Muhammedin Evlendiğinde eşleriyle arasındaki yaş farkları

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Aşk bir hastalıktır. Hastalığın yaşı yoktur
Hiç düşünmeden hareket ediyorsun. Çok yanlış şeyler söylüyor sonra da yanlışını gösterince alınıyorsun. Verdiğin resimlerde hiç dokuz yaşında kız görmedim? Alakasız şeylerle din savunucusu durumuna niye düşüyorsun? Dini savunacaksan açıkça savun.

bob marley

Üye
Düşünce
Tengrici
Hiç düşünmeden hareket ediyorsun. Çok yanlış şeyler söylüyor sonra da yanlışını gösterince alınıyorsun. Verdiğin resimlerde hiç dokuz yaşında kız görmedim? Alakasız şeylerle din savunucusu durumuna niye düşüyorsun? Dini savunacaksan açıkça savun.
Oradan bakınca ne algıladığını anlamıyorum. Ama bu yazının benim düşüncemle alakası yok.
Dini savunmakta nereden çıktı?

Din içindeki çelişkilileri, anlamsızlığı, mantıksızlığı, akıl ve bilim dışılığı göz önüne getirip. Uyuyanları uyandırmak için bu argümanlara hiç gerek yok.
9 yaş (olmamalı) hadi neyse de, diğerleri hayatın gerçekleridir.

Gördüğün gibi Madonna kendisinden yaşca küçük(çocuk) biri ile beraber diye kimsece kınanmıyor. Kınansa da Madonna'nın çokta tınındadır. Olması gerektiği gibi...

Benim orada anlatmak istediğim başka bir açıdır. Bkz: Macron.
Bir çok çocuk öğretmenine aşık olabiliyor mesela! Mümkündür.

Yazarı tarafından düzenlendi:

6lack de Furor

Senato Üyesi
Düşünce
Ateist
Oradan bakınca ne algıladığını anlamıyorum. Ama bu yazının benim düşüncemle alakası yok.
Dini savunmakta nereden çıktı?

Din içindeki çelişkilileri, anlamsızlığı, mantıksızlığı, akıl ve bilim dışılığı göz önüne getirip. Uyuyanları uyandırmak için bu argümanlara hiç gerek yok.
9 yaş (olmamalı) hadi neyse de, diğerleri hayatın gerçekleridir.

Gördüğün gibi Madonna kendisinden yaşca küçük(çocuk) biri ile beraber diye kimsece kınanmıyor. Kınansa da Madonna'nın çokta tınındadır. Olması gerektiği gibi...

Benim orada anlatmak istediğim başka bir açıdır. Bkz: Macron.
Bir çok çocuk öğretmenine aşık olabiliyor mesela! Mümkündür.
Onu aşk olarak mı tanımlıyorsun? Peh! :p

bob marley

Üye
Düşünce
Tengrici
Onu aşk olarak mı tanımlıyorsun? Peh! :p
Hayır bağımsız bir soru sordunuz. Cevap aldınız. Bu başka mesele.
Sizin sorunuz: çocuk aşık olurmu? Bende mümkündür dedim. Ben çocukken kendimden büyüğe aşık olmadım. Ama yaşıtıma aşık olduğuğumu hatırlıyorum. Ve bunu hastalık olarak tanımlıyorum. Bunda yanlış anlayacak bir şey olmasa gerek!