Nasil Agnostik Oldum?

Turanizhm

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Bağımsız
Aga seni görmuyorum sadece yazmışsin birşeyler sen o zaman robotsun veya yoksun.o denizlerin karışmama ayeti sanırım Hz. Musa'nın kızıldenizi ikiye yardığında oraların karışmaması idi pek hatırlamıyorum.En kısa sürede İslam'ı seçmen dileğiyle.
Sen yoksun.

boron

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Ateist
Peki, yokluğunu ispatlayabilir miyim? Gine hayır.
Yok olanın, ispatı diye bir zırva olmaz.

Bir şey ya vardır. Ya yoktur. Adı birilerince konmuşsa kanıtlanmak zorundadır. Rüzgarı herkes hisseder. İstisnalar kaideyi bozmaz. Rüzgarı(olanı) inkar eden olmadığına göre. Kim niye olmayan şeyi size uyup varlasın, yalancı şahitlik etsin be adam?

Yazan tarafından düzenlendi:

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Sizin gibi herkesin mutlaka yalan söylediğini iddia edip sonra da kendisinin hiç yalan söylemediğini iddia eden tiplerin çürütülmüş demesi de çürütülmemiş demesi de önemsiz, dikkate almaya değmez
Saçmalama yine, çünkü dikkate almıyorsan yanıt vermeyeceksin!
Ama nerede sende o erdem ve terbiye....

Sen sordun, biz de durum tespiti yaptık. Hem de dürüstçe.
Artı; senin dinin imanın, kendinden olmayanları habire itibarsızlaştırmaya çalışmak.
Huyun kurusun, eeemi!

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Saçmalama yine, çünkü dikkate almıyorsan yanıt vermeyeceksin!
Ama nerede sende o erdem ve terbiye....

Sen sordun, biz de durum tespiti yaptık. Hem de dürüstçe.
Artı; senin dinin imanın, kendinden olmayanları habire itibarsızlaştırmaya çalışmak.
Huyun kurusun, eeemi!
Ben size bir şey sormadım. Halen utanmadan yalan söylüyorsunuz

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Ben size bir şey sormadım. Halen utanmadan yalan söylüyorsunuz
Utanmadan yalan söyleyen sensin, gööya tiyatro yazarlığı olduğunu iddia eden ancak yazmasını beceremeyen zat. Anladın mı?!

Bak ne demişsin...
@bilgelikyolunda: Yazmışmaları okuyanlar çürüyüp çürümediğini görür.

Sormamış..mış..
Ben de buna istinaen yazdım!
Yani illa soru işareti mi olmalı?🧐

Bakacaz şimdi, beni dikkate alıyor musun, almı!yor musun!

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Utanmadan yalan söyleyen sensin, gööya tiyatro yazarlığı olduğunu iddia eden ancak yazmasını beceremeyen zat.
Senaristlik, tiyatro yazarlığı ile roman, hikaye, şiir yazarlığının alakalı olduğunu, birini yazabilenin diğerini de yazabildiğini zannediyorsanız size diyecek sözüm yok.

Neden tüm şairler aynı zamanda hikaye roman yazmıyor veya hikaye roman yazanların tamamı şiir de yazmıyor? Bir düşünün isterseniz.

Farklı alanlarda kalem oynatabilen insanlar, nadir bulunan çok yetenekli insanlardır.
Yani illa soru işareti mi olmalı?
Evet
Bakacaz şimdi, beni dikkate alıyor musun, almı!yor musun!
İftira atınca iftiralarınızı suratınıza çarpma nedenim insaflı forum okuyucuları içindir, sizin gibi herkesin mutlaka yalan söylediğini iddia edip sonra da kendisinin hiç yalan söylemediğini iddia eden tipler için değil.

Son konular