Ne de Güzel Yapıyorlar

yeniçeri

☆☆☆☆☆
Kıdemli Üye
Mesajlar
683
Beğeniler
490
Düşünce
Ateist
#1
Sabahları ATV Müge Anlının programında Üfürükçü,Cincilerin nasıl insanların paralarını aldığını genç kızları nasıl yoldan çıkardıkları anlatılıyordu! Vahhhh Vahhh! Demekki bunlar yalancı cinci ve büyücülermiş! Doğrusunu bulurlar inşallahu taala!Kardeşim Bu Kurana bu kitaplara kafasızca asırlardır bu şekilde inanırsanız şayet olacağı budur!Allah dediğiniz şey sizin müsbet yani, doğru olan düşünsel taraflarınızın bir bileşkesi olan Gücünüzdür! Yani sizin aklınızın gücüdür.Ve Allah doğrunun yanındadır.Doğru olan ise Saflık akılsızlık değildir.Aksine Yanlışlık vede güçsüzlüktür.! Doğru olan O güçsüz koyun misali beyinleri istedikleri gibi sömüren Cincilerdir.Ha namussuz olabilirler ancak Doğru oldukları için Allah denilen güçte onların yanındadır!Bunu birde Ülke çapında düşünün Siyasal İslamcı siyasetçiler! Onlarda Ülke çapında Cinci ve Üfürükçülerdir.Evlerde Camiilerde tecvitli olarak Arapça Kuran okuyarak Namazlar kılarak bu saf halkın gözlerini iyice bağlarlar.Sonra İktidar gücünüde elde ederek güçlerini katlarlar!Ülkeyi Uçurumlara Batalıklara sürüklerler ama Bu saf Halk aynı o cincierin kandırdıkları kızlar gibidir." Naderde gozel söyeyon ! Möööhim değil bu aldıklarınız Ganimettur! Möhim olan Dindur ,Mööööslümanluktur!" derler.Ve Büyük Üfürükçüler değil 14 yıl sittin sene Bu Millet var oluncaya kadar İktidarda kalırlar.Çünkü Doğru olan onlardır.Allahta Doğrudan yanadır.
 

Kemal

☆☆☆
Yönetici
Mesajlar
261
Beğeniler
190
Düşünce
Agnostik
#2
Geçenlerde bir haber okudum. Bu haberde din insan beyninde alkol ve uyuşturucu madde gibi etki yapıyor diyordu. Yani din beynin çalışma fonksiyonunu etkiliyormuş. Senin anlattığın cinci hocalar veya dini kullanan siyasetçiler de dinin beyni uyuşturma gücünü çok iyi kullanıyorlar.
 

Macit

Kıdemli Üye
Mesajlar
84
Beğeniler
51
Düşünce
Agnostik
#3
Dini kullanmada çok iyi para var. Bir yakınımın yaşadığı olayı anlatacam ama tanıdıklar bu siteden okur diye anlatmak istemiyorum. Sonuç olarak bu işlerden dolayı bir aile dağıldı. Çok üzücü bir durum.
 

RedOneTheDiver

☆☆
Kıdemli Üye
Mesajlar
147
Beğeniler
78
Düşünce
Agnostik
#6
Yani illa yazdıracaksın buraya. DMT: vücudumuzda doğal olarak üretilir. Anı zamanda psykodelic bir etkisi vardır. Kısa zamanda vücut içinde emilir. İnhibitörleri vardır. Dışarıdan alınan inhibitör vasıtasıyla vücutta DMT emilimi yavaşlar, beynin fonksiyonları bozulur, sanrılar oluşur...
DMT, epifiz ile de çok alakalıdır...
Dini boyutuna gelince eğer yeterince kaptırırsanız kendinizi bu dini meselelere siz de sanrılar görüyorsunuz, eskilerin huşu hali dedikleri durum, tarikat ehlinin cezbe dediği durumda vücutta DMT seviyesi tavan yapar, bazen uzun bir süre bundan çıkamazsınız da. Yani tehlikelidir, uzak durun.
 

Kaybeden Şair

☆☆☆☆☆
Kıdemli Üye
Mesajlar
1,277
Beğeniler
599
Düşünce
Ateist
#7
İnsanlar ne çekiyorsa dindar denilenlerden çekiyor. Yaw bi de bir şey olunca hocaya gidiyorlar ya tam kafa yemelik.