Anket Mustafa Kemal annesinin vefatını önceden rüyasında gördü mü?

Sizce doğru olan hangisi?

• @Burcuva yalan yanlış tezviratlarda bulunmuş, bu mümkün değil

Oylar: 6 60.0%
  • Kainat maddi alemden ibaret değil, manevi alem de olduğu için bu mümkündür

Oylar: 4 40.0%

• Kullanılan toplam oylar
    10

Entropyy

lV ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Euro ne ya değersiz bir kağıt parçası 10 TL atsam nasıl olur ?

Sende bizden cimri çıktın neyse bu seferlik benden olsun formulü aşağıya bırakıyorum sen bu akşam çalış yarın cevap verirsin :)

Ahu akanyıldız

Üye
Düşünce
Agnostik
Sende bizden cimri çıktın neyse bu seferlik benden olsun formulü aşağıya bırakıyorum sen bu akşam çalış yarın cevap verirsin :)

Teşekkürler ama hiiiç uğraşamam :D zaten nekadar cevap versemde duvara konuşuyor gibiyim verdiğim cevaplara rağmen tekrar soruyor aynı şeyi :D

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Yok ozaman istemem kimya formülü olsa belki olur derdim
Bir şeyde kimya formülü varsa o şey tasarlanmıştır mı demektir?
Teşekkürler ama hiiiç uğraşamam :D zaten nekadar cevap versemde duvara konuşuyor gibiyim verdiğim cevaplara rağmen tekrar soruyor aynı şeyi :D
Verdiğiniz cevaplardaki eksik ve/veya yanlışları gösterdikten sonra aynı şeyi tekrar soruyorum ki yazdığım eksik ve/veya yanlışları düzelterek veya neden yanlış ve/veya eksik olmadığını izah ederek tekrar cevap veresiniz ama maalesef bunu yapmak yerine zaten cevap verdiğinizi düşünüp kendinizi avutuyorsunuz

Ahu akanyıldız

Üye
Düşünce
Agnostik

Verdiğiniz cevaplardaki eksik ve/veya yanlışları gösterdikten sonra aynı şeyi tekrar soruyorum ki yazdığım eksik ve/veya yanlışları düzelterek veya neden yanlış ve/veya eksik olmadığını izah ederek tekrar cevap veresiniz ama maalesef bunu yapmak yerine zaten cevap verdiğinizi düşünüp kendinizi avutuyorsunuz
Verdiğim cevaplarda bir yanlış veya eksik görünce aynı soruyu yapıştırmak yerine şurası yanlış deseniz daha mantıklı olur ama sorun şurada ben ne cevap verirsem vereyim siz onu eksik veya hatalı kabul edeceksiniz

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Verdiğim cevaplarda bir yanlış veya eksik görünce aynı soruyu yapıştırmak yerine şurası yanlış deseniz daha mantıklı olur
Zaten ben de verdiğiniz cevaplardaki eksik ve/veya yanlışları tek tek gösteriyorum. Aynı soruyu bir daha yapıştırmıyorum ama cevap vermediğiniz soru/sorular varsa bunları tabii ki yeniden sorarım. Mesela şimdi olduğu gibi:

Şu soruya halen cevap vermediniz:

sorun şurada ben ne cevap verirsem vereyim siz onu eksik veya hatalı kabul edeceksiniz
İşte bu ön yargıdır ve ön yargı kişiyi dogmatik yapar. Bu yüzden ön yargılı olmamanızı tavsiye ederim ama yine de tercih sizin

Ahu akanyıldız

Üye
Düşünce
Agnostik

En son konular

En son mesajlar