :D Yalan haber yaparak, terörü överek, Gezi'de ölen gençlere "şehit" diyerek haber yapanlara ne yapalım?

Son şu dediğin çöp konusunda bir deha düşün :D Çünkü uluslararası bir kuruluş olan Dünya Bankasının dediklerine göre 2002 ve 2012 arası yoksulluk Türkiye'de yarıya inmiş. İstersen link atabilir. Gerçi üstte attım ama bir insan partizan+yobaz olunca ne içlerine bakma gereği duyar, ne de orada yazanlara inanma.

Yoh Asakura18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
İşte gerçek Atatürkçü ve milliyetçi. CHP'nin genel başkanı keşke bu adam olsa ve CHP'yi özüne döndürürdü. Ve Ümit Kocasakal'ı seviyorum. Bu adam gerçek kemalist keşke CHP genel başkanı bu adam olsaydı. CHP'yi temizleyip tekrar kemalist,milliyetçi çizgisine getirirdi. Ve Ümit Kocasakal ülkemizde benim güvendiğim kişiler arasındadır.

Charles Dawkins

☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Valla Akpli biri ile tartışmak peygamber sabrı gerektiriyor. Ahlaksiz gene iyi tartışmış.

Charles Dawkins

☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Bak @PastayıSeven şimdi bana cevap ver

Suriyelilerin tavşan gibi ureyip ülkede sorunlar çıkarmasına memnum musun? Akp nin ileride patlayacak olan bu nüfus dinamitini yerleştirmesinden memnun musun? Senin sevgili reis sayesinde ülke nüfusu gayri-resmi olarak 88 89 milyon oldu. Ve kim bilir 50 yıla kaç olacak.

Son konular